Adatok
JeetTrader
0 bejegyzést írt és 2925 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
A Juventus igazgatótanácsának mai ülése után a torinóiak hivatalosan is bejelentették, hogy menesztették Damien Comollit, s helyére Giovanni Carnevalit nevezték ki a klub új vezérigazgatójává és ügyvezető igazgatójává.
"Az olasz labdarúgás egyik legelismertebb vezetője irányítja a klub fejlődését.…..
A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint a mai napra rendkívüli igazgatósági ülést hívtak össze, amelyen hivatalosan is bejelentik Damien Comolli lemondását, pontosan egy évvel azután, hogy átvette a Juventus vezérigazgatói posztját. John Elkann döntése, hogy Damien Comollit a Sassuolo…..
A Sky Sport friss értesülései szerint Damien Comolli pozíciója kérdésessé vált. A tulajdonosok jelenleg tárgyalnak a klubon belüli jelentős változásokról.
A Tuttomercatoweb szerint Damien Comolli sorsáról zajló tárgyaláson jelen volt Damien Comolli, Giorgio Chiellini, François Modesto, Marco…..
08.12.
HIVATALOS: Filip Kostić 2026-ig tartó szerződést írt alá a klubbal, átigazolási díja 12+3 millió euró
08.10.
HIVATALOS: Nicolò Fagioli 2026-ig hosszabbított a klubbal.
07.20.
HIVATALOS: 41+8 millió euró fejében Glieson Bremer csatlakozott a Juventushoz, 2027-ig kötelezte el…..
JeetTrader
2026.06.02 23:15:03
@venember83: na. Sztem ez fair :))
JeetTrader
2026.06.03 12:49:01
@Leram7: én azt mondanám, hogy érzésre néhol lehet h jók, de megnézném én hogy az ott feltüntetett árhoz képest jellemzően hol köttettek üzletek. Ez a tipikus esete annak, hogy mindenki annyit ér, amennyiért hajlandóak megvenni.
Ez persze azt is jelenti, hogy valakit nem vesznek meg, akkor biza ő nem ér semmit ;)
Jajj de nagy retekben vagyunk....nem gondoltam volna, hogy ekkorát visszaesünk a covidot követően. Persze a bajok már korábban elkezdődtek, de legalább előtte még anyagilag megvoltunk...most meg már pénzügyileg is gáz a helyzet.
Ez persze azt is jelenti, hogy valakit nem vesznek meg, akkor biza ő nem ér semmit ;)
Jajj de nagy retekben vagyunk....nem gondoltam volna, hogy ekkorát visszaesünk a covidot követően. Persze a bajok már korábban elkezdődtek, de legalább előtte még anyagilag megvoltunk...most meg már pénzügyileg is gáz a helyzet.
A korábban a Juventusnál is megforduló veterán védő, Danilo most a brazil válogatottal készülhet a nyári világbajnokságra, de a The Athletic munkatársának nyilatkozva felidézte a Torinóban töltött éveket.
"Minden, amit korábban átéltem, arra a pillanatra készített fel. Tapasztaltabb, nyugodtabb…..
JeetTrader
2026.06.10 10:11:30
@ggbuffon: azért ne feledkezzünk meg arról, hogy akkoriban mikor Ronci eljött hozzánk, az volt a mondás, hogy minden évben egy nagy játékost igazolunk. Csakhogy beütött a covid és elgáncsolta iszonyatosan anyagilag a klubbot....onnantól begyorsult a leolvadás. Persze mondhatjuk, hogy másoknak is beütött a covid, de valszeg sport szakmailag egészen más mikor mások által még fel nem fedezett tehetségeket kell olcsón levadászni, vagy mindenki számára jól látható bizonyított nevekért kell nagy lóvét virítani. Jól láthatóan azok élték túl ezt az időszakot, akik szakmailag rendben voltak...szerettük volna azt hinni hogy minden rendben volt nálunk ezen a téren, de jól láthatóan, persze utólag, nagyon nagyon nem.
...ennek a levét isszuk, ezt a terhet nyögjük. A megfelelő szakemberek levadászása évekbe telik, azok eredménye szintén évek múlva fog megképződni, hacsak nem mákolunk pár fiatal csodát.
