Adatok
Raven Clay
45 bejegyzést írt és 13 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jelentem: élek. Méghozzá az új albérletben a párommal. Konkrétan ez az, ami mostanában velem történik. Próbálom megszokni az új környezetet, hogy teljesen új, számomra eddig abszolút elkerülendő emberekkel élek egy helyen. Mert bizony a Hungária körút ilyen hely. Nem a…..

Sokan mondták már, de nekem mégiscsak Jensen Ackles szájából tettzik a legjobban (Supernatural fan révén :D ) ... viszont a mai bréking nyúz szerint nem ő, mégcsak nem is Christian Bale lesz Batman a beígért Batman-Superman moziban.
Hanem... dobpergést kéreeeek...
And the…..

20:45-kor történt valami. Azóta 203-an nézték meg a blogot... de valahogy nem tudok elképzelni, hogy a Bloodstone játékteszt vonzott volna ennyi érdeklődőt :D Ekkora olvasottság még az ominózus kampányszóróanyag elemzések, vagy a Szepesi Nikolett-félék idején sem volt...…..

Ismét egy játékteszt következik, melyben a 2010-ben megjelent, James Bond - Bloodstone c. játékot mutatom be.
Maga az alapkoncepció nem is rossz, hiszen aki már látott akár egy James Bond filmet is, biztos, hogy eljátszott a gondolattal, milyen is lehet a legendás 007-es bőrébe…..

De kénytelen vagyok használni. Egyetemista lévén nekem is a budapesti tömegközlekedést kell igénybe vennem,mivel jogsim nincs. Így minden hónap adott napján leszurkolom a még egyelőre 3850-ft-ot, és reménykedem benne, hogy kicsivel jobb szolgáltatást kapok, mintha Fekete-Afrikában…..
Raven Clay
2013.08.19 22:35:03
Itt arról van szó, hogy a nyilvánvaló hiányosságok ellenére még van képük követelőzni. Majd ha normális lesz a szolgáltatás, legalább egy hangyafasznyival, akkor megértem a sürgetést.

Oké, játszhatunk ilyet is. Nem kell ezt túlragozni, tiszta, világos és egyértelmű a történet. De vajon Csatárynak mi köze van a fradihoz? A Ferencváros fideszes elnöke, a fideszhuligánok haverja szerint a drapit becsempészték, aha. A bocsánat vagy a sorry esetleg a sajnálom, az…..
Raven Clay
2013.08.18 13:53:33
@Trotta: A kommunistákra is vonatkoztatod ugyanezt? Mondjuk azokra, akik Eszterházy Jánost elítélték, amikor egyike volt a 3 képviselőnek, akik nem szavazták meg a zsidók kitelepítését?
Raven Clay
2013.08.18 14:31:06
@Trotta: De felhúztad magad egy szimpla kérdésen :D Tipikus komcsi vonás. Hát igen, nem zörög a haraszt... ;)
Raven Clay
2013.08.18 14:51:27
@Trotta: Olyan jó téged olvasni :D :D Légyszi, folytasd még, mert már úgyis meghallgattam az összes VJF-Aradi Tibor-féle ott felejtett mikrofon paródiát :D

FTC-MTK. Egyeseknek örökrangadó (mint jómagamnak, Fradista lévén), amelyre kilátogat az ember, vagy ha nincs rá lehetősége, akkor otthonról szurkol. Tegnap volt a 203. ilyen esemény, amely a hazai csapat, az FTC 2:0-ás győzelmével végződött.
A mérkőzés teljes krónikájához…..

Ezt napra pontosan 25 éve és két napja mondhattam volna, már ha csodagyerekként rögtön a beszéd képességével születek, és megúsztam volna, hogy bedugjanak valami titkos laboratóriumba. Bizony, 2 napja töltöttem be 25. életévemet... így leírva nem sok, de kimondva bizony annak…..

Az egyik legjobb Alter Bridge szám. Hallgassátok :) És ne feledjétek, akármilyen nehéz is, mindig van tovább!
https://www.youtube.com/watch?v=VOb7JJtjDBw..

Hazatértem a nyaralásból :) Két hét Balaton után az ember bizony nem sok kedvel jön el a finom hűs víz mellől, vissza a betonkavalkádba. Én se sok kedvvel tettem, dehát az élet nem habostorta (még ha tegnap születésnap, és névnap okán azt is ettünk :P ). Muszáj visszatérni a…..

Ahogy látom, a Szepesi Nikolett-es bejegyzéseim azért eljutottak pár olvasóhoz ... remélem a kívánt irányban. Azt nem mondom, hogy ne olvassátok el, csak azt,hogy ne pénzért, és ne tanuljatok belőle. Aztán ha mégis ki akarnátok dobni 3000-4000 ft-ot egy ilyen szarra, akkor az a ti…..
Raven Clay
2013.07.27 14:26:51

Azt hiszem, nem túlzás a címbéli jelző. Lassan már alig telik el hét (mit hét, pár nap), hogy ne írnék posztot Szepesi Nikolettről. És persze lehetne vádolni (némileg akár jogosan is), hogy ezzel pont az ő malmára hajtom a vizet, de nem erről van szó. Elrettenteni, figyelmeztetni…..

