Adatok
Alcanis Ivennil
0 bejegyzést írt és 38 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Forrás: Facebook.
Ahogy öregszem, egyre inkább a 30 feletti nőket értékelem.
Csak néhány példa, hogy miért: Egy 30 feletti nő sosem ébreszt fel az éjszaka közepén, hogy megkérdezze: 'Mire gondolsz, drágám?' Fütyül rá, mire gondolsz. Ha egy 30 feletti nőnek…..
Alcanis Ivennil
2011.04.22 22:00:40
Anyakomplexusos, elkényeztetett kis pöcsök. Soha nem kéne fiatalabb pasi. Nem vagyok senkinek a kibaszott anyapótléka.

Zspillanatemberünk számtalan filmben tűnt fel és általában meg is halt. Mellette élő bizonyíték arra, hogy egy denevér feje ráoperálható egy emberi testre. Marc talán leghíresebb szerepe az 57-es utas volt, ahol Bruce Payne aljas segítője volt, de Wesley Snipes a vámpírok nagy,…..
Alcanis Ivennil
2011.04.05 21:36:25
@"the dragon": Az a sónkanneris-japános krimi is? :D

Igen! Karácsonyi kámbek, illetve egyelőre egy különszám! Mert megérdemlitek. Chilis Csoki, Aklubisz, Zorita, Levéltáros, Modor Tibi, Frengi, Szalacsi, Vészmadár, Donna Anna, Altoid, Zsanka, Óvári, Blacklord, Nadiposzi, Ernőke, Heliantus, Omanaton, Intizar, Golyó, Lekoid és…..
Alcanis Ivennil
2011.04.05 21:32:58
@vészmadár (pica pica): bezony. Tessék írni! :D

Érthető okokból nincs még egy olyan filmes zsáner, ami annyira elválaszthatatlanul és utánozhatatlanul kötődik Japánhoz, mint a szamurájfilm műfaja. A japán mozi a hőskortól kezdődően egészen a 70-es évekig ontotta magából a híres történelmi események feldolgozásait…..

Kedves Olvasóim,
ismét rátok bíznám a döntés felelősségét, vagyis szavazás lesz megint. Újra három téma közül lehet választani, megint esélyt kap Heléna, a másik két téma pedig vadiúj. Remélem, ezúttal még többen vesztek részt a voksolásban, mint az első…..

-Csodálatos ez a tavasz a hosszú, kegyetlen, csontig hatoló tél után... felkelés sötétben, napnyugta háromkor, havazás, havas eső, ónos eső, latyak, olvadás, fagyás, sima eső, metsző, viharos szél - borzasztóan deprimáló január, aztán február - az év legocsmányabb…..

Ki az a Kanos Srác?
Nem megy ez az Aranyos Srác-figura, most mi legyen? - tűnődik a fiatalember. Megpróbált minden energiáját összeszedve figyelmes és aranyos lenni, tartózkodott minden perverz, szexista beszólástól, bármiféle zaklatástól - és nem kérkedett azzal sem, hogy…..
Alcanis Ivennil
2011.03.29 18:06:20

Mit iszol, jóember? Cukormentes üdítő? Nem vagy te normális. Tudtad, hogy az aszpartám sizofréniát okoz? Bele fogsz gárgyulni, aranyapám. A cukornál tízezerszer édesebb, és csak jobban el fogsz hízni, mert a tested egy idő után hozzászokik, és azt hiszi rá, hogy cukor. Te is…..
Alcanis Ivennil
2011.03.27 23:16:32

Csirkemellsonka, aszpikos felvágott, bonzsúr krém? Az, meg paradicsom februárban, zsírszegény sajt, tofu, magos mustár, az a izé bogyótok, oliva, meg még a halál fasza is! Zsömléből meg a hat magos, meg a wellnesszes. Tudod milyen egy rendes szendvics, öcsém? Szál…..

Dear Mom, Dad,láttam ezt az új kampányt a Home Office-tól, hogy hazavárják a világban szétszóródott briteket, hát röhögnöm kell... szánalmas, de leginkább fölháborító. Idemásolom nektek ezt a pár pontot, és egyenként megcáfolom őket, ahogy azt egy rendes expattól illik…..

Melyik éttermet is ajánlottad a múltkor? Ja, azaz. Mindenképpen evidenciában tartom ezt is, beszélek velük. Drágának kikötése volt, hogy föltétlenül vízparti helyre szeretné szervezni a vacsorát. Lehetőleg Pestre vagy a környékére, messzebb azért gáz lenne elszállásolni a…..

