rol71

0 bejegyzést írt és 670 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Borgatello távozik, DaCosta érkezik 2011.10.27. 18:35 F. Kapus / jegkorong.blog.hu Borgatello távozik, Chamonix-ból érkezik védő Fehérvárra 2011.10.27. 18:30 / nso.hu..
rol71 2011.10.27 20:28:25
@Tomi Kallio: @Vincenzo90:Családi okokat hagyjuk!Sajna a gondok pénzbeliek!
2-1-re és 3-2-re is vezetett a magyar EBEL-csapat Bécsben, végül mégis éppúgy hét gólt kapott ellenfelétől, mint az első körben hazai jégen. A Sapa Fehérvár AV19 találatait sorrendben Martz, Ladányi és Vas Márton szerezték, Sofron kétszer is asszisztált. Házi gólkirályunkat…..
rol71 2010.10.18 00:27:41
@suzuka:Valóban volt egy Dinamo Bukarest-Slovan Liberc kupameccs és 87.percben félbeszakadt de rendbontás miatt!(hazai szurkoló a szögletzászlóval kergette a vendégjátékost majd többen a pályára özönlöttek)Villanyvilágítási problémák miatt is volt már félbeszakadt meccs de a fociban fél óra van a kijavításra vagy 24 órán belül lejátszák!Ilyenért mégnem volt büntetés és kizárás!!(anno Vidi-PSG is félbeszakadt igaz az köd miatt)
Hatalmas meccsen vert bajnokot és listavezetőt a Sapa Fehérvár AV19. Ezúttal nem aludtunk el a meccs elején, már az első harmadban is egyenlő ellenfelei voltunk az EBEL első számú sztárcsapatának, a legtöbb helyzetet érdekes módon hátrányban alakítottuk ki, de ekkor még nem…..
Komoly változtatásokat hajtottak végre az edzők a Sapa Fehérvár AV19 összetételében, ahogy azt Énekes Lajos edző a hivatalos honlapon előre jelezte. Csak az első soron nem módosítottak, a második és a harmadik új lesz, a negyedik pedig a találkozó elején nem játszik. A Linz…..
rol71 2010.09.26 15:08:54
@miki78:Amennyit keresnek nem hinném erre lennének rászorulva!! :))
rol71 2010.09.26 15:47:14
@miki78:magyar foci ötös kötés ne feledd!Nem hinném akkora pénzt tennének hiszen a saját vereségük mellé még 4 meccset hozzá kellett tenni úgy meg nagyon meleg a dolog!!A külföldi hokit ne emlegessük elég csak a HV71,Karpat,Eisbaren stb. nagy csapatok hazai meccseit megnézni ha otthon nyomják kicsik ellen érdekes módon rendes játékidő x és hosszabbításban mindig nyernek!4-es oddsok jobban fizetnek mint a 1,2 -esek!Bochumi ügyészségen focik mellett már hoki meccseket is vizsgálnak!!Sajnos!!
rol71 2010.09.26 17:07:11
@edudus:Sajna én a jelenben élek :))Azt a posztot már nem néztem bocs,eltelt 3 nap azóta!!Igenis beírtam mivel a csőcselék viselkedik így ahogy akkor és ami történt, téged csak annyiba vettelek bele mivel a te "barátod" volt az egyik résztvevő!!Igenis tudom mi volt a történet alapja és a végkifejletet látva véleményemet nem változtatom meg,szánalmas volt az egész!!Téma lezárva részemről...OFF!
Akik nem szoktak hozzá a Sapa Fehérvár AV19 feltámadásaihoz, már az első harmadban úgy gondolhatták, eldőlt a Vienna Capitals elleni meccs. A hazai csapat álmosan, az ellenfél agilisan kezdett, már a 3. percben hátrányban voltunk. Megijedni sem volt időnk, megkaptuk a másodikat,…..
rol71 2010.09.25 22:54:12
@váradi:Ha nekem az étteremben nem ízlik az étel nem fogom azt mondani a pincérnek,hogy jól esett és borravalót se adok ha a felszolgálás se tetszik, azaz a tegnapi teljesítménynél a nem tetszésemet had fejezzem ki füttyel!!
Jégkorong Villach–Fehérvár 7-3 2010.09.17 21:49:25
Messze volt attól a Sapa Fehérvár AV19, hogy megszerezze első pontját vagy pontjait Villachban, a magyar EBEL-csapat már az első harmadban nehezen behozható hátrányba került. A háromgólos mínuszból kétszer is faragtunk, előbb Kovács Csaba (1-3), majd Sofron István (2-4), révén,…..
rol71 2010.09.18 14:32:06
@OTeR:Ezt a mai Nemzeti Sportból másoltam ide.Edzőnk mérkőzés utáni nyilatkozata!!
rol71 2010.09.19 13:11:40
@hokikori:Ez mind szép és jó, csak nem a 35 éveseknek kellene ezeket erőltetni hanem az utánpótlásba átvinni akiknek lehet még jövőjük ebben a sportágban akár válogatott szinten is!!Ezekkel meg már tele a padlás,hogy Hete megbotlik bünti védés közben érdekes más kapus nem botlik meg....Toki ezért kiállítják mást nem...Les volt akárhányadik gól..Magyar betegség ha van egy vereség rögtön keressük a kifogásokat ebben jók vagyunk minden sportágban!!Csak a vak nem látta nyáron és nem látja most sem,hogy sajna ebben a keretben csak gyengülés történt és semmi erősítés tavalyhoz képest ezért csodát se várhatunk azaz a play off-ba kerülés nagy fegyvertény lesz az idén!Igen tudom,hogy ennyi pénzből nem lehet csoda csapatot csinálni ezért is maradok a realitások talaján és várom az első győzelmet ami remélem minél hamarabb-akár már ma este- is meglesz.
Jégkorong Graz–Fehérvár 2-1 2010.09.12 21:30:00
Hősies küzdelemben maradt alul a tavalyi EBEL-alapszakaszgyőztes otthonában a Sapa Fehérvár AV19. A magyar bajnok vezetést szerzett Palkovics góljával – az ifjú Orbán gólpasszt jegyzett –, és bár a hazaiak a második harmadban egyenlítettek, az ikszet egészen az 58.…..
"Mindenképpen többet szeretnénk látni csapatunktól, mint az eddigi négy mérkőzésen, ezért is alakultak át a sorok jelentős mértékben" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar EBEL-résztvevő játékosai a szövetségi kapitány előtt…..
Az egyre masszívabb huszonötszörös bajnokcsapatban folytatja pályafutását Peterdi Imre. A svájci A csoportos világbajnokság legeredményesebb magyar támadója vegyes szezonon van túl, a Sapa Fehérvár AV19 EBEL-csapatában kezdett, a Vasas Bp. Starsban folytatta, és első körben…..
rol71 2010.07.01 14:25:31
@freddi:39 éve zöld vér folyik az ereimben de idén fogadni mernék veled max.3.-ik lesz a fradi az OBI-ben!!
rol71 2010.07.01 14:26:45
@kerusz:Gondolom és sajnálom!!Számomra nem előrelépés ez az igazolása.Nem bántani akarom a fradistákat félreértés ne essék!!
Nem hajlandó pontot veszteni az A csoportos világbajnokság meglepetéscsapata. Svájc Kanada után Csehországot is legyőzte, utóbbi ezzel a 3-2-es vereséggel nincs könnyű helyzetben, Jagrék hiába verték legutóbb a svédeket, közel sem lehetnek biztosak benne, hogy összejön nekik a…..
Az osztrákok 2-1-re verték Ukrajnát a divízió 1 tilburgi csoportjában. Mindketten hibátlanul jutottak el az utolsó mérkőzésig, a döntőben az osztrákok hamar vezetést szereztek, Thomas Raffl a 2. percben előnyből volt eredményes. Öt ukrán kiállítás volt az első harmadban,…..
rol71 2010.04.25 23:42:04
@1116001:Tervben van Vitya részéről!!
rol71 2010.04.25 23:43:53
@HAnonymus:Ez a válasz kinek is szól?
rol71 2010.04.25 23:48:04
@Henry The Navigator:Itt nem írok már semmi "egy- két dolgot" mert anno megírtam párat és megkértek-jogosan-ne itt szellőztessünk dolgokat míg hivatalosan nem jelentik be!!
A koreaiak a maximumot tudták nyújtani, mi messze voltunk ettől – mondta videósainknak Szélig Viktor csapatkapitány a Dél-Korea elleni 4-2-es magyar győzelem után. Minden nyilatkozó reméli, hogy a következő találkozókon sokkal jobbak leszünk. Hajtás alatt nemcsak…..
rol71 2010.04.17 20:29:06
rol71 2010.04.17 20:29:48
rol71 2010.04.17 20:30:18
Azok a játékosok és sorok sokszor többet tesznek a sikerért, akik nehéz helyzetben jól védekeznek, állítja Ladányi Balázs. A 11-es azt mondja, egyáltalán nem probléma, hogy az első két sorunk szerzi góljaink nagy részét. A csapat továbbra is jó állapotban van, közel a…..
A norvégverés után nemcsak az eredmény, a mutatott játék miatt is jobb hangulatban nyilatkoztak a játékosok szövetségi kapitányostul. A jó produkciók miatt nem ment zökkenőmentesen a keretszűkítés. Videócsokor következik, először a vasárnapi értékeléseket láthatják, ezt…..
rol71 2010.04.12 15:47:38
rol71 2010.04.12 15:52:02
@Voitih:Ez itteni vb-n lejátszott eredmény???
rol71 2010.04.12 16:01:51
@Morgó Muki:Kicsit merész dolog!Németek azok németek mindenben!!!:))
Gergely Csaba, Orbán Attila és Pozsgai Tamás csütörtök estig volt a magyar válogatott keret tagja, Ted Sator három játékossal csökkentette a létszámot. Kedden folytatódott a válogatott világbajnoki felkészülése, immár az Icecenterben találkozott az egyszer már szűkített…..
rol71 2010.04.08 23:07:23
Jégkorong Linz–Salzburg 3-4 2010.04.07 08:55:00
A Red Bull Salzburg idegenben szerezte meg az EBEL-győzelmet és az osztrák bajnoki címet. Hatodik élvonalbeli szezonjában 2007 és 2008 után a harmadik győzelme ez. A Linz elleni döntőben zsinórban negyedik mérkőzését is hozta a szezon során a Kontinentális Kupát is bezsebelő…..
Jégkorong Salzburg–Linz 3-2 2010.04.05 09:31:00
Egymás után másodszor nyert 3-2-re a Red Bull az EBEL-döntőben, és ezzel a párharc állását is 3-2-re módosította. Kedden a bajnoki címért utazhatnak Linzbe Kochék. A vendégeknél Brad Purdie lőtte mindkét gólt, 33-nál tart, kettő választja el a gólkirályi címtől. A kanadai…..
rol71 2010.04.05 21:13:18
@edudus:Felejtsd el!!
rol71 2010.04.06 11:25:06
@edudus:Ha van eszük a bikáknak akkor otthon ünnepelnek, tehát a 7 meccs reális!!De félek meg is nyerik!
Nehézségek közt indul Szlovénia vb-felkészülése. Máris három játékossal kevesebben vannak a keretben. Anze Kopitar érkezésében már nem bíznak, Edo Terglav, a Briancon csatára térdsérülése miatt hagyja ki a szezon hátralévő részét, a Csehországban légiós Rok Pajic közös…..
rol71 2010.04.05 21:14:50
@F. Kapus:Mert sokan "A" csoportot várnak azért félek!Ránézek védőinkre és sírni tudnék nincs ezt a szintet megütő 4 bekk párunk!Tisztelet a kivételnek!!
rol71 2010.04.05 21:18:56
@F. Kapus:Már a lengyelek elleni meccset is marék Seduxennel fogom nézni!!:))
John Harrington kijelölte a bő szlovén vb-keretet. A válogatottba 36-an kaptak meghívót, érdekesség, hogy a keret több mint fele idegenlégiós. Egy AHL-es és egy NHL-es játékos is szerepel a névsorban. A válogatott most éppen munka nélküli része Bledben már edzőtáborozással…..
rol71 2010.04.01 19:11:06
@Fibonaci:Alibi hoi??A csoport??Kicsit gondolokozz mielőtt baromságot írsz.tudatlan!!@Von Siebenbuergen:3 éve ki is vert meg minket??Vigyázzatok!Mindenki szlovéneket "ajnározza" ne hogy már a lengyelek ellen fennakadjunk!!
Kedden mindkét válogatott légiósunk jégre lép bajnoksága rájátszásában. Szuper Levente Hannover Scorpionsa a három győzelemig tartó német negyeddöntőt kezdi. Aki a magyar kapus vb-részvételéért szorít, szurkoljon erősen a nürnbergi Thomas Sabo Ice Tigersnek. Szélig Viktor…..
