Adatok
ZsZs
0 bejegyzést írt és 1 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Már megint Jandi. Először a "light", aztán meg ez. Ha nem írogatja hetek óta a fórumra, hogy a Visegrádi-hegységen át akar kitekerni a Börzsönybe, a Nagy-Hideg-hegyre, nekem eszembe sem jut. De addig duruzsolta, amíg csak beleültette a bogarat a fülembe. Rajzoltam is a Mapsourceban egy szép…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
De van. GPS-es térképeken nincs jelölve, de a turistatérképen a Királyrét->Kisinóci th, Z jelzésen a th előtt, kb 1 km-re van jobbra egy széles erdőgazdasági út, ez a Vörös bérc gerincén megy fel, ami kevésbé meredek,mint az Inóci vágás (Hálás-bérc). majd becsatlakozik a K jelzésbe.
A térképen kb ott fut, ahol a Vörös-bérc kiirás szerepel rajta.
Én Királyrét felől mentem, szerintem nem nehéz megtalálni. 2x mentem fel rajta, először viharban az eső és a vizmosások miatt nem sokat láttam, másodszorra szárazon, kicsit laza a talaj (rücskösebb gumi jobb hozzá), de végig tekerhető, és nem olyan meredek, mint a másik.
Mivel erdőgazdasági járművek használják, nem tudom, hogy most milyen lehet, az elmút időben látványosan romlott minden út. Amúgy jó hogy nem a P-on vágtatok neki NHH-ról a lefelének, mert Tax után a Grófi út tele van kidőlt fával, amit elkezdett kitakaritani az erdőgazdaság. kb 2-3 hete félig jutott, igy egyszerre volt sártenger és a túlvégén a kidőlt fák.