Kiütéses dunaújvárosi vereség 2012.08.29 21:42 Hblog ..
kultúrmisszionárius 2012.08.30 07:26:06
Az MHL bejelentette a Patriot indulását 2012.07.27 10:45 F.Kapus..
kultúrmisszionárius 2012.07.27 21:15:10
@E12-1: arról volt már szó, hogy a csehszlovákok valójában oroszok? és arról, hogy az oroszok mit is akarnak építeni jégkorong-európában? persze a fene tudja, hogy ennek a projektnek van-e közép- vagy hosszú távja, és nem csak véletlenül került most éppen ide, de hogy logikus lenne lennie neki, az logikus.
Két legjobb kapusa nélkül utazhat a vébére a hokiválogatottForrás:[origo]|2012. 04. 11., 14:22|..
kultúrmisszionárius 2012.04.11 16:07:36
@`durex: pleszkán pont annyira lesz kint a vb-n, mint rajna, ez egy pillanatig sem volt kérdés.
kultúrmisszionárius 2012.04.11 16:19:02
@tom24: sajnos a dab-edzőnél sem sikerült érdemben közbenjárnia, pedig biztos próbálkozott :DDD
kultúrmisszionárius 2012.04.11 16:36:24
@check: rajnáról pontosan tudjuk, hogy egy nagyon tehetséges kapus, és reméljük, hogy nemcsak az volt, hanem előtte a jövő. ehhez azonban többet kell dolgozni, nincs mese. ebben a szezonban alig védett, a két playoffban 1-1 meccset kapott, ez azért nagyon kevés ahhoz, hogy számolni kelljen vele. a keretbe éppen be lehetett volna hívni, pleszkán helyett, de hogy 2011/12-ben módja sem volt rászolgálni a bizalomra, az szerintem nem kérdés. bálizs sem védte végig az ebel-t, de amikor kellett, akkor odatette szépen. két évvel ezelőtt még simán rajna mögött volt egyébként, lehet, hogy azóta több munkát tett bele a saját pályájába. ott a példa, lehet versenyezni, lehet nyerni.
Kijelölte a keretet Kevin Primeau 2012.03.23. 20:07 F. Kapus..
kultúrmisszionárius 2012.03.24 11:45:14
@check: "Sajnos azt kell mondani, hogy vagy szakmailag nincs rendben KP vagy egyéb érdekek is befolyásolnak"

hát ebben igazad van. három befolyásoló tényező: facebook, maligán, fegyelem
Ma már látom, mennyire fontos a jégkorong - nagyot fordult a világ Sofron Istvánnal 2012.02.10. 22:35 / origo.hu ..
kultúrmisszionárius 2012.02.12 21:19:38
@trollfeeder: holnap kirúgom a bűnöst!
kultúrmisszionárius 2012.02.13 10:05:38
@MecKenna: nem én írtam, én csak a megrendelő voltam ebben az esetben :)
A csíkszeredai tömegverekedés videón  2011.10.08. 10:13 F. Kapus..
kultúrmisszionárius 2011.10.09 14:29:20
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!:

nézd, nem a bunyóval van baj, hanem azzal, hogy 2-9-es állásnál, az utolsó előtti percben egy 16 éves fiú elhatározza, hogy megöl egy embert, és ez majdnem sikerül is neki. csak azért, mert kőkeményen verik a csapatát, meg talán azért is, mert valaki, aki nem tudta, hogy ezek oroszok, azt mondta neki, hogy ezek románok. nagyjából ennyi. de túl van beszélve a téma, ez nem kérdés.
kultúrmisszionárius 2011.10.09 15:37:53
@csatoimi: erre mondják, hogy muhaha, ugye?
A Sapa Fehérvár annak rendje és módja szerint megállította az eddig meggyőző Olimpija Ljubljanát az EBEL-ben. A szlovénok ránk ijesztettek a második harmad elején, de sok időnk nem volt búslakodni, mert Sofron és Benk jóvoltából hamar fordítottunk. Az utolsó felvonás elején…..
Szakács Ferenc irányította a Dab.Doclert az FTC elleni Mol Liga-meccsen, a kapuba Rajna Miklóst állították – negyven felett fogott a shutout érdekében –, a keretben számos fiatal hokis kapott helyet. Az összecsapás egyetlen gólját ők hozták össze, a passzokat a…..
A Mol Liga határon inneni és túli csapatai vasárnap este is három párban küzdöttek a magyarországi jégpályákon. A székely, illetve román csapatok a pénteki totális siker után ezúttal két győzelmet bírtak aratni. Az egyetlen kivételt a Dab.Docler hozta össze, a bukaresti Steaua…..
Meg kell lennie az első hazai győzelemnek, írtuk beharangozónkban – és meglett. Nem ment könnyen, az első harmadban gyengén játszott a Sapa Fehérvár AV19, többnyire a Medvescak Zagreb támadott, igaz, mégsem kidolgozott akcióból, hanem egy eladott korong miatt szereztek…..
Első komoly Nationalliga-ellenfelét végre pontosan úgy verte meg a Dab.Docler, ahogy kell – fogalmazgattuk híradásunk első mondatát a Lustenau elleni mérkőzés második harmadának fejleményeit látva. A végén aztán kicsit át kellett értékelnünk a dolgokat, hiszen az…..
Alaposan megszorította otthonában az EBEL legjobbnak tűnő csapatát a Sapa Fehérvár AV19. A mezőny leggólerősebbje nagyon sokáig semmit sem tudott mit kezdeni védelmünkkel és kapusunkkal – ezúttal Bálizs Bence jutott szóhoz –, ráadásul a második harmad közepén…..
Megvan az Újpest második győzelme 2011.09.23. 22:45 kultúrmisszionárius..
kultúrmisszionárius 2011.09.23 23:49:57
@budapestijeti: nem a puszta véletlen segítette, amikor learatta az elsőt ott, hiszen most learatta a másodikat is, itt

ez a meccs most újpesten volt, nemde?
kultúrmisszionárius 2011.09.23 23:54:25
@budapestijeti: hát azért az mégiscsak vicces lenne, ha hirtelen megtanítanál magyarul......
A szerethető lila-fehér csapat máris hat pontnál tart a Mol Ligában. Az UTE péntek este bebizonyította, nem a puszta véletlen segítette, amikor learatta első győzelmét a Sapa Fehérvár AV19 pályáján. A második harmad végére összehozott kétgólos hazai előnyön ugyan faragtak a…..
Jégkorong Fehérvár–Linz 5-6 2011.09.23 22:31:00
A jégkorongban három gól nem előny, ennek ellenére 3-0-nál és 5-2-nél is úgy vélhettük, megvan a Linz elleni hazai EBEL-meccs két pontja. A Sapa Fehérvár AV19 sokáig nagyon jól játszott, végre a szezon első emberelőnyös gólját, sőt góljait is megszerezte, majd amikor az…..
Jégkorong Graz–Fehérvár 2-3 2011.09.18 21:25:33
Más ez az EBEL-szezon, mint az eddigiek, a Sapa Fehérvár AV19 máris learatta első győzelmét Ausztriában, nem mindig jött ez össze korábban. Hozzá kell tenni, a csapat koránt sem a legjobb összeállításában vette fel a harcot, kulcsemberek sora hiányzott. Az első harmadban…..
A számunkra váratlan edzőváltás után learatta első győzelmét a Mol Liga-címvédő HSC Csíkszereda. Nem volt könnyű dolguk a székelyeknek a Ferencvárossal, bár az első harmadban megszerezték a vezetést, a következő góljukra az 56. percig kellett várni. Aztán sima lett minden,…..
Remekül kezdte az EBEL-szezont a Sapa Fehérvár AV19. A rájátszásra aspiráló magyar csapat a Jesenice elleni vendégjáték első harmadában megijesztette ugyan híveit, a másodikban azonban már nem kegyelmezett. Így lett a húsz perc utáni 0-1-ből negyven percet követően 3-1. Az…..
A Mol Liga első majdnem teljes fordulójának mindhárom mérkőzésén az esélyesebb csapatok győztek. A legnagyobb érdeklődés a Miskolc és a Ferencváros rangadóját kísérte, a Jegesmedvék telt ház és a Digi Tv közvetítésének nyilvánossága előtt verték el alaposan dobogóra…..
Lezuhant a Lokomotiv Jaroszlavl gépe 2011.09.07. 15:41 Hblog..
kultúrmisszionárius 2011.09.07 16:08:07
Közleményben erősítette meg két új légiós leigazolását a Sapa Fehérvár AV19. Cristiano Borgatello olasz válogatott védő szerződtetéséről külföldi források alapján már beszámoltunk. A másik fogás Adam Munro kapus, aki az SG Cortina csapatától érkezik. A hálóőr 29…..
Kétéves szerződést kötött Ladányi Balázs a Sapa Fehérvár AV19-cel – erről Ocskay Gábor szakosztályfőnök tájékoztatta blogunkat. Ezzel a Volán valaha volt legjobb légiósa, Eric Johansson után EBEL-es korszakának legjobb magyar hokisát is maradásra bírta. A 35 éves,…..
Hírközleményt juttatott el az Index szerkesztőségéhez, illetve blogunkhoz a TriGránit Management Zrt. Természetesen eleve azt szerettük volna, hogy ne csak a Magyar Jégkorongszövetség – az Aréna miatt bukik a Rangers meccs?, tettük fel a kérdést még május 25-én –,…..
Jégkorong Nem lesz Rangers-meccs 2011.05.26 19:31:00
A Magyar Jégkorong Szövetség az utóbbi napokban – ahogy az a sajtóban is napvilágot látott – intenzív tárgyalásokat folytatott az NHL illetékeseivel a New York Rangers budapesti vendégjátékáról – olvasható az MJSZ közleményében, amely így…..