szélmalomharcos

0 bejegyzést írt és 34 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jacint blogja A "hülye"... 2011.05.31 10:02:00
A publikumnak azonban cseppnyi affinitása sincs az érzékeny játékvezetői lélekhez. Amikor megjelentünk a kijáratnál, a Fradi- és az Újpest-tábor addig és azóta sem látott egységben zúgta: "Há-rom hülye! Há-rom hülye! (Tejfalussy Béla: Magyar Hokisztori, 83. oldal) Igen,…..
FTC-Dunaferr–Jegesmedve-DHK döntő 2011.03.03. 20:36 hokikori ..
szélmalomharcos 2011.03.06 15:43:47
@hockeythebest: Gondolom Kelet- Magyarországról irsz?
Dab.Docler–HSC Csíkszereda 1-2 2011.01.19. 20:21 Hblog / jegkorong.blog.hu MOL Liga-döntő: két lőtt gól is elég volt a sikerhez2011.01.19. 21:20 / icehockey.hu Újvárosi sikerével jutott ismét előnyhöz a HSC 2011.01.19. 22:12 / nso.hu Okos játék, megérdemelt siker…..
szélmalomharcos 2011.01.20 09:13:32
@laci101: Neked jv-nek kell lenned mert nagyon érted ezt a szakmát (szerinted) :-)
Kettétört a korong az USHL-meccsen  2011.01.07. 10:57 stero..
szélmalomharcos 2011.01.08 13:26:44
@Szamovár:

Láttál már sértetlen korongot???:-)))

Sala Jenő: Én arra gondoltam hogy az fog felmerülni ,hogy megadják a gól mikor a két darab bent van ,erre jön egy játékos hogy talált egy kis 3.darabor! :-))))
Máris kezdődnek a Mol Liga-elődöntők 2011.01.03. 14:28 F. Kapus..
szélmalomharcos 2011.01.03 21:50:08
@CTZ78: És az mit is számit???
A Miskolc is külföldi játékvezetőt kér  2010.12.16. 10:31 F.…..
szélmalomharcos 2010.12.17 12:12:52
@shootka: Sokkal bölcsebb is lehettél volna!!!!
Jégkorong 3 éves a jégkorongblog 2010.11.08 07:00:00
Vagyunk kik, akarunk mit címmel írtunk bejegyzést 2007. november 8-án, lefektettük az alapokat, elindultunk. Új koncepciót 2008. november 8-án nem kellett fogalmaznunk, majd 2009. november 8-án egyebek közt erről beszéltünk: "Persze így is túlnőtt rajtunk az egész, olykor úgy…..
Elég mélyről jöttek vissza a nap Mol Liga-rangadóján a Miskolci Jegesmedvék, hiszen a Vasas az első harmad után már három góllal vezetett a borsodi megyeszékhelyen. A hazaiak az utolsó húsz percben cakkpakk megfordították a meccs állását, így végül mit sem ért…..
szélmalomharcos 2010.11.07 21:54:03
@qwertzuiop05:
HA jól láttam magához rendelte a két vonalát és konzultált velük,ezek után változtatta meg a döntését!
szélmalomharcos 2010.11.07 22:08:32
@Miskolcifan: @Petersen:

Nekem aztán nem voltak ott a játékosaim! :-))Az tuti!

Azt aláirom hogy csak C A A létezik ez pedig csak 3.

De :-) Ha Gergely volt ott akkor ő lehetett hiszen egy csodálatos pászka A betűje van!

A tv engem is érdekelne ,csak hogy jó döntés vagy rossz döntés született! ( vagyis igaza volt-e vagy nem!)
szélmalomharcos 2010.11.07 22:14:37
@Miskolcifan: Ne már kezdemt megszokni! :-))

( még lettek volna válaszaim) :-)))

Jó éjt!
Csökkent a különbség a Mol Liga három élcsapata között, miután a dunaújvárosiak hazai jégen másodjára is legyőzték a HSC Csíkszeredát, a Miskolc meg simán nyert Újpesten. A Dab.Doclerben kiválóan védett az újonc Timo Lindström, akit nem tehetett próbára a vendégek…..
szélmalomharcos 2010.11.02 23:42:41
@cause: Talán mert játékvezető?? :-))
Vizsla Alvópóz Verseny 324. Hanna 2010.10.03 21:45:34
Igaz, Hanna csak félig vizsla (másik fele valamilyen agár), de aludni ő is jópofán tud :-) Üdv. mindenkinek, T. Mari (úgy tűnik, az alvós fele tiszta vizsla... :-D -…..
szélmalomharcos 2010.10.28 17:43:59
Vizsla Alvópóz Verseny 328. Batyu 2010.10.07 19:42:57
MarcitólHa nagyon figyelmesen nézitek a 3. képet, egyértelmű bizonyítékra lelhettek arról, hogy ki horpaszt a paplan alatt. :-DDD                        ..
szélmalomharcos 2010.10.28 17:39:37
@belekotty: Szia!

Batyu nem az a vizsla aki eltűnt a túrán.

Róla sajnos nem tudok,de remélem meglett!
A vasárnap lejátszott Miskolc–Fehérvár mérkőzésen készült eseménynapló alapján Kovács Zoltán, az MJSZ főtitkára fegyelmi eljárást kezdeményezett Kóger István, a Sapa Fehérvár AV19 edzője és Hetényi Péter játékos ellen. A fegyelmi eljárás lefolytatásáig Kóger…..
szélmalomharcos 2010.10.12 10:44:07
@kovacsistvan:

Ok van hogy utban vannak a birók ,főleg a vonalak,de nekik ott a helyük a kékvonalnál,van egy kevés lehetőségük,hogy mozogjanak ,de ott kell elenni!!

Mert akkor meg "nem láttad hogy les ,te ......!!
Mind a négy mai mérkőzésen örömtelien szoros eredmények születtek a Mol Ligában. Az Újpest sokáig vezetett, az utolsó játékrész felére azonban elfáradt. Ancsin János hiába kért időt, amikor a Volán farmcsapata egy gólra felzárkózott, nem tudta megállítani a lendületbe…..
szélmalomharcos 2010.10.08 22:56:48
@freddyD:

Már megint mi volt a baj a biróval?? :-)))
Játékvezetőink újabb jelentős sikeréről adhatunk hírt, egyszerre kettőről. A negyedik EBEL-szezonban háromról négyre nő a közreműködő magyar bírók száma. A Gebei Péter, Németh Márton, Bedő Péter hármas a Fehérvár három évvel ezelőtti színre lépése óta szerepel…..
szélmalomharcos 2010.10.05 12:43:26
@Borsy:

Kedves Borsy!

Nem a birói kar fog mérkőzést vezetni! CSak egy két tagja! HA jól olvastam! :-)))
"Régóta gondolkodtam azon, hogy játékvezetésre adom a fejemet, de döntésemet megnehezítette, hogy soha nem voltam egy szolid, könnyen kezelhető játékos, és a bírók sem tartoztak a kedvenceim közé" – mondta blogunknak Vas Mátyás. Vas Márton és Vas János 32 éves…..
szélmalomharcos 2010.09.29 21:59:16
@jocca: HA hallgattál volna.......!! :-))
Folytatódik a játékvezetői testület reformja, ennek eredményeképpen immár csak olyan zebra működhet közre az OB I. és a Mol Liga találkozóin, aki teljesíti az elméleti, a gyakorlati és a fizikai teszteket. Az Árkovics névvel az előttünk álló szezon első osztályú…..
szélmalomharcos 2010.08.27 12:25:24
@Ferkó.: @mordok:
Kedves kizárogatni akarok!!! Akkor majd ti vezetitek a meccseket?? :-))))
szélmalomharcos 2010.08.27 21:46:23
@Ferkó.:

Akkor miért nem élsz e lehetőséggel??

Nem birnád a kritikát?:-)))))
Nem tudta felvenni a ritmust a magyar bajnok a horvát Medvescakkal szemben, és bár a különbség az első harmadban még nem volt annyira egyértelmű, mint utána, de a látottaknak megfelelő végeredmény alakult ki a Fehérvár ötödik felkészülési mérkőzésén. Az elején egy…..
szélmalomharcos 2010.08.22 00:40:38
@78Zsiraf78: Milyen birói segitség?

tényleg akkor minek a biró??? csak játszanak lesz ami lesz!!
A tegnapi után ma ismét viharos mérkőzést játszott a Sapa Fehérvár AV19 és a HSC Csíkszereda. Haszonits játékvezető 22 kétperces kiállítás mellett két tízperces és egy húszperces fegyelmit is kiosztott. A kiállítások sora már az első percben elkezdődött, az első hat…..