crosby no.1.

0 bejegyzést írt és 88 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Nagy valószínűség szerint ma este az utolsó szalmaszálba kapaszkodhatunk, ami a román bajnokságot illeti. Egyetemi kötelezettségek miatt sajnálatos módon az élő szöveges tudósítás csak a második harmadtól lép érvénybe, de annál nagyobb tisztelettel és…..
crosby no.1. 2011.03.25 07:47:58
  Brassó után Galacot is szerették volna bevenni a csíki legények a mai estén. Ha nem is vártunk eget rengető győzelmet, de hát Sikorcinék ma is kitettek magukért, és hogy az utóbbi két meccs szokásaitól eltérjenek, nem fél tucat, hanem több mint egy tucat gólt vágtak be…..
crosby no.1. 2011.03.01 19:48:17
crosby no.1. 2011.03.01 20:10:19
crosby no.1. 2011.03.01 20:20:41
@HSC77: 4-1 maradt oda
crosby no.1. 2011.02.06 21:59:08
   Ma Bukarestbe utazott a csíki csapat, hogy lejátssza második selejtezőbeli meccsét is a Kupában a Steaua ellen.   Jól kezdjük a meccset, Bíró Ottó passzából Becze avatja fel Catrinoit. Sokat nem kell várni a különbség növeléséhez, Flinta kiállítása után…..
  A negyedik meccset is lejátszotta a HSC Csíkszereda és a Dab.Docler csapata Dunaújvárosban. A tegnapi mérkőzés után lélektanilag mi álltunk jobban, de a hazaiaknak  is mindenképp hozniuk kellett volna ezt a találkozót.  Jól kezdenek a hazaiak, a második perctől…..
A döntőbe jutás volt a célja csapatunknak a mai káposztásmegyeri meccsen. Tegnap óriási csatában Hruby góljával sikerült győznünk a Vasas otthonában, így ma sem lehetett számítani könnyű meccsre, sőt. A tegnapi egy gólos meccs után ma gólzáporos találkozót vívott…..
  A Mol Liga elődöntőjének következő mérkőzését a Vasas otthonában játszotta csapatunk. A két hazai meccs után azt a következtetést lehetett levonni, hogy nagyon nehéz lesz Budapesten akár egy meccset is nyerni, hisz a második hazai találkozón a kezünkből engedtük…..
A Vasasnak 2, a HSC-nek 1 győzelem kell  2011.01.08. 15:33 F. Kapus..
Szomorú vereséggel ért véget a ma esti Mol Liga elődöntő második mérkőzése, mert csapatunk kikapott az egyébként egész meccsen unszimpatikusan játszó Vasas HC-tól. De egyben idegesítő is, mert az első harmadon kívül – amikor az ellenfél dominált – a csíkiak…..
crosby no.1. 2011.01.07 18:41:26
@l.isti: a kapusugyel kapcsolatosan:-nincs az a kapus az egesz vilagon aki egy egesz szezon alatt egyforma teljesitmennyel ved (jol ved).Ha a bekkek elotte jol teszik a dolgukat akkor a kapus is fel gozzel is tud jol vedeni, de sajnos azert nalunk a vedelemmel van problema elsosorban meg a hazai jatekosok eredmenytelensegevel, az utolso meccsen is a legiosok uttek 4 golt es a tobbiek nem tudtak tartani az elonyt. Hiaba fogjuk arra, hogy a legios sor kapta a golt mikor ok voltak a jegen a legtobbet, tehat beloluk is ki volt hajtva a szusz. Szereny meglatas a szurkolo szemevel.
   A ma esti Vasas HC elleni meccs nagyon fontos volt számunkra a pénteki vereség után úgy a tabella alakulásának szempontjából, mint morális szempontból. Az edző nagyon megkeverte a sorokat, amint később kiderült ez nagyon jó húzás volt részéről. A szokásos sorok…..
   Idén nem sikerült még rendes játékidőbe legyőzni a miskolci csapatot, ezen szerettek volna változtatni a fiúk ma este.   Az első harmadot nagy irammal kezdik Novakék, a vendégek csak keresik a korongot. Azonban a kilencedik percben egy kontra végén kisebb…..
crosby no.1. 2010.11.19 22:10:50
Hajrá Sport Club Zárkózik a Dab! 2010.11.02 18:41:00
   Ma igazán nagy megmérettetésre volt kiátás, hisz a Dab-hoz látogatott a HSC, ahhoz a dunaújvárosi együtteshez, aki ellen ebben a szezonban több volt a bánat, mint az öröm. Ezért is lett volna nagyon fontos, hogy pontot, vagy akár pontokat raboljunk…..
