Franko78

0 bejegyzést írt és 9 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Sidney Crosby hirtelen halálos góljával nyerte a házigazda Kanada a vancouveri olimpiát. Hajtós, kemény, feszült döntőt játszott a két tengerentúli csapat, a dráma a rendes játékidő utosó percében érte el a tetőfokát, az aranyérem sorsa a ráadás 8. percében dőlt el. Hazai…..
Jégkorong Kanada–Szlovákia 3-2 2010.02.27 06:18:00
Érdekes mérkőzésen jutott a döntőbe Kanada. Az első ötven perc alapján egyértelmű meccsről számolhatnánk be. Húsz perc alatt 2-0 a hazaiaknak, középtávoli, távoli lövésekbe értek bele a kapu előtt, védhetetlen gólok estek Marleau és Morrow jóvoltából. Mindkét…..
Az olimpia első elődöntőjének elején nagyobb mészárlást hajtottak végre az amerikaiak, mint a kanadaiak az oroszok elleni negyeddöntőben. Kane-ék már a 13. percben 6-0-ra verték a négy évvel ezelőtt Torinóban döntős finneket. A gólgyártást Malone kezdte 2:04-nél, aztán…..
Franko78 2010.02.27 03:13:54
@Theutus: Egy picit legyen szorosabb mondjuk5-4 benne vagy??
Franko78 2010.02.27 03:16:45
@Dzurilla: mindenap nem Karácsony nyugi nem lesz 5-6 gol az elsö harmadban én garantálom!!!!!!!!!a viz sem folyik egyformán:))
Franko78 2010.02.27 03:28:13
Shannon Szabados fantasztikus védéseinek és shutoutjának köszönhetően az olimpiai döntőben 2-0-ra verte Kanada női válogatottja az Egyesült Államokat. Egy éve még korántsem volt biztos a magyar származású kapus olimpiai szereplése, többen is előtte álltak a sorban. Aztán…..