Első bajnoki döntőjét játssza a Miskolc 2012.03.18. 09:25 F. Kapus..
kazoli 2012.03.18 11:26:10
@Pözsó:
Próbálok veled szemben higgadt maradni:
Igaz, hogy az Újváros a MOL Liga döntőt söpréssel nyerte a Miskolc ellen. Az is igaz, hogy jobbak voltak a kupa döntőben is. De azért megjegyezném, hogy a Miskolc mégiscsak kiverte az alapszakaszgyőztest az elődöntőben.
Hogy ma este ki az esélyes nem kérdés.
Ez a fajta lekezelés, amit itt Te megengedtél magadnak, nem esik jól. Szerényebb lennék a helyedben. Te is tudod, hogy a Miskolc nem ugyanolyan költségvetésből gazdálkodik mint a DAB. Fedett csarnokunk is, mindössze 6 éve van. Egy másik csapat (és szurkolóinak) örömét elrontani azzal, hogy semmibe veszed (volt itt egy közkeletű obszcénabb kifejezés, de aztán meggondoltam magam)őket nem túl elegáns. Háromból két arany a DAB nyakában lóg. Legyetek büszkék rá. Mi meg szeretnénk örülni az ezüstjeinknek.
Az, hogy valaki nem játszhat döntőt, mert a sorsolás épp nem volt kedvező neki, ezért más csapatra hárítja a haragját, na szerintem az a szánalmas.
A Nationalligában sem jutottunk tovább 2012.03.04. 09:08 F. Kapus..
kazoli 2012.03.05 20:52:57
@moszkvicssluszkulcs: @kerusz:
Én digisként kifejezetten örülök a sok közvetítésnek, a minőségre nincs panasz, a többibe meg majd belejönnek. Soha ennyi jégkorong közvetítés a hazai bajnokságból nem volt. Az egyetlen fájdalmam nekem is a Sportklub hiánya.
Mondjuk múltkor a sport tv is kiverte nálam a biztosítékot: Extraligás meccs lett volna a sport m műsorán helyette paks-debrecen ligakupa meccs. No ezt még le is nyeltem volna, ha idegességemben nem kapcsolok a sport2-re. Mit ad Isten? Ott is a Paks-Debrecen futball meccset adják élőben. Értitek? Két csatornán egyszerre. Most nem idézném magam, mert cifra dolgok jutottak eszembe.
kazoli 2012.03.06 08:39:18
@Theutus: Ez övön aluli volt! :)
Az MK-ban törleszthetnek a Mol Ligáért 2012.03.02 12:11 Hblog..
kazoli 2012.03.02 21:17:22
@OliBLOOD: Na ebből én a fogást picit mmásképp láttam. Ha az én botom repül, akkor. Nem biztos, hogy én fogtam. Gratulaalok a DAB-nak! A helyzeteket be kéne lőnünk. :(
Miskolc–Dab.Docler 0-3 2012.02.20. 20:29 F.Kapus..
Miskolc mindenképpen ünnepel 2012.02.20. 15:00 F. Kapus..
Svasznek és Ritó csütörtökön is hiányzik 2012.02.16 15:57 F.Kapus..
kazoli 2012.02.16 20:46:53
@moszkvicssluszkulcs: :)
Látom nem fáradtál el denevérkergetés közben. :)
kazoli 2012.02.16 20:52:10
@moszkvicssluszkulcs: Nem baj jön a harmadik meccs, onnan behúzzuk. :) :)(Csak mert úgy szoktuk. :)
kazoli 2012.02.16 20:53:12
@moszkvicssluszkulcs: Sajnos nem voltál eléggé. 6:2 Ehh!
Dab.Docler–Miskolc 4-2 2012.02.15. 20:13 F. Kapus..
kazoli 2012.02.16 14:15:46
@Tillasz: Sajnos nem. Azt a kommentet buszról, mobilról toltam. 1 óra volt mire hazaértünk. A gyerek reggel három táskával ment suliba (kettő a szeme alatt). :)
De jó buli volt, jól éreztük magunkat.
kazoli 2012.02.16 16:03:34
@Tillasz: EC-MC Ha-ha! :)
Lundh 6-7 meccses Mol Liga-döntőt vár  2012.02.15. 11:11 Hblog Mi a jobb, a pihenés vagy a meccs? 2012-02-15 11:49:24 forrás: nso..
Kis távolságok a negyeddöntőkben 2012.01.20. 21:43 Hblog..
kazoli 2012.01.22 10:03:40
@Sűrűhaj: Szerintem idén elég sokat játszottak a fiatalok. És ez így van jól. Tavaly nagyon kevés jégidőt kaptak Bobtól.
Idén azért Ritó Laca szinte minden meccsen, Miskolczi, Túróczi gyakran kapott lehetőséget. Szerintem.
A Dab farm tíz góllal jobb a fehérvárinál 2012.01.15 20:57 Hblog..
kazoli 2012.01.16 11:02:47
Az első harmad és a harmadik harmad a miénk volt. A második harmadot odaadtuk a Brassónak, ez bosszulta meg magát. @kiralyfi: A Brassónál is csak négy perc. A Brassó négy tiszta, egyértelműen befújható szabálytalanságából egyet fújt be. És természetesen tévedett a másik oldalra is.
Mire mennek a Mol Liga légiósai? 2012.01.12. 21:22 F. Kapus..
A Brassó simán verte a Miskolcot 2011.11.20. 22:06 F. Kapus..
kazoli 2011.11.21 09:44:01
@eszel59: Akkor pénteken találkozunk. :)
Csak a Dab.Docler tudna nationalligázni 2011.05.10. 21:53 Hblog..
Miskolc–Fehérvár 6-7 2011.03.15. 20:48 kultúrmisszionárius ..
kazoli 2011.03.16 12:11:19
@Tillasz:
Egyetértek. A dobálókat köpködőket pedig ki kell venni a tömegből. Mi gyerekkel járunk szurkolni a meccsekre. Nos úgy gondolom ezt a békét meg kellene őriznünk.

A gyereknek, meg abban a helyzetben talán tényleg rá kellett volna lőni, de én is mindig azt mondom az enyémnek, hogy passzoljon, s ha nem teszi sem mindig veszem elő ezért (függetlenül az eredményességtől) mert tudom, ott a kapu előtt kb. 0,2 mp alatt kell dönteni.
kazoli 2011.03.16 13:53:52
@Miskolcifan:
A párom szokott kikelni magából miattuk, mondtam már neki, hogy ne keresse a bajt, majd jönnek a biztonsági őrök és kezelik az ügyet.

Pedig a meccs hevében - hát hogy is mondjam - mi sem teszünk lakatot a szánkra. De más szájkaratézni, meg más plexit verni, köpködni, meg dobálni.