Megvan a horvátok elleni keret 2011.03.30. 18:48 F. Kapus ..
Miskolc–Fehérvár 6-7 2011.03.15. 20:48 kultúrmisszionárius ..
ablak - zsiráf Kalóriabomba 2011.03.12 22:30:43
62-es 2011.03.12 23:00:25
Dab.Docler - Újpesti TE 18.00. FTC-Orangeways - Vasas HC 19.00. Sapa Fehérvár AV19 - Miskolci JJSE 19.00...
62-es 2011.03.11 23:15:11
Dab.Docler–HSC Csíkszereda 1-2 2011.01.19. 20:21 Hblog / jegkorong.blog.hu MOL Liga-döntő: két lőtt gól is elég volt a sikerhez2011.01.19. 21:20 / icehockey.hu Újvárosi sikerével jutott ismét előnyhöz a HSC 2011.01.19. 22:12 / nso.hu Okos játék, megérdemelt siker…..
Jobb: Jókor jött ez a kihagyás 2011.01.19. 15:53 F. Kapus ..
Miskolc–Dab.Docler másodszor  2011.01.05. 14:26 kerusz ..
62-es 2011.01.05 17:45:35
Kedden a házigazdákat kell legyőznünk 2010.12.14. 16:32 F. Kapus..
62-es 2010.12.14 22:18:35
@SportClub: Nagyon jól beszéltél,a szívemből
szóltál!
Köszönöm
Magyarország–Románia 7-0 2010.12.14. 21:47 kultúrmisszionárius..
Az idén hosszú idő után ismét lehetőséget kaptak az OB I.-en kívüli csapatok a Magyar Kupa-indulásra. Vélhetően a kiírás által rájuk rótt teher miatt – a rendezési költségeket az amatőröknek kellene állniuk – végül csupán egy csapat jelentkezett a sorozatra, az…..
62-es 2010.11.04 13:57:02
Nem sikerült visszavágnia a SAPA Fehérvár AV19-nek a tegnapi vereségért. Ma is aránylag korán szerzett vezetést a DEL újonca, ezt Vas Márton egyenlítette ki, rá két percre pedig Vaszjunyin a vezetést is megszerezte. Sajnos ismét korán jött a válasz, így döntetlennel térhettek…..
A magyar ifjúsági válogatott hosszabbításos győzelemmel búcsúzott a toruni nemzetközi tornától. Utolsó mérkőzésünkön a két évvel fiatalabb szlovák szelekcióval találkoztunk. Fliszár góljával sokáig vezettünk – az asszisztot Ódry jegyezte –, ám az ellenfél az…..