@Raven1975: Akár őt is. De Laporta azt mondta ma, hogy marad Koeman. Most lett elegem Laportából is.
@Red Cule: pontosabban, tagadja a klub meg nem nevezve konkrét személyt, de az állítást közlők azt mondják, van bizonyítékuk.
@Raven1975: no Koeman, no cry!
Red Cule 2021.09.22 13:51:04
@Raven1975: ha Laporta nem akarja Xavit, akkor legyen Zidane.
Red Cule 2021.09.24 13:23:30
@Dr Mouse: Bizony, Van Gaal 2. korszaka óta nem érezeztem ezt a tehetetlenséget. Plusz az este már-már közönbösen néztem a meccset. Ide másmilyen edző kell. Minden nap drága és minden pontvesztésért nagy kár.
Red Cule 2021.09.25 15:29:35
Red Cule 2021.09.20 07:22:56
@Máté Barca: Ott tartok, hogy bárki, csak ne Koeman.
Sempre culers Pletyka rovat 2021.09.13 09:58:23
Rengetek hír és esemény látott napvilágot az elmúlt hét folyamán a gránátvörös-kékek háza táján, mind a jövőbeli átigazolás, a liga és a vezetőség közötti ellentéttel kapcsolatban és még sorolhatnánk. Lássunk néhányat ezekből. Laporta vs. Tebas: A Barcelona elnöke, Joan Laporta nekiment a La…..
Véget ért a 2021-2022-es nyári átigazolási időszak, ami az egyik legmozgalmasabb volt a Barcelona történetében. Ezen a nyáron érkeztek komoly erősítések, de sajnos érzékeny veszteségek is érték a csapatot. Lássuk a távozók és az érkezők játékosok listáját. TÁVOZÓK: Lionel Messi: Meggyőződésem,…..
Red Cule 2021.09.01 18:23:38
@Raven1975: Edzőt kellett volna cserélni. Nem Moribát, Konradot stb. elűzni. A Messi-ügy se tűnik immár tisztának.
Az FC Barcelona és Ousmane Dembelé egyre közelebb kerülnek ahhoz, hogy megújítsák a francia támadó 2022 nyarán lejáró szerződését.  A klub forrásai is elismerik, hogy a tárgyalások jól haladnak és ez pozitv érzéssel tölti el a Barca vezetőségét. Az új szerződés 2025-ig köti majd Dembelét a…..
Red Cule 2021.08.27 11:04:21
@Frenkie82: Szerintem igazad van. Ehhez hozzátenném, hogy - ha jól tudom - Dembélé megvételekor Mbappé lett volna az alternatív megoldás. Mbappéval jobban jártunk volna.
Zubizarettát miért is küldte el Bartomeu, a pénzügyi mágus?
A Barcelona szombaton fogadja az Alaves csapatát a Camp Nouban, és azon kell lenniük a srácoknak, hogy kiverjék a fejükből a Sevilla elleni vereséget, és túl tegyék magukat azon...
Barcanoticias Újabb erőfelmérő! 2021.02.10 15:54:13
Helyszín: Ramón Sánchez Pizjuán Stadion, Sevilla, Spanyolország Játékvezető: Antonio Mateu Lahoz (Esp) Február 10 Szerda; 21:00   Az FC Barcelona immár a kupaelődöntő első meccsén lép pályára szerdán, ellenfele pedig a kiváló idényt futó Sevilla lesz. Ahogy Koeman mester fogalmazott, a kupában…..
Az újabb visszatérés feltehetőleg, nem elég jó a túlságosan kritikus hozzáállású szurkolóknak, de istenem milyen szuper szórakozást köszönhetünk a második félidőnek. A Betis valószínűleg kissé szerencsétlennek tartja magát, Lionel Messi bemutatkozása azonban mindig meccset befolyásoló jelentőségű…..
Red Cule 2021.01.27 21:53:08
@Matenagy93: Egyetértek.
Közel volt a Barcelona, hogy trófeával kezdje az évet, de 2-1-es állásnál a 90. percben jött Villalibre egyenlítő gólja, amivel hosszabbításra mentette a Bilbaonak a mérkőzést. Alig kezdődött el a kétszer tizenöt perc, már a Bilbaonál volt az előny, Inaki Williams hatalmas lövését a katalán védelem…..
Dembele A hétközi mérkőzésen folytatta jó formáját a francia csatárunk, szurkolóként csak remélni tudjuk, hogy ezt a formáját, ezt az elszántságát fogja mutatni 2021-ben. És reméljük, hogy a csapat technikai stábja jól eldugta előle a játékkonzolját!..
Red Cule 2021.01.05 10:35:24
@Robi71: Egyetértek.
Red Cule 2021.01.05 10:37:33
@Red Cule: mármint azzal, hogy "Gyömöszöljük a kiscsapatokat, mint kisebbségi a felelségét....teljesen hatástalanul...aztán neglepnek egy-két kontrával. A tegnap csak annyi volt a különbség, hogy a Huesca annyira kicsi, hogy még erre sem volt képes.
Engedni kellene a szorításból, elhitetni velük, hogy van keresnivalójuk....aztán lecsapni. De Koeman képtelen bármit!!! is változtatni. Felküldi a védőket 30 m-re az ellenfél kapujától oszt ennyi."