Floki

0 bejegyzést írt és 304 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Magosi Bálint az első sorban -2011.09.08. 21:53 F. Kapus / jegkorong.blog.hu Minőségi ugrásra várva: elkezdi a Volán 2011. 09. 09. 14:29 / nso.hu ..
Floki 2011.09.09 17:13:47
@Chicken: Tudok szerezni embert aki neked mást tolna be XD....
Floki 2011.09.09 17:25:38
@Chicken: Nem hinném hog kapnál bárkitől is a mai meccsre, mert sztem nincs. Csak számokban tudod nézni a megszokott oldalon.
A Fehérvár már nem igazol légióst  2011.01.13. 21:23 F. Kapus ..
Floki 2011.01.14 12:16:30
@kiralyfi: Jelen állás szerint nem lesz igazad..:)
De ezt hagyjuk a jövőre...nem is fejteném ki :)
Mindig nehéz egy szinttel feljebb lépni 2010.12.06. 21:32 F. Kapus ..
Komoly változtatásokat hajtottak végre az edzők a Sapa Fehérvár AV19 összetételében, ahogy azt Énekes Lajos edző a hivatalos honlapon előre jelezte. Csak az első soron nem módosítottak, a második és a harmadik új lesz, a negyedik pedig a találkozó elején nem játszik. A Linz…..
Floki 2010.09.26 16:46:00
@norbikimi0217: Maradjunk annyiban, hogy abból a bogyóból lehetne ebédet főzni az egész csapatnak.....edzőstől....
De kitartás ettől csak jobb lehet!
Hajrá AV19!!!
A hat első osztályú csapat fontos kérdésekben állapodott meg kedden. A résztvevők egyetértenek a Fehérvár rájátszásbeli indulásával, de az esélykiegyenlítésnek több módját is alkalmazzák. Egyrészt gyengítik a magyar EBEL-csapatot, másrészt megteremtik saját maguk…..
Szlovák bajnok, dán gólkirály, több egykori NHL-es és még sok remek idegenlégiós landolt az EBEL-ben bő egy héttel ezelőtti összefoglaló cikkünk megjelenése óta. Update. Aaron Fox vállsérülést szenvedett, nem tudni, mikor tér vissza. A korábbi EBEL-gólkirály pótlására…..
Jégkorong Milyen legyen az OB I? 2010.07.30 11:29:00
Kedden délután fontos ligaülést tart a felnőtt első osztályban érdekelt hat egyesület. A két leglényegesebb megtárgyalandó kérdés a 2010/11. évi OB I. lebonyolításával kapcsolatos. Dönteni kell arról, induljon-e a Fehérvár EBEL-csapata az OB I.-ben, és arról is, hogy milyen…..
Floki 2010.07.31 12:05:42
@petyagergő: Egyetértek.
Floki 2010.07.31 12:09:27
@OliBLOOD: Igazatok van....volán ne induljon, nem számít még egy "porosodó" bajnoki érem.......sőt a válogatott is volán játékosok nélkül induljon. Magam részéről befejeztem. Nem ér ennyit, ahány ember annyi vélemény. Lehet kardosokodni érvelni, úgyis bajnok lesz a volán idén megint itthon, ha tetszik ha nem. A többi néma csend.....
Floki 2010.08.01 16:47:13
@Rock me Amadeus: Vagy megveri másik csapat és akkor az a bajnok, vagy....megvédte és akkor megint ő. Mit nem lehet ezen érteni?
Egyébként meg nem értem mi a probléma azzal, hogy a volán más csapatoktól igazol játékosokat, nem hiszem, hogy nem látjátok...ez MINDENHOL így van. Az igazolás nem csalás ám!!!! Tudom hihetetlen de ez teljesen normális dolog.
Nem egyszerű az élet a francia bajnokságban sem. Hétfő délelőtt írtuk, hogy megmenekült Szélig Viktor csapata, de estére az események újabb fordulatot vettek. A francia szövetség (FRHG) hivatalos közleménye szerint a Briancon mégsem teljesített minden feltételt, így nem indulhat…..
Franciaországban egyelőre nem dőlt be egy élvonalbeli csapat sem, ám a mögöttünk álló héten újabb három jelentős sportegylet körül alakult ki búcsúhangulat. A német profiliga, a DEL bajnoka, a Hannover Scorpions bejelentette, ha minden marad a régiben, nem indul el a következő…..
Floki 2010.07.27 12:03:16
@DesertDog: Nem igazán vagy tisztában az anyagiakkal úgy látom...
A HC Briancon tartozásai 120 millióra rúgnak forintban. A francia sajtó szerint 427 ezer euró a klubtartozás, az 1,3 millió eurós éves költségvetés mintegy harmada. Az előző évi jelentős megszorítások ellenére egy év alatt 100 ezerrel nőtt a mínusz. Nem először merül fel…..
Floki 2010.07.13 15:11:34
@székely hokis: Hivatalos honlapon bejelentették, hogy mivel az anyagiakban nem tudtak megegyezni, ezért nem lesz a klub játékosa.