Yoda mestert idézve, "...a jövőnk, sötétbe burkolózik!". Az erő legyen velünk! :)
...ennek a levét isszuk, ezt a terhet nyögjük. A megfelelő szakemberek levadászása évekbe telik, azok eredménye szintén évek múlva fog megképződni, hacsak nem mákolunk pár fiatal csodát.
Yoda mestert idézve, "...a jövőnk, sötétbe burkolózik!". Az erő legyen velünk! :)
A Sky Sport értesülései szerint Alexander Sørloth ügyében a tárgyalások gyorsan és sikeresen lezajlottak. Az oslói látogatás és a telefonos megbeszélések után Luciano Spalletti személyesen is beszélt a játékossal. A csatár jelezte, hogy szívesen csatlakozna az Öreg Hölgyhöz, az olasz klub képviselői…..
JeetTrader
2026.06.08 10:00:55
@venember83: számomra nagyon furi, hogy Osimehnt nem vitte még el egyetlen nagy klub sem. Baromira jó csatár, szvsz a top 5-ben tuti benne van, ha nem a top 3-ban.
Ez a szerződésbe foglalt szakasz tényleg valós lenne, hogy a Juvéba nem mehet mert akkor vmi büntit kell fizessen a Galata a napolinak? mekkora görény...én nagyon örültem volna neki ha megtudjuk szerezni, de kb tényleg, nyugdíj előtt bebotorkál majd hozzánk egy járókerettel...:/
@Kives: igen, nekem is hasonló érzéseim vannak Martinez kapcsán. Fasza kapus, de vmi hihetetlen unszimpi. És nekem is furi, hogy ugyan miért akarna pont ide jönni? érthetetlen...nagy lóvét itt nem fog kapni, ha azt reméli.
Ugyanakkor az eddigi nevek alapján őt hoznám a képességek alapján...de lássuk végül mi lesz belőle.
Ez a szerződésbe foglalt szakasz tényleg valós lenne, hogy a Juvéba nem mehet mert akkor vmi büntit kell fizessen a Galata a napolinak? mekkora görény...én nagyon örültem volna neki ha megtudjuk szerezni, de kb tényleg, nyugdíj előtt bebotorkál majd hozzánk egy járókerettel...:/
@Kives: igen, nekem is hasonló érzéseim vannak Martinez kapcsán. Fasza kapus, de vmi hihetetlen unszimpi. És nekem is furi, hogy ugyan miért akarna pont ide jönni? érthetetlen...nagy lóvét itt nem fog kapni, ha azt reméli.
Ugyanakkor az eddigi nevek alapján őt hoznám a képességek alapján...de lássuk végül mi lesz belőle.
JeetTrader
2026.06.08 10:55:14
@Direct_01: igen, vannak bőven kérdések. Viszont azt gondolom, hogy itt egyéb más vezérelv is van. például Sorlot neve azért is merült fel elsősorban, mert Nico maradna Madridban. A Madrid meg ráadásul alkudna, így meg kis pénzmozgással lelehetne biznyákolni. És csak ezután jöhetett a kérdés, hogy "Sorlot jó lesz?". Elkan a sebességre is figyelmeztetett...persze ezeknek vagy így vagy úgy de megfizetjük majd az árát!
Bremer ügye annyival árnyaltatbb, hogy Bremer maga nyiltakozta nem is olyan régen, hogy most már elég öreg, így már nagyon szeretne kupákért küzdeni. Ebből sokan arra következtettek, teljesen jogosan, hogy tiplizni akar. Van még kivásárlási ár is rögzítve a szerződésben, nekünk pénz kell, így elég valószínű, hogy megválunk tőle, ha jön ajánlat. Kim így, mint kényszer alternatíva jött fel, de kvázi sakkban vagyunk. Ez így nagyon más szvsz...
Ezek nagy része továbbra is pletyka. Ha jól emlékszem anno Openda és Chico is a semmiből bukkant fel egyik napról a másikra. Simán lehet hogy megint lesz pár ilyen ügylet.
Bremer ügye annyival árnyaltatbb, hogy Bremer maga nyiltakozta nem is olyan régen, hogy most már elég öreg, így már nagyon szeretne kupákért küzdeni. Ebből sokan arra következtettek, teljesen jogosan, hogy tiplizni akar. Van még kivásárlási ár is rögzítve a szerződésben, nekünk pénz kell, így elég valószínű, hogy megválunk tőle, ha jön ajánlat. Kim így, mint kényszer alternatíva jött fel, de kvázi sakkban vagyunk. Ez így nagyon más szvsz...
