Adatok
T-money
0 bejegyzést írt és 40 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A blog pályafutása alatt rengeteg sztorit kaptunk már, sok volt egymáshoz hasonló. Nem egy foglalkozott parkolással, ellenőrökkel, de amit Popeye küldött, olyannal még nem találkoztunk eddig. Vajon ezt az undorító játékot az ellenőrök önszántukból, nagyobb jutalékért…..

Úgy néz ki, a lehetetlen helyen és időpontban tartott közgyűlésen módosítani szeretnék az alapszabályt, hogy pótlólagos befizetésre kötelezhessék a tagságot. A MÁV Általános Biztosító Egyesület honlapján az alábbi közleményre bukkantunk egy kedves olvasónk…..

Hölgyeim és Uraim! Itt láthatóak a tudomány jegyében, Kínában, direkt erre a célra agyonlövetett emberi preparátumok! Vér, hullaszag, megnyúzott csecsemő! Tessék csak tessék! Jöjjenek, csak jöjjenek! Erre csak erre! Felnőtteknek hétköznap 3300, hétvégén 3900 HUF!…..
T-money
2008.06.05 13:55:27

Az ominózus térképet látva, Tibor barátom hívta fel a figyelmem, hogy nem is olyan rossz ötlet az köztörvényes, piromán Slota részéről! Szlovákia lakossága nagyjából öt és félmillióra tehető. Ebből közel 500.000 magyar, 500.000 roma, (a hivatalos statisztika ennek…..
T-money
2008.05.18 14:06:51

Thomas megpróbált szabályosan közlekedni, de nem nagyon hagyták neki... Régóta olvasom a blogot, nem gondoltam volna h valaha is írni fogok, de eljött ez a nap is. Most, napfényes szerda délután történt az eset: Ki kellett mennem a Ferihegy mellett épült market centerbe és hát…..

Most kellően agresszív hangulatban vagyok, hogy minden szabálytalankodó parasztot elküldjek melegebb éghajlatra. Olvassátok Renegade sztoriját! A történet, amit elmesélek, a IX. kerületi Lechner Ödön sétányon esett meg. Itt az út három sávos, kettő a Boráros tér felé vezet,…..
Szar csajozós dumák blogja
Ügyvéd vagyok. Elég ennyit mondjak ahhoz, hogy dugjunk?
2008.04.20 19:12:00

Elgondolkodtató, hogy néhány pasi elégnek érzi megemlíteni, hogy mivel foglalkozik, arra számítva ezzel, hogy összefut a szánkban a nyál. "Hmmmm. Akkor biztos sokat keresel és nagy autód van ugye???" De az is elgondolkodtató, hogy miért nem jön össze ez akkor nekik? Lehet…..
T-money
2008.04.20 22:47:52

J. egy igazi kis kurva, 2 héttel a 16. szülinapja előtt kaptam el először, de állítása szerint én voltam a 22. pasi akivel lefeküdt. Már 15 éves volt amikor elvesztette, úgyhogy nem egész egy év alatt dugták meg ennyien (ebben nincs benne egy csomó pasi, akiket csak leszopott). A…..
T-money
2008.04.15 12:41:41

Budapesten nem szeretik a cigányokat. A politikai döntéshozók, az ingatlanfejlesztők és a polgármesterek.Nagyon nem korrekt, de igaz, hogy a VIII. kerület a köznyelvben a romákkal zsúfolt, sötét, lepra, kurva negyed. Még.Mert Józsefvárosban a kerületfejlesztés és…..

Gyerekek, tudom, ma este van a buli a Parázsban, jó mulatást nektek, érezzétek jól magatokat, míg én Szombathelyen húzom majd az igát. DE: van itt valami, amiről muszáj beszélnünk, és mivel egy nagy szerető családként tekintek önnön magunkra, ezért vitára bocsátom a…..

