Regisztráció Blogot indítok
Adatok
NapiMix

30 bejegyzést írt és 143 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "A nyereményt csak kölcsönbe kapod és nem ajándékba ..."  (Bankrator)..
(237)     Liverpool - West Ham, Tipp: Hazai, Odds: 1.34   A Liverpool remek formában játszik mostanában és azt a West Ham-et fogadja aki nem a legjobb arcát mutatta az elmúld időszakban. Ha ügyesek a hazaiak, akkor még akár odaérhetnek valamilyen Európai…..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "A lényeg hogy a "győztes" szorzó legyen megtalálva,lehetőleg minél több. meg hogy az iroda sorozatos veszteséget legyen kénytelen…..
Már a tegnapi cikkünkben is adtunk mára tippeket, de azt ígértük, hogy ma lesznek továbbiak. Sok nagy csapat játszik kis csapatokkal a hétvégén. Külön felhívnánk a figyelmet arra, hogy a sok kis odds nagyon csábító lehet, és ugyan sokszor bejön, de a javaslatunk, hogy bánjunk…..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "Amúgy mikor nyertetek utoljára, ha mindíg a tutinak látszót rakjátok? Én valahogy nem érzek magamon ilyen késztetést:-) " (sebig)..
A napokban elég sok meglepetés született. Gondoljunk csak a Basel meglepően jó játékára tegnap vagy a Dortmund gólképtelenségére a malaga ellen. Ez biztos sokunknak vitte le a mixét, de nem adjuk fel ! A mai napra nem sok jó lehetőség van a tipplapon ezért már a holnapi meccsekre…..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "... akadnak jó elemzések, de a legfontosabb bennünk van: A MEGÉRZÉS!!!" (player30)..
NapiMix 2013.04.04 09:10:05
Kint vannak a mai tippjeink már : napimix.blog.hu/2013/04/04/europa_liga_ok_nyerhetnek_ma_chelsea_tottenham_benfica
Az oldalon újdonság, hogy a cikk mellett folyamatos kommenetési, dumálási lehetőséget csináltunk, igy sokkal élőbb lehet az oldal.
Sziasztok! Elöször is elnézést szeretnénk kérni, hogy az ünnepek táján kevesebb tippet olvashattatok. Igyekszünk minden napra adni valamit, így mára is van néhány jó tippünk! *(0-1) Tottenham - Basel, Tipp: Hazai, Odds: 1.96 Hendikeppel is nagyon esélyes a hazai csapat! A…..
(164) Sampdoria szerez gólt: igen (H) vagy nem (V), Odds: 1.31 Hagyományos rangadó vár ránk ma az Serie A-ban.  Két olyan csapat csap össze akik közül egyik sincs kirobbanó formában, de ha csak a hazai mérkőzéseket vesszük alapul akkor a Samp nagyon jól teljesít mostanában. A…..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "Az útra lépés a lényeg, minden útnak van kezdete, amikor rálépsz, ha sosem próbálsz nagyokat álmodni és megtenni álmaid, sosem éred el." (andros) ..
(142)     Internazionale - Juventus, Tipp: Döntetlen, Odds: 3.05               Ugyan a Juve a mérkőzés esélyese mint bajnokaspiráns, de figyelemmel kell lennünk arra, hogy a vendégek 9 ponttal vezetik a bajnokságot és 3 nap múlva…..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "A meglepetés kikerülése, vagy eltalálása, ez a mi feladatunk."  (HANNIBAL179)..
(099)     Paris SG - Montpellier  Tipp: Hazai, Odds: 1.52 Ugyan a Ibrahimovicsék összességében nincsenek nagy formában, és a vendégen elleni eredményeik sem túl meggyőzőek, mégis azt kell mondanunk, hogy mára mégis egyértelmű PSG főlényt jóslunk. Ha…..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "Nyerni sokféleképpen lehet. Ahogy bukni is "  (Pannonymous)..
NapiMix 2013.03.26 11:11:46
@xplu: Gyerekek, XPLU rámutatott egy ajándékra. Észak írek ellen izraelnek 2,3 az oddsa. hatalmas lehetőség! Utoljára feoüert verték és nagyjából a középcsapat ellen standard kikapnak otthon is! Éles szem!! :) Ezt én is megteszem
NapiMix 2013.03.26 12:02:47
@JustAwesome: Szerintem jó
Azzal kezdeném hogy a tegnapi tippmix ajánlatunk 100%-osra sikerült, tehát aki velünk fogadott az több mint megduplázhatta a pénzét:)  A mai napon ismét van min izgulni, mert nagyon sok izgalmas mérkőzős vár ránk. A pénteki Vb selejtezőkre a Magyar vonatkozású tippjeink is…..
A válogatott mérkőzéseknek köszönhetően a mai napon is elég szegényes a tipplap. Ettől függetlenül próbálunk adni mára is néhány tippet. A mai napon nem csupán mérkőzésekre tippelünk hanem egy szelvény ajánlatunk is van, amire az alábbi meccseket…..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "A kis szorzójú eseményeket ugyanúgy kell elemeznünk ,mint a többit ... Ha nem hajtjuk végre: bukáshoz vezethet a fogadás!" (Hambi)..
Az elmúlt napokban sok volt az elemzés ezért mára nem kaptok sok rizsát. Jöjjenek a tippek rövid elemzésekkel: (078) *(1-0) Kazahsztán – Németország, Tipp: Vendég, Odds:  1.3 (082) Kazahsztán - Németország: A mérkőzésen 2,5-nél több (V) gól lesz,  Odds:…..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "A játék akkor szép, ha örömünket leljük benne! " (tuti1x2)..
Ugyan a mai nap fő témája számunkra a Magyarország-Románia VB selejtező mérkőzés esélylatolgatása, de nem feledkezünk el a mai fő sörmeccsről az Olaszország – Brazília összecsapásról. De ezt majd csak a bejegyzés végén. Tehát Magyar - Román. Hónapok óta ez a legjobban…..
A mai tipplap minden elképzelést felülmúlóan gyenge, ezért mától a pénteki a VB selejtező mérkőzésekre koncentrálunk. Sok érdekes mérkőzős van kilátásban és sok olyan, amin a papírforma könnyen érvényesülhet. A követező 3 napon megpróbálunk minél több európai…..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "A korong rizikós sport,mert mindig valami váratlan eredmény talál napvilágot." (Gepárd)..
A mai napon teljes fordulót rendeznek az Olasz másodosztályban. Innen választottunk pár érdekes mérkőzést. (110) Juve Stabia - Sassuolo, Tipp: Vendég, Odds: 2,30 A vendégcsapat toronymagasan vezeti a bajnokságot és jó formában is van. A hazai csapat a tabellán elfoglalt…..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "A tipp kezdetét a bátorság, a végét a szerencse vezérli."  (bukméker no.1)..
NapiMix 2013.03.18 11:42:00
@MilosFTC: Az oldalon. napimix.blog.hu minden tipp mellet utólag kint van egy zöld pipia ha sikeres volt a tipp. Az elmult napokban volt 100%-os nap, és gyenge nap is.