Adatok
Szimpla
0 bejegyzést írt és 2 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Napjainkban bombáznak bennünket az információk. Ha a weben nézelődünk már sok figyelmet érdemlő dologra akadunk. Ráadásul az olyan emberek mint én, akik egyszerre több dologgal foglalkoznak csak egymás után írják be, az őket érdeklő kulcsszavakat, a különböző kereső…..

Isten, akitõl a kitartást és a bátorítást kapjátok, adja meg nektek, hogy Krisztus Jézus akarata szerint egyetértésben éljetek egymással, és mindnyájan egy szívvel-lélekkel dicsõítsétek Istent, a mi Urunk, Jézus Krisztus Atyját! Róma 15,5-6Ma arra szeretnélek…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
Valóban célszerű naptárt vezetni és megtervezni a napunkat, hogy tényleg mindenre jusson idő, és ne szervezzük egymásra a programokat, mert ez nem csak nekünk rossz, hanem azoknak is akikkel kapcsolatban vagyunk. Egy tervezettebb élet hozzásegíthet minket egy jobb kapcsolathálózathoz is...DE tudni kell nemet is mondani :)