N-Krisz

0 bejegyzést írt és 11 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong Fehérvár–Graz 3-4 2010.11.05 21:42:00
A Sapa Fehérvár AV19 két harmadot megnyert a Graz ellen, mégis vesztesen hagyta el a jeget, a közbülső húsz percben négyet kaptunk. Góljainkat Ladányi, Johansson és Vas Márton szerezték, 3-4. További eredmények: Salzburg–Medvescak 5-4, Villach–Jesenice 1-5,…..
N-Krisz 2010.11.06 09:34:25
@Mocsar:
Csatlakozom hozzád és a véleményedhez,ez semmi,egy nagy rakás semmi.
Nem tudom hogy néhány okos mért nem fogja fel hogy, ez már túlmutat az edzőn meg a taktikán.
A probléma gyökere önmagunk vagyunk, saját magunkat verjük meg az ellenfeleink meg a zavarodottságunkat kihasználva röhögnek a markukba hogy betliztünk.
Én nem bántom a csapatot mert nagyom szeretem és rengeteg szép emlék még ezt is feledteti hogy most nem megy,DE és most nyelvembe harapva mondom ezt "KURVAGYENGE"
Idén nem megy
N-Krisz 2010.11.06 09:45:43
@Jozsmag25:
Azért mert neked van általános intelligenciád, ne nem úgy mint néhány " fanatikusnak" aki csak az EBEL szezonok óta "volán fanatikus" és most tisztelet a kivételeknek.
N-Krisz 2010.11.06 09:46:56
@miki78:
Mi számít neked semleges nézőnek
?
Jégkorong Fehérvár-Olimpija 4-2 2010.10.24 21:31:16
Közvetlen vetélytársat vert ma a Sapa Fehérvár AV19, és újra elkerült az utolsó helyről az EBEL-ben. Ladányi szerzett vezetést az első harmad közepén, majd Vas Márton két gólja a második harmadban biztos vezetést eredményezett. A kiváló center második góljához az így…..
N-Krisz 2010.10.25 07:19:37
@mordok:Szívesen beszállok a fizujába ha tényleg visszajön Cortina :P, mindenesetre jó tudni hogy talán, hangsúlyozom "talán" jó kezekben lesz a csapat Kevin Primeau kezében,jó szakember nem kis eredményekkel. Viszont az biztos hogy nem egy meccs alapján ítéli meg a vezetőség ill. a publikum a mester munkáját.
Gratuláció a csapatnak,szép volt fiúk
U.I.: Azért bízzunk benne hogy most már felfele is ível a szezonunk egy kicsit mivel az eddigi eredmények siralmasak voltak,hiába nagy akarás, ész nélkül mentünk előre és ennek meg is volt a böjtje.
Vjacseszlav Bikov és Igor Zaharkin 2+2 éves szerződést kötött az orosz szövetséggel, akár négy évig maradhat tehát a páros az orosz válogatott élén. Bikov még 2008-ban kapott bizalmat a vancouveri olimpiáig, most a szocsi játékokig lehet kapitány. Az idei világbajnokság után…..
N-Krisz 2010.10.18 19:30:38
A Sapa Fehérvár AV19 csapata az alábbi közleményt juttatta el blogunkhoz: "A Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapatának vezetése a mai nappal felmentette vezetőedzői feladatai alól Ulf Weinstockot. A csapat az első tizenkét mérkőzésen, különösen a hazai összecsapásokon, nem a…..
N-Krisz 2010.10.18 18:56:55
@cric82: tökéletesen meg fogalmaztad a kérdésem,néhány túlfizetett embert,meg olyat aki már rég nem ide való kellett volna.
A Lajos sem tud csodát tenni a lelketlenekkel, tisztelet a kivételnek
N-Krisz 2010.10.18 19:05:39
@Dzsymm: a múltkorit kifizették neki mikor ugyan így kellett beugrania,mert szerintem nem...
Akkor pedig ez volt a kikötése hogy csak akkor vállal bármi ilyet megint ha a tartozást kiegyenlíti a csapat....
Elvállata?
2-1-re és 3-2-re is vezetett a magyar EBEL-csapat Bécsben, végül mégis éppúgy hét gólt kapott ellenfelétől, mint az első körben hazai jégen. A Sapa Fehérvár AV19 találatait sorrendben Martz, Ladányi és Vas Márton szerezték, Sofron kétszer is asszisztált. Házi gólkirályunkat…..
A Sapa Fehérvár AV19 19 éves hátvédjét 6 hónapos, tehát 2011. április 10-ig, míg Kóger István edzőt 2 hónapos, tehát 2010. december 10-ig tartó eltiltással büntette hétfőn az MJSZ fegyelmi bizottsága. Mint emlékezetes, az október 10-i Miskolc–Fehérvár mérkőzés után…..