alexdelpiero

0 bejegyzést írt és 32 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén nem sok hiányzott, hogy az erősebb csapat eljusson a két számjegyig. Az előző szezonban az akkor finalista Újpesti TE komoly ellenállást bírt kifejteni a magyar EBEL-gárdával szemben, egy mérkőzést nyertek is a lila-fehérek, ráadásul…..
alexdelpiero 2010.03.23 22:43:59
@Theutus: Élesen akarsz látni?Akkor vedd észre,hogy te akarod osztani az észt:)Nem megyek bele semmi ilyen oda-vissza fikázásba,mert kinőttem már abból a korból,hogy hergeljek bár kit!Szeretem a jégkorongot és kész ennyi!
alexdelpiero 2010.03.23 22:48:59
alexdelpiero 2010.03.23 22:52:31
@Nyuszí O_o: Nem!Inkább azt mond neki,hogy add a millióidat,mert olyan csapatot kell építeni amelyik képes ettől az erős csapattól elvenni a címet:)))
Két harmadban is döntetlent játszott a Dab.Docler a Sapa Fehérvár AV19 vendégeként az OB I. döntőjének második mérkőzésén, de a középső harmad minden kérdést tisztázott. A megbetegedett Sevela hiánya miatt egy kapussal kiálló Acélbikák az első percben első lövésükből…..
Nagyon nagy volt a különbség ma este a két csapat között az OB I. döntőjének első mérkőzésén. A hazaiakon látszott, hogy két kemény csatán vannak túl az elmúlt két napon, a vendégeken pedig az, hogy nem becsülik le az ellenfelet. Már 35 másodperc elteltével gólt…..
alexdelpiero 2010.03.20 09:36:21
@Fedayn: nem tudom melyik északi nép vetett rá szemet,de ez nem hivatalos info.
alexdelpiero 2010.03.20 23:06:02
@sutyi2: ha lenne hozzá valami szaktudásod nem így vélekednél.nem azt kell nézni ki mennyire van futtatva,hanem azt ki hogyan reagál le bizonyos szitukat"pl 1 hokikapus"hidd el nekem a Szuper nem 4-et kapott vola hanem 7-8 at!
alexdelpiero 2010.03.20 23:11:27
@csatoimi: nekem mindegy kinek mennyire szimpi a Szuper,Én azt látom,hogy nagyobb a füstje mint a lángja!én nem felejtettem még el a kupadöntőt ahol a mr Levike 6-ot kapott.
A Dab.Docler jutott a bajnoki döntőbe, pedig nem kezdődött jól a mérkőzés a hazaiak számára. Az 5. és a 14. percben egyaránt Gergely Csaba szerzett gólt, a 2-0-s előnyt egészen a 36. percig tartotta a budapesti csapat. A második harmad hajrájában aztán kétszer is villant a…..
alexdelpiero 2010.03.18 20:34:17
@eradam: lesz is benne sok örömöm!te nem örülnél ha bajnok lenne a csapatod???15 éve járok rendszeresen Volán és Válogatott meccsekre,mindig jó ha nyer a csapat akárki is legyen az ellenfél,egyébként örülök,hogy megyei döntő lesz:)
alexdelpiero 2010.03.18 20:36:07
@kiralyfi: nem hergelek senkit,sokszor voltam Újvárosban nyert és bukott meccsen is és fordítva,sosem volt balhé,szerettem az Újvárosi derbiket azok jó meccsek voltam:)
alexdelpiero 2010.03.18 21:22:58
@rosi02: tiszta szégyenek vagytok az "Ocskay-ligás"feliratotokkal együtt,mert én arra is emlékszem!Pedig akkor a Volán igencsak az ob-ben küzdött!Erről ennyit!HAJRÁ VOLÁN!!!
Várhatóan csak jövő szerdán születhet döntés a doppinggyanúba keveredett két magyar jégkorongozó ügyében – tudósít az MTI. A hírügynökség szerint csütörtökön kiderült, a dunaújvárosi Erdélyi Péter és az újpesti Hetler Ádám akadt fenn a vizsgálaton. A magyar…..
alexdelpiero 2010.03.18 17:50:49
Jégkorong 2010. március 17. 2010.02.01 03:17:00
OB I.19.00 Stars–Dab.Docler17.30-tól serdülőbajnokságA világ legjobb bajnokságainak mérkőzéseiÉlő közvetítések  ..
alexdelpiero 2010.03.17 19:12:03
Jégkorong FTC-Fehérvár 1-6 2010.03.16 21:11:00
A Sapa Fehérvár AV19 jutott elsőként a bajnoki döntőbe, miután három mérkőzésen legyőzte a Ferencvárost. Kedden Rajz Attila hatodik percben lőtt góljának köszönhetően először vezettek a zöld-fehérek az elődöntőben EBEL-es riválisuk ellen. Mint később kiderült, ezzel az…..