A magyar jégkorong érdeke, hogy kiszámítható versenyrendszert alakítsunk ki – mondja Ocskay Gábor, a Sapa Fehérvár AV19 első embere. Biztossá vált, hogy a Fehérvár visszatér a magyar bajnokságba második csapatával: a farm egy év szünet után újra versenybe száll a…..
rol71 2010.03.28 18:27:07
@pityu65:Sopcasten nekem ilyen amit de ide írtál nem található ha optiont megnyitom.
Jégkorong Jarmo Tolvanen távozik 2010.03.27 11:44:00
Távozik a magyar bajnok Sapa Fehérvár AV19-től Jarmo Tolvanen vezetőedző – derül ki a Fejér Megyei Hírlap cikkéből. A finn mester, akinek irányítása mellett Palkovicsék először jutottak be az EBEL rájátszásába, a pénteki szezonzáró csapatebéden búcsúzott el a…..
rol71 2010.03.28 11:50:55
Ilyen hülyeségeken vitatkoztok ki a legjobb??A mi csapatunk négy sorból, 2 kapusból és esetleg egy cseréből állt meccsenként!!Hál isten nem csak egy vagy két esetleg 3 embertől kellett várni az eredményességet- és ha nekik nem ment csődöt mondtunk- ez egy komoly 4 soros csapat volt az EBEL-ben!!Ez volt egyik rákfeném az edzővel kapcsolatban amikor az ellenfelek a harmadik harmadra már fáradtak nem toltuk a 4 sort hanem visszaálltunk a 3 soros játékra és kik maradtak ki pont a fiatalok akik mentek mint a mérgezett egér és ütköztek volna tovább fárasztva az ellenfelet!!Emberelőnyóket mint mát sokan említették katasztrófálisan használtuk ki!Lehet a nyáron nézek valami komolyabb videólejátszót Lalinak lehet azzal volt a gond csak visszafelé játszotta a filmet!!Ladányi lövőtechnikáját és erejét nem engedte kibontakozni az is a vicc kategóriájába tartozott!!Van oyan infóm is Martz-el kapcsolatban ő ne a góllövéssel foglalkozzon hanem minél jobb helyzetbe hozva a társakat szolgálja ki???!!Sorkevergetés no comment!!És még tudnék hivatalos helyről származó infókat- csak már megkértek itt ne irogassuk le belső dolgokat-amik abszurdum dolgok lennének a mai jégkorong szerető emberek számára!Sok huhogónak leírva már január végén kiállt Tolvanenn rúdja csak Csicsó bá' diszkréten kezelve a helyzetet hagyta végig dolgozni az edzőt és az egész végén köszönt el tőle vagyis nem hosszabította mega szerződését!!(Nyilatkozta is egy terjedelmes cikkben nagyon kiváncsi lesz a play offra sok ezer szurkolóval együtt))Bízom abban hogy megtalálja a vezetőség a jó edzőt és vele is minimum play off érő helyen végez a csapat és nem csak augusztus végén fog ideérni 3 edzőmeccsel ráhangolodva az új szezonra!!Szélig Vitya szeretettel várunk a bajnok Brianconból!!Nekem csak Kiss átigazolása jutott el idáig!!(és 2-3 nagy nevű szponzor de ezt még ne kiabáljuk el))Magosi, Orbán szerintem sok lenne!!Ja és Pedró visszatérése is kellemsen érintene de szerintem esélye mint lufiárusnak nyílzáporban!!Hajrá Volán!!
rol71 2010.03.28 18:20:19
@Tomi Kallio:Részemről csak annyit ehhez(nagyon halkan),hogy nem hinném Imi határozná meg, ha maradt volna az edző, ő és Árpi elmennek, hanem voltak játékosok, nem egy aki kikötötte ha Tolvanen marad ő megy!!Hidd el Gabi bá' ezt nem csütörtökön döntötte el!!@miki78:Igen valóban kevésszer sült el az a csukló-de volt belőle példa amikor beverte-de ha főnöke nem "engedi" mert más a felfogása akkor lehetetlen!!
Hatalmas küzdelemben húzta be a bajnoki címhez szükséges negyedik győzelmet a Sapa Fehérvár AV19. Az OB I.-döntő első három összecsapásán nagy volt a különbség a címvédő és a kihívó Dab.Docler között, elsőre 7-0-ra, másodjára 7-2-re, harmadjára 9-4-re győztek…..