Ezek nagy része továbbra is pletyka. Ha jól emlékszem anno Openda és Chico is a semmiből bukkant fel egyik napról a másikra. Simán lehet hogy megint lesz pár ilyen ügylet.
A La Gazzetta dello Sport beszámolója szerint a Juventus 25 millió euróra becsüli Jonathan David értékét, és a torinói klub hatalmas nyereségre számít a játékos eladásával. Annak ellenére, hogy éves nettó fizetése 6 millió euró, a játékosnak rengeteg érdeklődője van PSG, a Newcastle és a Crystal…..
Az olasz sajtó több, egymással egybehangzó forrása szerint nem vezettek sikerre a mai egyeztetések, a Juventusnak nem sikerült megállapodnia Dusan Vlahovićcsal, így a szerb válogatott játékos 2025. június 30-án lejáró szerződése végén elhagyja Torinót.
A támadó szerda délelőtt találkozott a…..
Juventus FC blog
Ravanelli: „Sikerre éhes, technikás, a mezt becsülő játékosok kellenek”
2026.06.02 10:24:57
Fabrizio Ravanelli a SportiumFun műsorban nyilatkozott Dušan Vlahović és Lloyd Kelly kapcsán, s az egykori csatár nem volt elragadtatva egyik játékostól sem.
„Dušan Vlahović? Megállítja a labdát, aztán az 10 méterre pattan tőle, srácok… Az igazat kell mondani. Amikor én a Juventusban játszottam, 20…..
JeetTrader
2026.06.02 17:46:38
@Csak Csucsu: amúgy én nem értek valamit. Csatár. Miért nem lehet neki gól bónuszt adni? Mondjuk 40%-os bónusz. Azaz ahány gólt rúg a szezonban annyiszor 1 millanak a 40%-a. Rug 20 gólt keres plusz 8 millat. Fix fizu meg 3/4 Milla. Sztem ez vér korrekt.
Többi játékosnak is tuti teljesítmény bónuszt adnék. Sérült. Hát ez van. Kapja a fixet. Aláírási pénz meg a kisf@szom. Alázat és kemény munka! Na mindegy...
Többi játékosnak is tuti teljesítmény bónuszt adnék. Sérült. Hát ez van. Kapja a fixet. Aláírási pénz meg a kisf@szom. Alázat és kemény munka! Na mindegy...
Juventus FC blog
Tardelli: "Vlahović távozása veszteség lenne a Juventus számára"
2026.06.01 10:36:31
A nyári átigazolási időszak egyik nagy kérdése, hogy a klubnak vajon sikerül-e megállapodásra jutnia lejáró szerződésű játékosával, Dušan Vlahovićcsal, s így a szerb támadó marad-e a Juventus keretében vagy más csapat mezében folytatja pályafutását. A Juventus korábbi középpályása, a Marco Tardelli…..
Juventus FC blog
Trezeguet: „Több átigazolási hibát nem engedhet meg a klub magának”
2026.05.30 05:40:32
David Trezeguet a River Plate nemzetközi kereskedelmi potenciáljának fejlesztésével foglalkozik, ám a francia csatár soha nem távolodik el igazán a Juventustól, s nemrégiben a La Gazzetta dello Sport számára nyilatkozott a klub helyzetéről.
„A Juventus már nem képes állandó teljesítményt nyújtani,…..
JeetTrader
2026.06.01 00:22:22
@Rikoo: Garcia egy elképesztő fogás lenne. Imadnam! A srác elképesztő! Magabiztos, ravasz, erős fejben és grinta is van benne a technikai adottságait nem is említem. Helye nem lesz a Reálban, tuti elmegy. Viszont nagy kérői lesznek sztem így nagy lesz a verseny.
Én Vlahot elengedtem. Kolo jöhet de fejben ő is gyenge. Ha nem kap bizalmat nem fog menni neki, mellé kell egy igazi golvago.
...ugyanakkor Camavinga, Brahim, Gonzalo egy Realbol ebbe a mostani Juveba sztem nem fognak akarni jönni. És a Reál sem fog jutányos árat kerni egyikert sem. Nehéz lesz ez a mercato! Főleg ha Comolli tokolni fog és lemaradunk mindenkiről ha nem porgunk fel...://
Én Vlahot elengedtem. Kolo jöhet de fejben ő is gyenge. Ha nem kap bizalmat nem fog menni neki, mellé kell egy igazi golvago.
...ugyanakkor Camavinga, Brahim, Gonzalo egy Realbol ebbe a mostani Juveba sztem nem fognak akarni jönni. És a Reál sem fog jutányos árat kerni egyikert sem. Nehéz lesz ez a mercato! Főleg ha Comolli tokolni fog és lemaradunk mindenkiről ha nem porgunk fel...://
JeetTrader
2026.06.01 12:39:02
@Rikoo: mondanám hogy megnyugtato de nem vaok nyugodt...:/ ha mindent attól tesznek függővé h kit adunk el akkor szept1 re jó ha megleszunk....://
A Tuttosport cikke szerint a Juventus egyértelmű üzenetet továbbított Alisson Beckernek, miszerint a kapusnak meg kell sürgetnie a döntést. A világbajnokság előtt el kell döntenie, hogy készen áll-e arra, hogy elhagyja a Liverpoolt, amely klub a legfrissebb cikkek szerint ragaszkodik hozzá. A…..
Miközben tegnap az AC Milan a vezetőség jelentős részét és a vezetőedzőt is elbocsátotta, a Sportmediaset értesülései szerint a Juventus az elmúlt évek leggyengébb szezonja után a folytonosság útját választhatja, mivel John Elkann megtarthatja posztján úgy Luciano Spallettit, mint Damien Comollit. A…..
JeetTrader
2026.05.27 11:37:34
@Attilio79: Ha jól emlékszem Orsolini volt már a játékosunk talán 2017-ben....amúgy egész jó.
Mateta honnan jött fel? Sztem nincs egyáltalán porondon. Gonzalo Garcia-t emlegették, ami baromi jó fogás lehetne sztem. de lesznek itt még mindenféle nevek, pl Salah is feljött, mondván Allison nem jönne egyedül...
Én is azt mondom hogy nagyon kell egyensúly. Van jópár fiatalunk, ebből valszeg elmennek most páran, de kell tapasztalat. Ők adhatnak egy mentalitást. Máris a mercato végét várom :D:D túl akarok lenni rajta :)
Mateta honnan jött fel? Sztem nincs egyáltalán porondon. Gonzalo Garcia-t emlegették, ami baromi jó fogás lehetne sztem. de lesznek itt még mindenféle nevek, pl Salah is feljött, mondván Allison nem jönne egyedül...
Én is azt mondom hogy nagyon kell egyensúly. Van jópár fiatalunk, ebből valszeg elmennek most páran, de kell tapasztalat. Ők adhatnak egy mentalitást. Máris a mercato végét várom :D:D túl akarok lenni rajta :)
JeetTrader
2026.05.27 16:26:10
@Rikoo: igen igen az megvolt, csak az nem hogy most ismét terítékre került. Főleg hogy annak ellenére, hogy egy orvosin már elhasalt....persze értem én, hogy így sokkal olcsóbb, de mit érünk vele ha úgy járunk mint Milikkel. Hiszen ő sem egy totál kutyaütő volt, de már akkoriban is sérülékeny volt ha jól tévedek mikor megvettük. Nagyon remélem nem ugyanazt a hibát akarjuk elkövetni...
Comolli modelljébe úgy fest nem magyarázó változó a sérülési história, vagy van sérülés előrejelző modellje amit elfelejtett frissíteni évek óta és dobálja ki neki a hülyeséget :D:D....na pont ezért kell egy józanparasztieszű ravasz szaki a modelljei mellé, aki lát is...mondjuk Tognozzi lehet nem volna hülyeség. Vagy hallgatna Spalra, hogy ő mit szeretne...ha már itt maradnak mind a ketten. A cica harcnak a klub issza meg a levét, ez a legdühítőbb!
Comolli modelljébe úgy fest nem magyarázó változó a sérülési história, vagy van sérülés előrejelző modellje amit elfelejtett frissíteni évek óta és dobálja ki neki a hülyeséget :D:D....na pont ezért kell egy józanparasztieszű ravasz szaki a modelljei mellé, aki lát is...mondjuk Tognozzi lehet nem volna hülyeség. Vagy hallgatna Spalra, hogy ő mit szeretne...ha már itt maradnak mind a ketten. A cica harcnak a klub issza meg a levét, ez a legdühítőbb!
JeetTrader
2026.05.27 18:58:18
@insieme: vagy akkor mondjunk egy jó példát is: a Liverpool a BL győzelme idején a Klopp éra csúcsán egy teljes quant csapatot foglalkoztatott, akik a játékosok statjai alapján válogattak/szűrtek ki kik kellenek és hova. Az edzővel együtt dolgozva persze.
Manapság mindenre is van adat és azokat elemzve hasznos dolgokat lehet kideríteni, de attól kell a józan paraszti ész is.
Manapság mindenre is van adat és azokat elemzve hasznos dolgokat lehet kideríteni, de attól kell a józan paraszti ész is.
Luciano Spalletti a Torino elleni 2-2-es döntetlen után értékelt a Sky Sport Italia számára, és volt miről beszélni, hiszen a győzelmi kényszer ellenére a Juventus újabb pontokat veszített, s végül EL-helyen zárta a szezont.
„Én vagyok az edző, akinek ki kell vizsgálnia, mi történt. A kezünkben…..
A Fiorentina együttesétől elszenvedett váratlan és kínos hazai vereség miatt a Juventus úgy várja a bajnoki szezon záró fordulóját, hogy a riválisok mérkőzésein csodára lenne szükség ahhoz, hogy a csapat a Bajnokok Ligája mezőnyébe kerüljön.
Első és kötelező lépésként a Juventusnak idegenben kell…..

Ez tényleg egy dühöngő, kiélhetitek magatokat rendesen. Itt nincs OFF-olás, jöhetnek a pletykák, az átigazolások, a vélemények, teljesen vegyesen. Akár a Juventushoz tartozik, akár nem (teljesen).
A trágárság, egymás mocskolása persze itt sem megengedett, ezért ettől tartózkodjatok! Mindent bele!…..
JeetTrader
2026.05.11 00:16:10
@JeetTrader: jajj...hülyeséget írtam. 2-3-ra az Atalanta nyert :):)
JeetTrader
2026.05.11 10:00:56
@juve28adam: sajna nem. több csapatos pontazonosság esetén eu kupáindulás (nem scudetto és nem kiesésről döntés) egy mini tabella készül az egymás elleni eredmények alapján. Egy ilyen hipotetikus mini tabellán a Juve a Milán, Como és Roma ellen csak a harmadik lenne 6 ponttal. Itt a Milannak és Comonak 10-10 pontja lenne, de a Milan jobb gólkülönbsége miatt a Milan és Como jutna be. Viszont egy Roma, Milan, Juve pontazonosságos minitabella már nekünk kedvezne.
....de ha nyerünk, nem kell komplikálni. NYERNIN KELL!!
....de ha nyerünk, nem kell komplikálni. NYERNIN KELL!!
JeetTrader
2026.05.22 10:23:02
@venember83: jobban teszi ha lát benne fantáziát, mert ki tudja, milyen igazolásokra lesz szükség BL nélkül. Na meg ha Comolli is lapátra kerül, akkor meg ember sem lesz aki véigviszi a mercatot...hacsak posta fordultával nem jön vissza Togniozzi vagy bárki.
Juventus FC blog
Spalletti maradása Tognozzi érkezését és Comolli távozását jelenti?
2026.05.22 08:05:44
A Goal Italia értesülései szerint ma kerül sor Luciano Spalletti és John Elkann (első?) találkozójára, amelyet közvetlenül a vezetőedző kezdeményezett. A kiszivárgott információk szerint a vezetőedző személyesen kívánja felvetni a klub vezetési struktúrájával kapcsolatos kérdéseket: nagyobb…..
Romeo Agresti értesülései szerint a Juventus tulajdonosi köre kedden megkezdte a vezetőségről szóló őszinte elemzéseket, amelyek egyelőre nem érintik Giorgio Chiellinit. Az elemzések Damien Comollira és François Modestóra vonatkoznak, de a figyelem továbbra is a John Elkann és Luciano Spalletti…..
JeetTrader
2026.05.21 15:08:08
@Wizzurah: szerintem csupán üzenet értékű a dolog. Marketing szempontból elég jó, hogy valaki ilyen fiatalon, bejárva a ranglétrát, az első csapatban is meghatározóvá tudott válni. Nagyon tehetséges, de számomra az lesz a kérdés, hogy megtudja e ugrani a következő szintet.
Régen minden poszton olyan játékosaink voltak, akik a világ elitjébe tartoztak, azaz bármelyik nagy csapatban megtudták volna állni a helyüket. Ma, ez olyan szinten nem igaz, hogy jó ha egy ilyen játékosunk van. És itt meg is érkeztünk a legnagyobb bajunkhoz. Számomra a napnál is világosabb, hogy nincs elég erős csapatunk. Persze mondhatnánk, hogy kell jó edző, ami igaz is, de 100 gyenge csapatból csak 10 fog tudni erőn felül teljesíteni és azt sem fenntarthatóan. Ezek egyszeri csodák.
Lehet hogy egyenként jók a statok, de csapatban, a játékosokat összeillesztve, több edző mellett is siralmas. Ezt megoldani nem elég hogy költséges, de a fair play mellett jóval lassabb is.
Régen minden poszton olyan játékosaink voltak, akik a világ elitjébe tartoztak, azaz bármelyik nagy csapatban megtudták volna állni a helyüket. Ma, ez olyan szinten nem igaz, hogy jó ha egy ilyen játékosunk van. És itt meg is érkeztünk a legnagyobb bajunkhoz. Számomra a napnál is világosabb, hogy nincs elég erős csapatunk. Persze mondhatnánk, hogy kell jó edző, ami igaz is, de 100 gyenge csapatból csak 10 fog tudni erőn felül teljesíteni és azt sem fenntarthatóan. Ezek egyszeri csodák.
Lehet hogy egyenként jók a statok, de csapatban, a játékosokat összeillesztve, több edző mellett is siralmas. Ezt megoldani nem elég hogy költséges, de a fair play mellett jóval lassabb is.
A Tuttosport beszámolt a Golden Boy listájának bemutatásáról, amelyen részt vett az olasz futball két híressége, Fabio Capello és Adriano Galliani, akik a színpadon beszélgetve az olasz futball helyzetéről is megosztottak pár gondolatot.
„Olaszország lenne a legrosszabb hely a fiatal játékosok…..
JeetTrader
2026.05.21 11:56:27
@Leram7: nem csoda. Ott a bennmaradásért több lóvét kapnak mint nálunk a bajnok. Pénz beszél kutya ugat.
Nem csoda hogy itt tart a Seria A. És ez a lemaradás évtizedek mire ledolgozzak. 90es évek eleje volt az utolsó mikor top bajnokság voltunk. Onnan megindult egy lassú leépülés ami mostanra iszonyatosan begyorulst. Semmi vonzerő nincs...
Nem csoda hogy itt tart a Seria A. És ez a lemaradás évtizedek mire ledolgozzak. 90es évek eleje volt az utolsó mikor top bajnokság voltunk. Onnan megindult egy lassú leépülés ami mostanra iszonyatosan begyorulst. Semmi vonzerő nincs...
Juventus FC blog
Tacchinardi: „Alig várom, hogy Elkann végre felhívja Del Pierót”
2026.05.20 13:26:31
Alessio Tacchinardi nemrégiben az Il Bianconero klipjében nyilatkozott a Juventus aktuális válságáról, és az egykori csapattársának, Alessandro Del Pierónak a felhívására kérte fel a nyáron várhatóan újabb vezetőségi reformot végrehajtani kénytelen John Elkannt.
„Annyira szeretném, ha John Elkann…..
Juventus FC blog
Moggi: "Az Európa-liga a megfelelő szint a Juventus játékosai számára"
2026.05.18 18:50:07
A Juventus saját kezében tartotta sorsát, s két fordulóval a bajnokság vége előtt mindössze annyi lett volna a feladata, hogy mindkét mérkőzését megnyerje, amivel biztosíthatta volna helyét a Bajnokok Ligája következő kiírásában.
A zebramezesek azonban kiábrándító és elfogadhatatlan hazai vereséget…..
JeetTrader
2026.05.19 11:29:47
@SpiritoJuve: Én nem mondom, hogy Spalletti a tökéletes edző számunkra. És azt sem mondom, hogy jól menedzselte az elmúlt meccseket. Azt viszont mondom, hogy megtett mindent amit tudott.
Nem tud a pályán a játékosok helyett dönteni, nem tud helyettük gondolkozni, passzolni, lőni, hajtani. Hiába mondja ő meg, hogy hova mint kellene helyezkedni és ott mit kellene csinálni, ha a csapattársak között nincs kémia, vagy az egyén nem érti ott mit kéne csináljon. Ez leges legelső szempontból annak a sara, aki a játékosokat idehozta és összeválogatta!
Spal összességében kihozta azt amit tudott ezekből a gyáva, beképzeld mazsolákból, akik nem érdemlik meg még azt sem hogy ránézzenek a Juventus mezére! Adott egy támadó identitást, ami számomra felüldülés volt az allegrizmus után. Inkább nézem azt, hogy próbálkoznak támadni, de nem megy, mint visszaállunk és semmit nem csinálunk.
Sem Motta, sem Tudor, sem Pirlo nem tudott érdemben ezekből kihozni értelmeset, melynek tetejébe még rossz igazolások még tovább rontották a helyzetet. Hozzáteszem, hogy azért szerintem kevesen gondoltuk, hogy a szezon legjobb kapusa, a szezon egyik legjobb középpályása ennyire kuka lesz. Fejben ennyire gyenge Juventust az életben nem láttam....inkább néznék 11 ügyetlen pitbullt, mint magukat sztárnak képzelő anyámasszony katonát.
Ha Spalt is elküldik, azzal az identitás irányát is eldobjuk! Mégis kit fogunk helyette szerezni? BL nélkül nem látom lelki szemeim előtt hogy jöjjön egy olyan edző, aki kellő tapasztalattal rendelkezik és tudja hogy kell nyerni. Majd jön Guradiola? Vagy Klopp? Vagy Zizu? ne vicceljünk...nevet nem tudnék most mondani, akire rábíznék egy ilyen projektet. Fiatal edzők kiméljenek, ide most több kell. Elég volt belőlük.
Tudom páran megköveznétek ezért, de én vállalom, hogy Spal maradjon, kapjon játékosokat, vezényelje le kik jöjjenek, mert láthatóan teljes igazolás-szakmai katyvasz van fent a fejekben. Utána állítólag úgyis már nyugdíjba akar menni az öreg. Láttuk már milyen focit tud játszatni Spal ha megvannak a játékosai. Neki is megvannak a maga szarságai, de kinek nem. Most stabilizálni kell a helyzetet és építkezni. Ahhoz taktikailag is jó alapok kellenek, hogy legyen identitás. Most azt is lecserélni én nem tenném...
Nem tud a pályán a játékosok helyett dönteni, nem tud helyettük gondolkozni, passzolni, lőni, hajtani. Hiába mondja ő meg, hogy hova mint kellene helyezkedni és ott mit kellene csinálni, ha a csapattársak között nincs kémia, vagy az egyén nem érti ott mit kéne csináljon. Ez leges legelső szempontból annak a sara, aki a játékosokat idehozta és összeválogatta!
Spal összességében kihozta azt amit tudott ezekből a gyáva, beképzeld mazsolákból, akik nem érdemlik meg még azt sem hogy ránézzenek a Juventus mezére! Adott egy támadó identitást, ami számomra felüldülés volt az allegrizmus után. Inkább nézem azt, hogy próbálkoznak támadni, de nem megy, mint visszaállunk és semmit nem csinálunk.
Sem Motta, sem Tudor, sem Pirlo nem tudott érdemben ezekből kihozni értelmeset, melynek tetejébe még rossz igazolások még tovább rontották a helyzetet. Hozzáteszem, hogy azért szerintem kevesen gondoltuk, hogy a szezon legjobb kapusa, a szezon egyik legjobb középpályása ennyire kuka lesz. Fejben ennyire gyenge Juventust az életben nem láttam....inkább néznék 11 ügyetlen pitbullt, mint magukat sztárnak képzelő anyámasszony katonát.
Ha Spalt is elküldik, azzal az identitás irányát is eldobjuk! Mégis kit fogunk helyette szerezni? BL nélkül nem látom lelki szemeim előtt hogy jöjjön egy olyan edző, aki kellő tapasztalattal rendelkezik és tudja hogy kell nyerni. Majd jön Guradiola? Vagy Klopp? Vagy Zizu? ne vicceljünk...nevet nem tudnék most mondani, akire rábíznék egy ilyen projektet. Fiatal edzők kiméljenek, ide most több kell. Elég volt belőlük.
