Adatok
CopyRight
0 bejegyzést írt és 5 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Szeptember 20-án Esztergomban adjál át az ország első közösségi kerékpáros rendszerét.
A teljes hálózatot és kerékpárokat is az egyébként Esztergomban működő Neuzer Kft. fejlesztette.
Az első ütemben 6 állomást adnak át 80 dokkoló egységgel és 50 kerékpárral. A…..
CopyRight
2013.09.13 08:39:54
@johnnylightning: Már ne is haragudj, de ezért van a sok félreértés és félremagyarázás a világban, mert sokan nincsenek tisztában dolgokkal. Minden magyar nevében kikérem magamnak, hogy a "cigány, roma, olá, tetvedék roma állat...stb" helyett a "magyar" kifejezést használtad a kommentedben. Nyilván véletlen volt, de akkor is... :)
CopyRight
2013.09.13 08:47:03
@Gazsibacsi: Akkor te nézd meg jobban te elmebeteg protozon, mert nem arra a hajlított csőre gondolt. De ha szerinted az a fekete valami ott a lámpa magasságában a dokkoló része, akkor... nem tudok mit mondani. :D
CopyRight
2013.09.13 10:33:08
@Gazsibacsi: Igazad van, sorry! (blush)

Legalábbis a Blikk cikke szerint: Puzsér Róbert azt vallja, az RTL Klub tehetségkutató műsorában zsűritársai nem értik a feladatot, ezért nem mondják el a véleményüket. A hétéves Radics Béla produkciójánál például Hernádi Judittal vitázott, amikor a fiú…..
CopyRight
2012.04.10 20:07:11

Nem nagyon hatja meg a vezetés közben telefonálókat, hogy ezért büntetés járhat, mert kicsi a lebukás esélye. Pedig veszélyes is lehet a dolog, mint ahogy Réka újdönsült kedvence is kacsázott össze-vissza majdnem balesetet is okozva, ráadásul amikor dudaszót kapott jutalmul a…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz