macicila

0 bejegyzést írt és 3 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A magyar ifjúsági válogatott tizenhat percig tartotta magát a német rohamokkal szemben. A divízió 1-ben idegen ellenfél 16:20-nál szerzett vezetést, majd még az első harmadban megduplázta előnyét. A kapura lövések aránya ekkor 27-6 volt. Többször kaptunk büntetést…..
Juniorválogatott csatárunk try out szerződést írt alá a svéd másodosztályú Troja-Ljungbyval, ahol évek óta nevelkedik. Így Bartalis István a 2010/11-es felnőtt keret tagja lett. A felkészülést máris megkezdte a bajnokság második felében végzett csapat, nyáron összesen három…..
macicila 2010.04.16 08:37:40
A magyar ifjúsági válogatott minden akadályon keresztülhágva két góllal legyőzte a házigazdákat a divízió 1-es világbajnokságon. Az adatok szerint az edzők megkeverték az első két támadótriót, Hentes Hardihoz és Nemeshez került, Németh pedig Hárihoz és Gallóhoz, a jelek…..