Egy egészen újfajta írás következik most, méghozzá játékteszt. Nem írtam még ilyet eddig, szóval ha valaki olvassa ezt egyáltalán, akkor kérem nézze el nekem az esetleges ,,kezdő" dolgokat. Effajta írások, ha lesznek még olyan játékok, amelyek ekkora hatást gyakoroltak rám,…..

Írtam már korábban egy posztot Szepesi Nikolett, ,,Én, szexmániás" c. könyvéről. Akkor még nem olvastam a ,,művet", de most, hogy már ez megtörtént, itt az ideje, hogy egy hosszabb, tartalmasabb véleményezés. következzen. Öveket becsatolni: a következő megálló…..

Jó régen nem blogoltam... ennek több oka is volt. Sajnos a párommal az utóbbi időben többet veszekedtünk,mint általában, de hogy rá ne szóljak, úgy tűnik, hogy ezeknek az időknek vége. Volt 2 vizsgám is, amiket egy hármas, és egy ötös érdemjeggyel sikerült abszolválnom,…..

,, A zsidókra Isten ajándékaiként kell tekinteni, aki a magyar nemzetet sokszínűnek alkotta meg, és ennek részei a zsidók is."
Eme szavak Orbán Viktor szájából hangzottak el, egy izraeli napilapnak tett interjú során. Bizony, ezt a Fidesz-szavazók miniszterelnöke, pártvezetője,…..

Következzen hát az ígért bejegyzés, a Fidesz közpénzen nyomtatott, enyhén szólva is ,,Mivagyunkafaszagyerekek" szagú szóróanyagáról. A múltkorihoz hasonló módon a saját kommentárokat zárójelben, dőlt,vastagon szedett betűvel olvashatjátok. (A formázási hibákért sorry :P…..
Raven Clay
2013.05.04 18:23:18
@mokevar: Hát igen... én azért reménykedem benne, hogy az emberek lassan (bár jobb volna gyorsabban) észbe kapnak, hogy mekkora szinten nézi őket zombinak a kormány...

A cím nem véletlen, hiszen a hosszú szünet után most relatíve hamar jön egymást után két poszt. Az előző, politikai töltetű írás után jöjjön egy könnyebb, de mondhatni sokkal ,,gusztustalanabb" téma ,a megélhetési sztárság, és a csapodárság szörnyszülöttje, avagy a…..

A lelkizős napoknak vége, csakúgy mint a tétleneknek :D Hamarosan érkezik majd egy bejegyzés, melyben a kormány legújabb, alighanem minden háztartásba eljuttatott szóróanyagát veszem górcső alá (a fair play is ezt diktálja, hiszen a Milla-Együtt 2014 anyagát sem kíméltem, és az…..

So, first of all, it's not gonna be an ordinary post. It's the first one (and I'm not sure, if it's also the last) written in english. If anyone read this, please do forgive me for the grammatic mistakes, if there will be any of them. Thanks.
What can I say? I have not blogging for a long time...…..

Elég régen volt már bejegyzés. Nem arról van szó, hogy elfelejtettem volna a blogot, csak vagy idő nem jutott rá, vagy kedv, vagy mindkettő. Plusz, olyan hihetetlen izgalmas dolgok nem igazán történnek mostanában az életemben. Gyakorlatilag minden szabadidőmben dolgozom, amikor pedig…..

A bejegyzés simán utalhatna egy mai, átlagos magyar család helyzetére is, de én most mégis egy könnyedebb témában invitálnám kommentezésre, véleménykifejtésre a tisztelt nagyérdeműt. Kinek mi a véleménye John McClane legújabb kalandjáról, melyet (ahogy azt szerintem…..

Alább következik a blog történetének eddigi leghosszabb bejegyzése. Tegnap este ugyanis, mikor dolgozni indultam, a metróaluljáróban az ,,Együtt 2014" aktivistái (átlagéletkor 60 év, nem vicc) standoltak. Kíváncsiságból elkértem egy szórólapot, hogy megtudjam, Bajnai Gordon…..
Raven Clay
2013.02.17 13:29:57
Raven Clay
2013.02.17 20:20:41
@Linda69: Én nem mérgelődöm rajtuk, csak ez a szóróanyag roppant érdekes volt számomra, szóval gondoltam elemzem :D És tényleg jól hangzik a Stone, csak Clay egy saját regényem főszereplője, így ,,közel" áll a szívemhez :P
Raven Clay
2013.02.18 12:30:04
@Vállalkozz: Itt lenne már az ideje... sokkal tartoznak ennek az országnak.

Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy a legutóbbi bejegyzésem ekkora látogatottságot fog hozni. 56 látogató egy nap alatt azért nem rossz, és talán az sem, hogy a Mandinerblog-on a posztajánlóban megjelent az írás. De annak örülök igazán, hogy sokan olvasták az írást,…..

Rég nem volt bejegyzés. Igazából nem is nagyon lett volna miről írnom, mert az életem jelenleg egy megszokott mederben csordogál, és olyan hűdekülönleges dolgok nem történtek mostanában, legalábbis velem. Persze a nagyvilágban zajlanak az események: Amerikában egy volt…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz