0 bejegyzést írt és 5 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Sofron István visszatér az első sorba 2010.12.05. 12:21 F. Kapus..
juhsz.m 2010.12.05 19:10:59
Jégkorong Fehérvár–Graz 3-4 2010.11.05 21:42:00
A Sapa Fehérvár AV19 két harmadot megnyert a Graz ellen, mégis vesztesen hagyta el a jeget, a közbülső húsz percben négyet kaptunk. Góljainkat Ladányi, Johansson és Vas Márton szerezték, 3-4. További eredmények: Salzburg–Medvescak 5-4, Villach–Jesenice 1-5,…..
juhsz.m 2010.11.06 20:30:27
@miki78: szerintem erre is képes lenne a Volán szurkoló tábora :D
Jégkorong Fehérvár–Villach 1-4 2010.10.31 20:42:00
Nagyszerű első harmadot produkált a Sapa Fehérvár AV19 a liga egyik élcsapata ellen, de a folytatásban kiderült, hogy a Villach egyelőre jobb nálunk. A meccs az előnyök tökéletes kihasználatlanságán és a hátrányok gyenge kivédekezésén ment el, hiába kaptuk a fórokat…..
Mihály, Horváth, Durco, Benk és Jobb nélkül utazott Bécsbe a Sapa Fehérvár AV19 vasárnap, Satosaari pedig orvosi utasításra nem kezdhet a kapuban. Ladányi és Sofron nem százszázalékos egészségileg, de vállalják a játékot. A farmcsapatban eddig legjobb teljesítményt nyújtó…..