Regisztráció Blogot indítok
Adatok
billentblondie

0 bejegyzést írt és 13 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Hosszú hétvégét tartottunk, mivel ugyebár ovi zárva volt pénteken. És valami olyan történt, ami már régen. Élveztem az életem. Élveztem a  házam, a fiam, a családom. Élveztem, hogy volt időm kitakarítani, kocsit mosni, kimosni, sütni-főzni, nagyokat sétálni és…..
"Hétköznapi" napló Fogyimenü 2010.03.26 12:45:05
 Ha már ilyen nagy érdeklődésre ad számot a fogyi-menüm, ezért úgy gondoltam, hogy megmutatom Nektek egynapi adagomat.Reggeli: Lúgosító algás-mediterrán gyümölcsvelő – Pisti szerint egy Csernobili melléktermékre…..
Gyönyörű napsütéses idő van. Ez feldob mindenkit. Legszívesebben több órás ebédszünetre mennék ki, és vissza sem jönnék. Csak ülnék egy padon és napoznék. Az algás undormányos ebédemmel. Ha bekötözött szemmel enném, talán lecsúszna.  Jól mutatna otthon a…..
Az Asztalost tegnap este sikeresen leállítottam. A nyomulása egy dolog, az még szórakoztat, de nincs joga az életemet minősíteni. Úgy élek, ahogy mindig is akartam élni. Lehet, hogy szingli vagyok (OK, ez az egy az, amin módosítani óhajtok), lehet, hogy túl sokat dolgozom, lehet, hogy…..
A nő szája a férfi bőréhez ért. Illetve csak ért volna. De érezte, hogy kitüremkedő herpesze megelőzi ebben. S közben beléhasított a gondolat, hogy bír egy férfi megcsókolni egy herpeszes nőt???Fél évente kijön. Most úgy döntött újra meglátogat. Engem meg ez…..
"Hétköznapi" napló Sport 2010.02.14 17:31:52
Fáj a körmöm. Beleállt a labdába. Rögtön el is kezdett vérezni, úgyhogy most kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Bekékülünk és leesünk vagy túléljük. A meccsen állt bele. a másodikon. Mivel korán értünk ki, és az előttünklévő fiúcsapat nem volt ki, így csatlakoztam…..
"Hétköznapi" napló Farsang 2010.02.12 09:06:00
Idén is eljött. Gyerek lazán kezeli, csak nem túl kreatív anyuka van már hetekkel előtte frászban, hogy legyen egy jó jelmezünk. Közben gyerek hetente változtatja, hogy mi szeretne lenni. Hál Istennek a Hófehérke ötletet gyorsan leváltottuk Batman-re, majd Pókemberre. Tegnap anyuka…..
"Hétköznapi" napló Week-end 2010.02.07 22:53:00
 Újabb hétvége telt el. Holnap meló, és számolni fogom a napokat, hogy mikor lesz újra péntek. Bár szeretek dolgozni, de mostanában nem hoz boldogságot. Lehet, hogy a nyugodt, örömteli, családi háttér hiányzik csak, s az megtöbbszörözi a munkába vetett energiánkat,…..
billentblondie 2010.02.08 11:48:43
"Hétköznapi" napló Téli projekt 2010.02.02 10:46:01
 Komoly projektet indítottam: „hóhányás” néven. Miközben kétszer 1 órán át hánytam a havat, azon gondolkodtam, hogy a szomszédjaim bejárója miért nem olyan csíkos hányás után, mint az enyém? Pedig komolyan fejlesztem technikámat, de nem megy. Az enyém közel…..
 Teljesen kivagyok. A gyomrom remeg, semmire nem tudok gondolni. Csak arra, hogy mindent rám akarnak kenni. Titkos infok szállingóztak ki, és aki menti a seggét, az arra fogja, hogy az általam elküldött levél az oka. Én vagyok a hibás áll. Tudom, hogy nem, csak jó bűnbak…..
"Hétköznapi" napló Hétvége 2010.01.24 21:14:00
Eltelt a hétvége. Bár  nem volt eseménymentes, én mégis nullának éltem meg. Pedig tegnap reggel volt egy jó meccsem, majd délután jött hugom barátosnéjával ducsizni, ja közben volt egy barátosné is a gyermekét tanítgatni. Ma délelőtt 3 Jysk-ben voltunk, így végre van…..