Regisztráció Blogot indítok
Adatok
Dávid Sándor

0 bejegyzést írt és 4 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Soha ilyen ordenáré kampány nem volt még az országban az elmúlt 26 évben, mint a mostani. Soha ennyi pénzt, embert, hazugságot és aljas indulatot nem vetett még be a Fidesz, hogy megnyerjen valamit. Nincs az a hitványság, amitől visszariadnának, hogy növeljék a hisztériát és a részvételt. Már ott…..
Dávid Sándor 2016.10.03 06:48:29
@viragildi: mutass már egyet is aki ide akar jönni!
Egy kedves, Németországban élő honfitársamtól kaptam az alábbi kommentet a legutóbbi cikkem apropóján. Mivel nem csak a kommentelőknek van belepofázási jogköre, hanem történetesen a cikk szerzője is képes válaszolni, hát én most élek a lehetőséggel és megírom levelem, mint…..
Dávid Sándor 2016.03.13 18:28:42
Emlékeztek spurcikáim, nemrég túró rudikat teszteltem, és megállapítottam, hogy a maga 39 forintjával ez a legjobb ár-érték arányú édesség a boltokban. Persze még ennél is van olcsóbb (és jobb) rudi, a házi! Otthon akár 25 forintos darabáron kihozhatjátok kedvenc…..
Dávid Sándor 2015.03.19 09:44:11
Olyan úri spúrkodással állt elő ravasz házvezetőnőm, Spurina, amire szavakat sem találok. Méregdrága mosópor helyett ingyengesztenyével mossa a ruháimat.Nem vicc, GESZTENYÉVEL, INGYEN!Ennyi az egész: fogsz 5 db vadgesztenyét, jól beáztatod (min. fél nap), majd egy késsel mélyen…..
Dávid Sándor 2015.02.17 10:25:07