Nagy örömömre sok olvasó jelezte publikálási szándékát a blogon, amit nagyon megtisztelőnek érzek. Néhányan már konkrét posztokkal is megleptek, most ezek közül olvashattok egyet Hágógumi tollából. Témája a Bérgyilkos, mint filmes karakter! Fogadjátok sok szeretettel…..

Szia Tibi!Az alábbi förmedvény az agyam tipizáló bugyrainak újabb fortyanása, remélem tetszeni fog :-)Üdvoldalazó gnóm (a kínais/metál 1-es)A nagylánySzámomra furcsa, hogy ezt a minden ifjú társaságban minimum egy példányban megtalálható embertípust még senki nem vesézte ki…..

Szia Tibi!
Alant egy idézet, a közeg nyilván összerakható. Használd bátran!
De valójában bármelyik hasonló leírás mehetne, kiemelések tetszés szerint. Csak azt sajnálom, hogy a makktárs kifejezés nem szerepel, de amúgy hozza a szintet.
Attila
..

Macbeth - főpróba után, premier előtt Verdi Macbethjének ünnepélyes bemutatójával adjuk meg a kegyelemdöfést az operajátszásnak a Magyar Állami Operaházban. Jegyezzük fel az időpontot pirossal: 2011. március 22., mert egy új korszak kezdődik. Ráadásul a…..

Kedves Tibi,összedobtunk egy kis szösszenetet egy általunk közelről megismert világról, amelyből már hálistennek kinőttünk. Küldjük sok szeretettel,az anarchista marxisták. A modoros ifjúpolitikusA fiatal politikus ugyan a teljes társadalomhoz mérten igen szűk…..
Alcanis Ivennil
2011.03.18 18:00:48
@altoid: És szégyellhetik magukat, hogy Starbuck nevét használják, a derék bálnavadász sose ivott volna ilyen löttyöt.
Ezeket a fontoskodó kis politikuspalántákat meg hátba kéne verni valamivel.
Ezeket a fontoskodó kis politikuspalántákat meg hátba kéne verni valamivel.

Az IT-vezetős poszt sikere után Pierre Woodman bedolgozónk újra jelentkezik: ezúttal Próbaemberrel közösen fedezték fel és alkották meg a Modoros vélhetően újabb, nagy népszerűséget kivívó, karizmatikus egyéniségét.
A Kérges
Nyájas Olvasók! A…..
ZSkategória avagy akció minden mennyiségben
ZSsablonjelenetek: A western hős belovagol a vadnyugati kisvárosba
2011.02.27 12:01:00

A western filmek sablonoktól duzzadó jelenete, amikor a western hős, hű lovával megjelenik és belovagol a városba. Ez a film szinte összes szereplőjének rövid bemutatása. A western hős először a távolból pillantja meg a várost, amely ilyen fekália barna színű faházakból…..
Alcanis Ivennil
2011.03.16 22:27:21

Misinátor az alábbi két rövid sztorival kéri felvételét a Milstoryblog szerzői közé. Örömmel látjuk, hogy a rendszerváltozás korának nagykanizsai laktanyája (és tisztikara) semmiben sem különbözött az eddig már megismertektől… 1989-ben vonultam be a…..
Alcanis Ivennil
2011.03.16 16:09:49

Az bazmeg! Vasárnap 11-kor ritka, hogy mindenki alszik, de történetesen apámnak névnapi bulija volt tegnap, állítólag nem ittunk. Na most ez is mindegy, szeretem magam beosztani (1) a pénztárcámat, (2) a naptáramat - utóbbiba beletartozik, hogy vasárnap mikor mit csinálok.…..

Sziasztok Csajok!Pénteken találkoztunk néhányan és megbeszéltünk nagy vonalakban (sőt elég részletesen) Kinga leánybúcsúját. Akik nem tudtak eljönni azokat most tájékoztatom néhány dologról.Március 12-én lesz 16.00-tól Vonhinten Helgusnál (Párisi u. 12. Ferenciek tere),…..

Üdv Despota! Sokszor olvasom a blogodat, amihez gratulálni is szeretnék. Én magam nem keveredtem semmiféle munkajogi vitába, inkább az álláskeresőknek szeretnék 1-2 jó tanáccsal szolgálni. Cégünknél nemrég bővítést hajtottunk végre, és kerestünk egy fő…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz