Adatok
gambino
0 bejegyzést írt és 9 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Elérkezett a folyt. köv. 3. része. Tehát van mindenünk, ahhoz, hogy összeszereljük száraz cellánkat. Itt szándékosan nem térek ki arra melyik furat hová kerül, mert teljesen egyéni dolog. A 16x16 cm-es lemez ahogy már említettem, jó méretnek bizonyult.Összeszerelés előtt,…..
gambino
2010.12.29 22:42:03
@patkolttojas: Helló! Végül is egy 1/2KM-16-os bordás könyököt vettem, egy helyi (tatai) kertészeti boltban rendeltem meg 250Ft.- volt darabja ha jól emlékszem, így néz ki: www.poly-mix.com/aruhaz/index.php?inf_cszam=13113919-35&inc=egytermek&tcs_id=177&cnev=%D6nt.%20bord%E1s%20k%F6ny%F6k%2016-1/2%22KM
Ha ez mond valamit a boltos Pestről hozta, valami kertészeti nagykerből.
Ha ez mond valamit a boltos Pestről hozta, valami kertészeti nagykerből.

Friss hír, ami nem túl jó, de ezt is közzé kell tennem. A MAP vezérlő áramkör, diesel autókban nem működik. Pár napja ott voltam, amikor beszereltek egy ilyet, semmit nem reagált rá a motor, csak extrém végállásban felvillant a motor ellenőrző lámpa. Az autóban volt egy…..

Miután 2. generációs celláimat szerelgetem, elég jó ismeret anyagot gyűjtöttem, miből lehet jól működő cellát fabrikálni. Azt, hogy miből nem lehet, inkább hagynám, mert hosszú lenne. Ezelőtt már szó volt róla, de az ismétlés, meg a tudás meg miegymás...
Az…..
gambino
2010.05.16 20:00:37
@hho2: Nem tudom, hogy tévedsz e, én csak a google-t lapozgattam és azt adta ki, hogy a kettő nem ugyan az, de ezek szerint az ioncserélt is
megteszi egy hho rendszerbe.
www.nekkft.hu/vegyiparifogalomtar-hu.html
megteszi egy hho rendszerbe.
www.nekkft.hu/vegyiparifogalomtar-hu.html

Sokan idáig esküdtek a semleges lemezek szükségességére. Páran vették a fáradtságot és kísérletekbe kezdtek, sokszor szétszedve, összerakva cellájukat. Kiderült annyira nincs hatással a dolgok menetére a minél több semleges lemez. Minden lemezbe áramot vezetnek. Sőt a…..

Vissza a száraz cellához.Miért jó ez?Elfogadható méretű, jó gáz termelés, megbízható, jó hatásfokú és nem utolsósorban még jól is néz ki. Többen úgy nézik a motorteremet mintha egy Bentley-vel járnék, mondjuk ők zömében erről az egészről nem sokat tudnak,…..
gambino
2010.03.24 18:23:03
@hho2: Találtam egy oldalt www.subcooling.hu/vizhutes-csatlakozo-vizhuteshez-c-105_33.html, műanyag Y tömlőcsatlakozó van nála, rákérdeztem a menetes, tömlővéges könyökre, egyenlőre várom a választ. Hátha sikerül összehozni a hazai beszerzést.
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
Érdeklődve várom az alkatrészek közzétételét, engem elsősorban az elektronikai rész érdekelne majd, meg az sem lesz utolsó, hogy mindent egy helyen meg lehet majd vásárolni.
A múltkor említettem, hogy nem találni sehol műanyag könyököt, de végül is sikerült hazai boltból megrendelni pár db ilyet www.aquatuning.de/product_info.php/info/p5512_10mm--3-8---90--angled-fitting-G1-4--plastics-.html, szerinted ennek megfelelő lesz a belső lyukmérete?