Adatok
Kovács Magdi
1 bejegyzést írt és 6 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Kedves ismerős, jóbarát, akihez bármikor fordulhatok? Betérő vendég, akivel csak nagy ünnepeken találkozom? Családtag, aki nélkül nehezen képzelhető el egy átlagos munkanap? Vajon milyen szerepet tölt be az én életemben az alkohol?
Szerző: Seben Glória
A Kék Pont Alapítvány idén is elindította…..
Kovács Magdi
2018.11.08 20:49:39
Egy jó hideg meggyes sör, kedves emberek társaságában, tartalmas maradandó beszélgetések, egy kisvárosi csehóban! Mindig, szeretettel gondolunk mindannyian! Isten áldjon!

A szeretet. Kinek mit jelent a szeretet? Mit takar ez a szó: szeretet ? Sok mindenhez köthető, sok mindent takar.
Szeretem a szikrázó napsütést, szeretem mikor tavasszal lágyan simogatja arcomat, melengeti a téli zord hidegtől, sötétségtől megfáradt szívet, lelket ,amikor érzem a vidámságot a…..

Ki az erősebb? A sátán, vagy az Isten?http://abibliamindenkie.hu/uj/MAT/4/
Sokféle sportág létezik: s mi általában azt érezzük a legigazságosabb versengésnek, amikor ketten állnak egymással szemben, test a test ellen harcol. Ebben az esetben kell megmutatni, ki a jobb, az erősebb. Bár a…..

A 2017- es év igéje a herrnhuti Losung alapján
Így szól az Úr: „Új szívet adok nektek, és új lelket adok belétek.” Ezékiel 36,26
........
Ma tán a béke ünnepelne, A Messiásnak volna napja, Ma mennyé kén’ a földnek válni, Hogy megváltóját béfogadja. Ma úgy kén’, hogy egymást öleljék Szívükre…..

20 De milyen dicsőség az, ha kitartóan tűritek a hibátok miatt kapott verést? Ellenben ha kitartóan cselekszitek a jót, és tűritek érte a szenvedést, az kedves az Isten szemében. 21 Hiszen erre hívattatok el, mivel Krisztus is szenvedett értetek, és példát hagyott rátok, hogy az ő nyomdokait…..

Húsvétkor örömteli dallamok szólalnak meg hangszereinken, győzelmi énekeket éneklünk. Templomaink megtelnek az istendicséret mindent átható örömével.
( A képen Stürmer Cacau német- brazil focista. Mezén a felirat: Jézus él és szeret téged!)
Húsvét ünnepének igehirdetési alapigéje Anna hálaéneke,…..

Nem mondhatod: Atyánk, ha nem viselkedsz a mindennapi életben úgy, mint az Ő gyermeke.
Nem mondhatod: Mi Atyánk, ha lelki elzártságban élsz a melletted élő emberektől.
Nem mondhatod: Szenteltessék meg a Te neved, ha te nem tiszteled mindig az Ő nevét.
Nem mondhatod: Jöjjön el a Te országod, ha te…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz