Adatok
Bizonytalan Párt
0 bejegyzést írt és 7 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Hallottad már a legjobb Orbán-beszédet? Biztos hallottad, élőben adta a TV, vagy ott voltál az Astorián 2007. október 23-án. Orbán tökéletes felvázolta a helyzetet, hogy merre kellene tartania az országnak. Aztán 180 fokot fordultak és pont az ellenkezőjét teszik, amit a keleti…..
Bizonytalan Párt
2014.02.13 10:19:00
@BattleCry: Szerintünk nekünk még tiszták a lapjaink. Azt hiszem.
Bizonytalan Párt
2014.02.13 10:34:41
@BattleCry: Jó, de a Századvég megmondta, hogy nagy esélyünk van megnyerni a választást, úgyhogy lehet, hogy elindulunk. www.facebook.com/bizonytalanpart/photos/a.424441994356408.1073741827.424441427689798/424441911023083/?type=1&theater
@Hamajd: Na látod, ez bizony lehet, de semmi sem biztos.
@Hamajd: Na látod, ez bizony lehet, de semmi sem biztos.

A fanyalgó és elégedetlenkedő magyar honpolgárok régóta sérelmezik, hogy a hazai választási jogban nem létezik az "Egyikre sem" opció, amelyet azok a választópolgárok ikszelhetnének be, akik a felkínált politikai alakulatok illetve politikusok egyikére sem kívánnak…..
Bizonytalan Párt
2014.02.12 12:06:41

A jelenlegi állapotok (kutatási adatok) szerint: sehogy.
Az egyszerű válasz után érdemes eljátszani a gondolattal, hogyan sikerülhet mégis. Mert a politikában semmi sem lehetetlen. Két hónap nem sok idő, szinte lehetetlen, de ha mégis, ezek szükségesek hozzá:
1. Égbekiáltó,…..

Csupán néhány napja jelent meg a Magyar Közlönyben Orbán Viktor sk. aláírásával a kormányrendelet, melynek értelmében a választási plakátok is reklámnak minősülnek, vagyis ez a szabályozás vonatkozik rájuk:
"Jogellenes azon reklám célú berendezés a kihelyezés…..
Bizonytalan Párt
2014.01.31 17:23:24
@InversioN: Nagyszerű ötlet! Mi egyáltalán nem fogunk kampányolni, mert ígyis-úgyis nyerünk. Feltéve persze, ha elindulunk a választáson, ami még nem biztos, de nem is ez a lényeg. Viszont ha mégis kampányolni támad kedvünk, akkor csakis nyugalmat árasztó tájképeket és cuki macskás fotókat fogunk kiplakátolni, hogy az embereknek jó kedvük legyen tőle. Azért lehet, hogy diszkréten feltüntetjük a párt logóját a plakát jobb vagy bal alsó sarkában (ez attól függ, hogy milyen oldaliak leszünk, ami még nem dőlt el) hogy tudják, kinek köszönhetik a jókedvre derítő, megnyugtató képet - mert az mégse baj, ha emiatt ránk szavaznak.

Mindig is érthetetlen volt számomra, hogy a francba lehet az, hogy a Jobbikos oldalakon ennyi like van, amikor "offline" a való életben egyre kevésbé találkozom büszke jobbikossal? Megvan a magyarázat, most nagyon csúnyán lebuktak a szittya fiak! Sokszor úgy leszel a Facebookon…..
Bizonytalan Párt
2014.01.30 20:46:14
@Brendel Mátyás: Lájkolj inkább minket, mert akkor biztosan* minket lájkolsz. És amúgy is úgy tűnik, mi nyerjük meg a választást - na persze csak akkor, ha indulunk rajta, ami még nem biztos.
*na jó, nem teljesen, de azért nagy valószínűséggel.
*na jó, nem teljesen, de azért nagy valószínűséggel.
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz