Gyúúú

0 bejegyzést írt és 6 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

MEGNYERTEM a korcsoportomat!!! Emberek nyertem!!! Sok száz induló közül abszolutban 5. lettem, a korosztályomat pedig megnyertem!MONDOM! MEGNYERTEM AZ IZRAELI EUROPA KUPÁT!!!Úszás: a rajt befutós volt, az első sorba álltam, de ráléptek a sarkamra…..
Dave's adventures 2.nap delelott 2010.11.09 13:39:00
Ma 10kor elindultam a tengerpartra úszni! A víz 25 fokos, nagyon tiszta és nagyon sok halat láttam miközben nyomultam... Találkoztam a lószemű csíkhal haverommal... eszméletlen nagy arc a csávó. :D Rájöttem valamire: sós a víz! :O Oh nooo, hazafelé kimarták a szemem a sós…..
Dave's adventures Utazas 2010.11.08 01:15:00
Szombat este 8 órától mostanáig (vasárnap este 11) folyamatosan várakozom, utazom...Tegnap este 8kor indultam Sopronból vonattal, ahova kikísértek szüleim, testvéreim illetve barátaim: Tomi, Barni, Martin. Este 11re értem a Keleti-pályaudvarra, ahol Gábor várt. Fél percet tudtunk…..