felhoszakadas

0 bejegyzést írt és 31 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Ha egyáltalán volt kérdőjel a mérkőzés végkimenetelével kapcsolatban, azt hamar eloszlatták Moldovánék: 3-0 volt az első harmadban, ezt megtoldották öttel a másodikban, ekkor szépítettek szomszédaink kettős előnyből. Az utolsó felvonásra két gól maradt, 10-1 lett a vége,…..
felhoszakadas 2011.04.16 20:12:16
  Pénteken, ha nehezen is, de sikerült kiegyenlíteni a bajnoki döntő párharcát, ahol az első két meccs után a brassóiak meglepetésre 2-0-ra vezettek. Ma délután Brassóban rendezték a döntő 5. mérkőzését.  Jól kezdjük a mérkőzést, rögtön nyomás alá helyezzük…..
felhoszakadas 2011.03.27 22:02:48
@drukker26: egyetertek veled
Jó hír azok számára, akik csak interneten tudták volna követni a mai és holnapi összecsapást: a Székely TV élőben veszi át a Digi Sport adását, így mindkét összecsapást tévén követhetik az érdeklődők.Más: a brassói Laczkó ügye nem zárult le, a kétmeccses eltiltás…..
felhoszakadas 2011.03.27 21:45:23
@ilyéslaci: te elvagy tevedve kicsit.....:)):))
felhoszakadas 2011.03.27 21:56:39
@HC4ever: na most egyetertek veled mindenben amit leirtal tiszta komolyan !! egyedul azzal nem h gyilkos amokfutasban a tobbiben 100%ban igazad van nekemis ez a bajom a csapattal.
Mol Liga-rangadót játszanak ma hatkor Dunaújvárosban, amelyet a Sport 1 Tv is közvetít. A második helyezett Dab.Docler az első HSC Csíkszeredát fogadja. Az erdélyiek előnye hat pont a táblázaton, ráadásul eggyel kevesebb mérkőzést játszottak. Ha nyernek, jelentős lépést…..
Jégkorong Felzárkózott a Brassó 2010.10.15 22:05:54
Komoly segítséget jelentett ma az emberelőny a csapatoknak Brassóban, minden gólt ilyen játékhelyzetben szereztek. Az első harmadban Kaljuste lőtt a fiatal Pleszkán hálójába, ezt két új igazolás, Peterdi és Borbás négy perc alatt fordította meg a második harmad elején. A…..
Hajrá Sport Club Kínos vereség! 2010.10.12 19:28:00
   Ma az idegenlégiósok és a sérültek nélkül utazott Galacra a HSC Csíkszereda. Gondolhattuk, hogy nem lesz könnyű mérkőzés a szlovák légiósokkal és a hazai legendákkal  megerősített alföldiek ellen. De azt még rossz álmába se gondolta senki, hogy ki is…..
Első ránézésre furcsának tűnhet, hogy Mol Liga-tudósításunk címébe egy nem Mol ligás mérkőzésről szóló hír került, de hát mégiscsak az a nap legnagyobb meglepetése, hogy egy előzetesen esélytelennek vélt csapat legyőzte a magyar–székely–román bajnokság…..
Három magyarországi mérkőzéssel, közte két rangadóval folytatódik a Mol Liga kedden. A legjobb helyen álló magyarországi csapat, a Miskolc a Dab.Doclerhez látogat, azaz a 3. fogadja a 2.-ot, a borsodiak egy győzelemmel fennállásuk során először az OB I. élére ugorhatnak a…..
"A váltásnak köszönhetem, hogy a játékom sokkal ponterősebb lett" – mondta blogunknak Rafaj Attila, aki alaposan kibontakozott Miskolcra igazolása után: hét mérkőzésen hét gólt lőtt és négy gólpasszt adott, 11 pontnál jár. A HSC elleni pénteki,…..
Vasárnap este hazai pályán igyekszik megszerezni első pontjait a Sapa Fehérvár AV19 az EBEL-ben. Nem lesz könnyű az eddigi két idegenbeli meccsét megnyerő Medvescak ellen, de nincs más út a felzárkózáshoz. A harmadik és negyedik sorban változások történtek, és egy új kapus…..
felhoszakadas 2010.09.19 14:23:22
Ismét két Mol Liga-meccset játszanak Brassóban: Magyarországi idő szerint 10 órakor a Steaua tévés mérkőzésen fogadja a listavezető Dab.Doclert. 17 órakor az újvárosiakat nagy harcra kényszerítő Brassó a hármas győzelmi szériában lévő Vasast látja vendégül. A vesztett…..
felhoszakadas 2010.09.19 11:42:20
@sisti: lehet:))mert nemadja a gsp segfejek aztse tudjak mi a hoki!:))
felhoszakadas 2010.09.19 11:50:34
Brassóban kettős rangadót rendeznek a Mol Liga pénteki játéknapján. Hétközben igen szokatlan időpontban, magyarországi idő szerint 14 órakor a Steaua a Vasast fogadja, majd 17 órakor a Brassó játszik a Dab.Doclerrel. A szervezők nyilván bíznak abban, hogy az első találkozón nem…..
felhoszakadas 2010.09.17 14:18:23
@Nyuszí O_o: 8 tol lesz a merkozes !!
felhoszakadas 2010.09.17 14:36:39
@Nyuszí O_o: egyik brassoi jatekos mondta az szerintem eleg jo ok arra h 8tol van aztan dontsd el te !
felhoszakadas 2010.09.17 18:09:09
@Nyuszí O_o:akkor lesz kozvetites a dabdocler.hu-n?
A szezonnyitó fordulóban olyan szabálytalanságokat követtek el jégkorongozóink, amelyek túlmennek a kemény, férfias küzdelem határain, sőt voltak olyan esetek is, amelyek nem jégpályára valók. Az alábbiakban kiemelten foglalkozunk Gergely Csaba Galanisz Nikandrosz ellen elkövetett…..
A Mol Liga első fordulójában egyedül Kiss Gábor, az FTC 30 éves csatára tudott két gólt szerezni, jelenleg tehát vezeti a góllövőlistát. A 16-szoros válogatott jégkorongozó igen ritka útvonalat járt be egy év alatt. 2009-ben nevelőegyesületétől az UTE-hoz igazolt, majd…..
A két veretlen csapat találkozóján 2-0-ra, majd 3-1-re is vezetett a HSC Csíkszereda. A záró harmadra is előnyben mentek ki a hazaiak, de a Dukla Michalovce négy gólt szerzett ebben a játékrészben. Az utolsót üres kapura, közvetlenül a lefújás előtt, ezzel lett 6-4. A gólokat…..
felhoszakadas 2010.08.29 20:37:59
felhoszakadas 2010.08.29 20:39:38
felhoszakadas 2010.08.29 22:14:57
@csatoimi: brassohoz edzo kell naluk nincs fegyelem ,mindenki azt csinal mit akar majdnem ,+kene 2 jo hatved es 1 jo edzo akik komolysagot es fegyelmet hozna a brassoi csapatba !
Másodpercek hiányoztak ahhoz, hogy a Fenestela Brassó legyőzze a HSC Csíkszeredát a Csíki Sör Kupa második napján. A papíron kevésbé esélyes csapat háromgólos vezetést szerzett Szőcs, Péter és Kiricsenko révén, amelyet egészen az 56. percig meg is őrzött, ekkor Molnár…..