Regisztráció Blogot indítok
Adatok
Gábor Kauser

0 bejegyzést írt és 3 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
A tájékoztató nagyobb méretben történő megtekintéséhez kattintson a képre:  A Tabán a Gellért-hegy és a Várhegy közötti dombos terület nagy történelmi múlttal dicsekedhet, emellett a nagy tágas park az 1970-es évektől a hazai könnyűzenei élet egyik meghatározó…..
Gábor Kauser 2015.04.17 20:30:20
Volt szerencsénk közelebbről is barátkozni egy eddig ismeretlen név mögé rejtőző távol-keleti vendéggel. A Honor 6 készülék járt nálunk, amiről korábban annyit tudtunk, hogy egy régi ismerős új mutációja, és hogy valami nagy gurítással igyekszik meglepni az európai…..
Gábor Kauser 2014.11.24 17:20:15
Európa leglátogatottabb üdülőhelyei voltak egykoron, mostanra szétbombázták őket, katonai területté vagy egyszerűen csak elhagyatottá váltak. Mindent benőtt a gaz, a rozsda, de nemcsak ez a közös bennük: a 20. század legsötétebb ügyleteire emlékeztetnek és esélyesen a 21. század kelti majd őket újra…..
Gábor Kauser 2014.07.10 14:51:11
van még sok ilyen. pl:

www.panoramio.com/photo/41408565

marina lucica, vagy hotel raduca primostenben, de itthon is van sok példa