Tudom páran megköveznétek ezért, de én vállalom, hogy Spal maradjon, kapjon játékosokat, vezényelje le kik jöjjenek, mert láthatóan teljes igazolás-szakmai katyvasz van fent a fejekben. Utána állítólag úgyis már nyugdíjba akar menni az öreg. Láttuk már milyen focit tud játszatni Spal ha megvannak a játékosai. Neki is megvannak a maga szarságai, de kinek nem. Most stabilizálni kell a helyzetet és építkezni. Ahhoz taktikailag is jó alapok kellenek, hogy legyen identitás. Most azt is lecserélni én nem tenném...
A Juventus siralmas szezonzárása mindenki számára csalódás, Alessio Tacchinardi az egyik közösségi hálózatban a távozás szükségességéről írt: „Ahogy barátom, Edgar Davids mondja, a Juventusnál nagyon egyszerű a helyzet: nyerned kell. Ha erre nem vagy képes, csomagolj!”
Nicolò Schira értesülései…..
A Fiorentina elleni fájdalmas meccs után a DAZN mikrofonjához a játékosok közül csak Manuel Locatelli fárad oda, és a futballista egyértelműen csalódottan nyilatkozott.
„A vezetőedző érkezése óta van technikai és taktikai edzőnk, de nehéz véleményt mondani vagy pozitívumokat találni, ha nem érjük…..
Már csupán két forduló maradt hátra az olasz bajnokságból, s a bajnokságot és a kupát is elhódító Inter helye már egészen biztos a Bajnokok Ligája következő kiírásában, a három fennmaradó pozícióért azonban még öt csapat is versenyben van.
A tabella harmadik helyén álló Juventus az őt üldöző AC…..
JeetTrader
2026.05.17 16:58:19
@Rikoo: csapatépítés 101: "Végy egy jó kapust!..."
Megdöbbentő ez az egész...azért az is hogy megint kivonalaztak egy gólt...abban a pillanatban tudtam hogy vége...előtte még volt némi reményem, de utána tudtam hogy ők fejben is zérók.
Az a helyzet, hogy ugyanúgy fogom érezni magam még akkoris ha vmi csoda folytán tovább mennénk az utolsó fordulóban...
Na most jön a fekete leves. Mindenki elmegy, jönni majd senki sem fog akarni, csak noname niemandok...egészen hihetetlen ennyi játékosnak besülni...áhhh
Megdöbbentő ez az egész...azért az is hogy megint kivonalaztak egy gólt...abban a pillanatban tudtam hogy vége...előtte még volt némi reményem, de utána tudtam hogy ők fejben is zérók.
Az a helyzet, hogy ugyanúgy fogom érezni magam még akkoris ha vmi csoda folytán tovább mennénk az utolsó fordulóban...
Na most jön a fekete leves. Mindenki elmegy, jönni majd senki sem fog akarni, csak noname niemandok...egészen hihetetlen ennyi játékosnak besülni...áhhh
Juventus FC blog
Spalletti: „Ha szerencsétlennek érezzük magunkat, azok is leszünk”
2026.05.08 13:03:29
A Lecce elleni, Via del Mare stadionban rendezett meccs előtt Luciano Spalletti beszélt a csapatról és a találkozóról.
„A legutóbbi mérkőzés végéről szeretnénk továbbindulni. Ha egy olyan stadion, mint az Allianz, amely a győzelemhez szokott, egy döntetlen után is megtapsolja a csapatot, az azt…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz

Asszem örülök Carnevalinak....de olyan túl gyakran cserélődnek az emberek, ahhoz, hogy lelkesekdni tudjak.
Amúgy ez a tipikus esete annak, hogy a megfelelő szakember megtalálása mindig hosszú időt vesz igénybe. Ha azonnal büntetünk és mindig kirúgunk mindenkit még az előtt, hogy meglenne a tényleg meggyőződéses helyettese, akkor ez az ára. Ezek szerint most legalább ez történt és a háttérben már mentek Carnevalival a tárgyalások régebb óta.
Most akkor kezdjünk végre komoly munkába. Kell a stabilitás, reméljük végre ez most meglesz!
Isten hozta Giovanni! Rázza gatyába végre szeretett klubbunkat, hogy visszakerüljünk oda, ahova ez a klub mindig is való volt!