   Közel két hete nem játszott meccset csapatunk a Mol Ligában. Egy szenzációs Kontinentális Kupa és két Progym elleni meccs után a HSC Csíkszereda ismét a közös bajnokságban mutathatja meg erejét Magyaroszágon. Ma este a sereghajtó Újpesthez, vasárnap az ismét…..
  A Kontinentális Kupa maribori csoportjában gyakorlatilag a HSC-Karaganda meccset lehetett kikiáltani döntőnek a tegnapi eredmények után. Egyértelmű volt, hogy a kazah csapat az esélyesebb, de azért a szíve mélyén mindenki reménykedett...   Nagyon…..
crosby no.1. 2010.10.24 15:46:57
@kék-fehér: hol nezed?
crosby no.1. 2010.10.24 16:08:27
crosby no.1. 2010.10.24 16:10:04
es?
  A Kontinentális Kupa maribori csoportjának első mérkőzésén a kazah IHC Saryarka Karaganda fölényes 7-0-ás Dab.Docler elleni győzelmével egyértelműen jelezte, hogy ő a legnagyobb favoritja ennek a csoportnak. Mi a házigazdákkal csaptunk össze az esti…..
crosby no.1. 2010.10.23 17:12:23
4-3
crosby no.1. 2010.10.23 17:22:35
@staycool4eva: na neeee hadonassz
crosby no.1. 2010.10.23 17:39:35
  A Vasas HC látogatott ma hozzánk, így igen kemény meccsre volt kilátás.  Ma Petres is jégre lépett, így négy sorral vágtunk neki a meccsnek.  Az első harmad nem hoz sok történést. Az első percben elcseréli magát ellenfelünk, így kap egy kisbüntetést, de nem…..
crosby no.1. 2010.10.12 19:35:21
@Zolika96: ezeket a pontokat mar nem tudja megszerezni ez el van veszve.Mi az hogy a MOL-ra koncentralnak, tudtom szerint a hazai bajnoksag is fontos(meg a galac ellen is, es kellett volna hozni a kotelezot)@csiki drukker: a hullam most azet fennebb csapott a kelletenel?
crosby no.1. 2010.10.12 19:40:43
I. harmad:A 3. percben Kyrychenkot állítják ki, de nem tudjuk kihasználni.Vezetnek a hazaiak. Egy hiba után Antal Zsombi lóg meg egyedül és nem hibázza el, 1-0.Nagyot állítják ki fogásért.Szőcs Szabit is kiállítják, miután ráütött Kozuchra.1-1! Novak passza után Moldován…..
Valami szétcsúszott. De nagyon. Először: sebesség. A játék iszonyú lassúvá válik 19.00 és 22:00 között. Ezalatt a három óra alatt annyian lépnek be, mint előtte 19 óra alatt. Természetesen már megtettük a megfelelő lépéseket, hogy a játék gyorsabb legyen és kevesebbszer…..
   A pénteki Mikolc elleni hosszabításos győzelem után ma a Sapa Fehérvár AV19 farmcsapatával mérkőzött meg a szeredai alakulat.     Jól alakultak a dolgok az első húsz percben. A 4. percben Sikorcint ütötték le a kapu előtt,…..
crosby no.1. 2010.09.27 07:40:35
@ladany: Becze volt a golszerzo (ott voltam )
   A román bajnokság keretén belül ma a galaciakkal csapott össze a HSC Csíkszereda. Az idei szezonra jelentősen megerősödő vendégek majdnem 30 percig szépen tartották a 0-0-t, amikor megszületett az első gól, majd még 6-t ütöttünk. Részletekről itt olvashat...
crosby no.1. 2010.09.24 21:38:24
   Ma este Miskolcon játssza 6. meccsét csapatunk a Mol Liga keretén belül.  Az első harmad nem igazán alakul jól számunkra, hisz a 10. percben Saluga mattolja Kozuchot. Ezenkívül nem esik más gól, viszonylag kevés kiállítás jellemzi a találkozót, de a játék nem…..
crosby no.1. 2010.09.21 19:28:40
I. harmad: Kozuch kezd a kapuban.Vezet a Fradi! Eade korcsolyázza körbe a kapunkat és passzol vissza Peterdinek, aki a kapuba bombáz, 1-0.Emberelőnyben játszhatunk Vichodil kiállítása után.Góóól! Hruby lő nagy gólt Budainak a 9. percben.Kozuchnak kell figyelnie egy-egy veszélyes…..
crosby no.1. 2010.09.19 20:20:13
Berta Ákos az előző szezonban viharos körülmények közt igazolt az UTE-tól a Vasashoz. A 22 éves válogatott csatár 22 mérkőzésen 18 pontot szerzett, de a góllövés nem ment úgy neki, mint hosszú kihagyása előtt, ötször talált a hálóba. A 2010/11-es szezon első négy…..