Regisztráció Blogot indítok
Adatok
felelősségrevonó

0 bejegyzést írt és 3 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
A közszolgálati televízió és a kúlság egymást kizáró fogalmak? Barátom, te el vagy tévedve! Brockhauser Barbi személyében akkora COOL BOMB dolgozik a tévében, hogy amióta feltűnt, csak nézünk, mint hal a szatyorban. Barbiban az a legkúlabb, hogy az adottságaival könnyedén…..
felelősségrevonó 2015.12.10 22:53:52
@toportyánféreg:
Valóban, bennem sem marad meg semmi, mert annyira felidegesít. Ez még beszélni sem tud. Nem tudom hogy engedhetik oda, hogy ország világ ezt halgassa. Folyamatosan ismétli a szavakat, kifelyezéseket, nincs egy önnálló gondolata, buta mint a segg. Meg mintha zavarná a fogsora...Persze lehetne az ember elnéző, de ebben a nőben még a szikrája sincs meg a fejlődésnek, mert mióta szerepel, ugyanúgy amatőr. Plusz az öntelt fejmozdulataitól meg a hideg kiráz, tipikus primitiv picsa, aki annyira buta, hogy nem veszi észre mennyire keveset tud.
felelősségrevonó 2015.12.11 08:26:33
@Varga Bertalan: Nos képzelje ismerem a tükröt, és nem is megyek a tv-be "dolgozni".
@Androsz: És akkor miért van az, hogy az összes többi (akár fiú, akár lány) normálisan tud beszélni, viselkedni, az emberekhez szólni, még ha csak időjárásjelentést is mond.
Sajnos egyre több ilyen fiatal van aki minden hozzáértés, tehetség nélkül képzeli magáról, hogy tud valamit, ért valamihez. Ez nagy baj, és nagy a felelőssége azoknak is, akik ezt megengedik, és még segítik is ebben, jelen pillanatban a munkáltatonak.