"Profibbnak tűnik a ferencvárosi vezetők hozzáállása, mint amit eddig tapasztaltam, jó edzővel jó csapat látszik kialakulni, máris négy dunaújvárosi játékosunk van" – mondta a háromszoros válogatott hátvéd arról, miért fogadta el az FTC ajánlatát. Két év…..
Floki 2010.07.05 19:18:51
@freddyD: Jött egy 50millás szponzor azzal a feltétellel, hogy bele akar látni a könyvelésbe. Elfogadták, mivel előte nem volt mit könyvelni. :)
Elkészült az EBEL programja, az alapszakasz szeptember 10-étől február 25-ig tart. A nyitányon a Jesenice látogat Székesfehérvárra, a záró fordulóban megismétlődik a Medvescak–Fehérvár mérkőzés. A sorsolás nem volt kegyes hozzánk, karácsonykor Villachba, újév napján…..
Floki 2010.06.21 17:56:18
@Szoljanka: München
Fontos nap van ma Szlovákiában, a magunk módján mi is csatlakozunk a fősodorhoz, amikor röviden bemutatunk egy 17 éves fiatalembert. Tesszük ezt annak okán is, hogy laptársunk, a hokej.sk épp most mérlegeli a jövő lehetséges sztárjának esélyeit. Tomas Jurco 2009-ben Dancsfalvi…..
A rendőrség kérésére el kell különíteni a két ország szurkolóit, így nem tudjuk beengedni azokat a magyarokat, akik jegye nem a magyar szektorba szól, mondta blogunknak Matjaz Zargi szlovén főtitkár kedden délután. A szlovén szövetség nem kívánja felmondani a magyar…..
Floki 2010.04.20 21:59:43
@FRee: Két nyert meccs! :) nekünk még
Nagyon-nagyon sima győzelmet aratott a magyar válogatott Horvátország felett a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság harmadik fordulójában. A 8-0-s diadalt meg kell becsülni, hiszen két éve csak három gól különbséggel tudtunk mai ellenfelünk fölé kerekedni. Szapporóban A…..
Floki 2010.04.20 19:21:05
@wincent: Valaki bemásolná hogy kell működtetni a linket , valahol írtátok már de nem találom. köszi
A magyar válogatott története egyik legjobb harmadát produkálta a lengyel meccs utolsó húsz percében. A divízió 1-es világbajnokság második játéknapjának második meccsén egy harmad alatt négy gólt lőttünk a Szlovénia ellen még bivalyerős Lengyelországnak. Mivel negyven perc…..
Floki 2010.04.18 21:35:55
@Buffalo boy: Minden meccset hozni kell és kész!!!!
Remélem, hogy már az elejétől jó játékkal tudunk kirukkolni, és győzzön a jobbik, mondta a lengyelek elleni mérkőzés előtt Szélig Viktor csapatkapitány. Azt mindenki tudja, hogy ma délután többet kell mutatnunk, mint tegnap. Hajtás alatt elmeséljük, hogy miért. Kemény…..
Floki 2010.04.18 14:14:38
4:2
Az első harmadban úgy kezdtünk, mintha nem is kezdtünk volna. Nem lehet kifogás a korai meccsidőpont, mert ez az ellenfelet is ugyanúgy érintette. Jó páran alábecsülték ezt a koreai csapatot. Énekes Lajos értékelte így a látottakat. A válogatott edzője hozzátette, Lengyelország…..
Floki 2010.04.18 11:24:28
@budaijegesmedve: Ezek szerint azok akik nem utaztak, nem érdemelnek szórakoztatást. Egyébként igenis a 3 pont a fontosabb mint a szórakoztatás. Ha a 3 pont megvan meccsenként a szurkolók elégedettek lesznek!
Az IIHF és a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság szervezőbizottsága helyt adott a brit csapat kérésének, megcserélték az első két szombati mérkőzést tornán. Az eredetileg 16.30-ra kiírt Magyarország–Dél-Korea összecsapás 13.00-kor kezdődik, tehát mi játsszuk a…..
A meccsre koncentrálunk, a pezsgőnek utána is lesz ideje lehűlni, mondja Ladányi Balázs szokásos beharangozó videónkon. A Fehérvár csütörtök este zsinórban nyolcadszor lehet bajnok. Ehhez az Ifj. Ocskay Gábor-jégcsarnokban kell vernie a Dab.Doclert a finálé negyedik…..
Floki 2010.03.25 12:04:15

Gyújtsatok egy gyertyát emlékére!
Amit a negyedik mérkőzés 53.  percében még senki nem hitt, az bekövetkezett. A Linz 0-3-ról megfordította a Vienna Capitals elleni csatát az EBEL-elődöntőben. Ráaásul a hetedik mérkőzést Bécsben nyerték meg. A döntőbe jutás kérdését véglegesen eldöntő meccs jól…..
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..