A tudomány, a technika és az internettelen csikágói dílereknek köszönhetően 3D-ben szemlélhetjük meg egy utcai tranzakciójukat. A Google Maps gömbkamerás autója pont akkor rögzítette a délcsikágói tájképet, amikor az adásvétel történt. Bele lehet nagyítani, meg közelebb…..
T-money
2008.03.26 02:54:05

Bara már egy komplett blogot is indított problémájával kapcsolatban, alant részletezi miről is van szó. Az én storym nem újkeletű, mert 2007.márciusa óta tart, de még mindig nem sikerült lezárulnia. Szóval,2007.március 6-án egy hölgy elfelejtett megállni a STOP táblánál…..

A legtöbben kutyát sétáltatnak, de láttam már pórázon macskát, húsvéti nyulat, újabban vadászgörényt is. A mi kis szolnoki Széchenyi-lakótelepünkön - Szecska néven is ismert - azonban időről időre megjelennek a tehenek. A szomszédos kisgyepi tanyák dúsnak egyáltalán nem…..

Szép kis csokrot állítottunk össze, hála tevékeny közreműködéseteknek. Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy lehetőséget ajánljak azoknak az irodalmi vénával megáldott egyéneknek, akiknek van egy jó sztorija -nem rendőrös és nem parkolós és főleg nem rendőrös-parkolós, hogy…..

Furcsállhatnak sokan, de nő létemre nagyon vonzódom a popsiszexhez. Még tinikoromban volt egy barátom, aki nagyon kívánta. Olyan türelmes és gyöngéd volt, hogy volt időm megtanulni élvezni. A páromnak szóba sem hozom, Ő sokkal konzervatívabb annál, hogy megértsen.Két hónapja…..
T-money
2008.03.15 13:23:40

Előétel "Étvágygerjesztő előétel, a zöldség kedvelőknek." Hozzávalók: 4 sajtkrém snidling 4 gerezd fokhagyma ½ liter tejföl Elkészítési mód: A 4 tömlős sajtkrémet nyomjuk bele egy mély edénybe, majd vágjuk apró darabokra és keverjük össze snidlinggel.…..

Csakhogy egy ilyen gigaszar szóviccel indítsak. Tegnapi posztomban nem véletlen írtam, hogy nem akarok mindent kitolni, gondoltam ma is van nap. Nem tévedtem, maradjunk a kereskedelmi tv-s gagyiműsoroknál. Van már 2 főzőcsatornánk (már ahol…..

Ezen a héten civilek főznek: Nagyné József Andrea Tamás Dénes Gáll Gyöngyi Ötvös Andrea (Maci) Gabrieli Richárd…..

Tegye fel a kezét, akire még sosem fékeztek rá bosszúból, szivatásból! Hááát, nem látok túl sok kezet a levegőben... Rövidnevű levélírónk, B két ilyen esetét is megosztotta velünk, mi meg veletek. Milyen korbácsot is szoktak ilyenkor kiabálni az ilyen tapló parasztokra, mint…..

A Zugügyvéd egyre több olyan esettel találkozik, hogy a házastárs a másik fél tudta nélkül nagy értékű kötelezettséget vállal, esetleg adótartozást halmoz fel, majd hirtelen lelép, és a másik félen hajtják be az adóságot. Sajnos kevesen vannak tisztában a Csjt. azon…..

"Átsorolunk a pattogatott kukoricás pulthoz, mert világossá vált, hogy hacsak nem nyomok ravaszul csípőmagasságból egy villát a körülöttem feltorlódott sonkarajongók hátába/oldalába/hasába, itt nem lesz hidegtálfogyasztás." Szodoma és Gomorra kategóriában íme az…..

ToMe az év legkeményebb klubjában járt, ahol nem csak a külföldi djket hajtják el csuklóból, de a jelek szerint a fix áras cigik sajátos törvények szerint ezer forintba kerülnek a rácellukszozott öngyújtók miatt: történt hogy multhéten bulizni indultunk egy budapesti clubba,…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
AZÉRT ÍRTA EGY PARKOLÓELLENŐR H NE ADJUK ODA EGYMÁSNAK A JEGYET. ADJÁTOK, SEGÍTSETETK AUTÓS FELEBARÁTAITOKON. MAX HA GYANÚS AZ ILLETŐ LEFÉNYKÉPEZED A TELÓDDAL A JEGYED!
bocs a nagybetűért de így hatásosabb