semlegeshokiszerető

0 bejegyzést írt és 41 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

18 órakor elkezdődött csapatunk idénybeli első edzőmérkőzése a szlovákiai másodosztályú Dukla Mihalovce otthonában.Jól kezdtünk, a 4. percben Biró Ottó szerez vezetést, de sajnos nem örülhetünk túl sokat, a házigazdák rövid időn belül egyenlítenek és a 7. percben a…..
semlegeshokiszerető 2010.08.15 17:23:24
 Antal István, csapatunk fiatal hátvédje Vierumakibe költözik. Beszélgetésünket ITT olvashatják el!..
semlegeshokiszerető 2010.06.24 08:26:55
@scottysc: Lehet így is értelmezni, de lehet úgy is, hogy bírói tanfolyamra mennek az eddig is aktív bírókból például kettő, a többi pedig "újonc". Edzőnek az aktív játékosi pályafutást abbahagyó személyek, mint például Hozó Levente...aki ez eddigi tapasztalatain túlmenően elsajátíthatna nagyon fontos és hiányzó elemeket és majd átadná a szeredai gyerekek generációjának...
Nem sikerült három egymás utáni évben Csíkszeredába hozni a Kontinentális Kupa második körének valamelyik csoportját. A Nemzetközi Jégkorong Szövetség döntése alapján, mivel az elmúlt években Csíkszereda többször is volt rendező, idén a szlovéniai Maribor lesz a…..
semlegeshokiszerető 2010.06.17 16:13:28
2006 után először döntős a cseh válogatott, amely Finnország után Svédországot is büntetőkkel múlta felül. A két gárda hatalmas meccset játszott a németországi A csoportos világbajnokság első elődöntőjében. Az utolsó harmad, a ráadás és a büntetők drámája talán…..
semlegeshokiszerető 2010.05.22 18:10:52
semlegeshokiszerető 2010.05.22 18:32:56
semlegeshokiszerető 2010.05.22 18:38:29
Ugyanaz a 10 csapat vesz részt szeptembertől az EBEL-ben, amelyik az előző szezonban is szerepelt, mondta Axel Bammer, az EBEL marketingigazgatója az estihirlap.hu portálnak. Tovább után megírjuk azt is, hol folytatja pályafutását a Volán egyik svéd légiósa. Bammer a fenti cikkben…..
semlegeshokiszerető 2010.05.20 12:38:54
A 26 éves válogatott csatár az Allsvenskan újoncánál, a Tingsrydben folytatja pályafutását. A helyi sportigazgató szerint Vas János választásában komoly szerepet játszhatott, hogy edzője az a Mikael Tisell lesz, akivel a 2004/05-ös szezonban a szintén svéd másodosztályú…..
semlegeshokiszerető 2010.05.06 14:33:34
Pénteken este nyolckor Ljubljanában a becslések szerint 1000-1500 magyar szurkoló biztatja majd a magyar válogatottat, de lélekben az itthon maradt hokiszurkolók is ott lesznek a csarnokban. Az alábbiakban azt próbáljuk összegyűjteni, hol tudják kedves olvasóink közösségi keretek…..
Szlovénia nagy arányú győzelmet hozó, de egyáltalán nem hibamentes mérkőzésen verte 8-3-ra Dél-Koreát a negyedik fordulóban. A mérkőzés után nyilatkozó szlovénok többsége már elsősorban a pénteki döntő felől közelített a szerdai teljesítményhez, és természetesen a…..
Azok a játékosok, akik utoljára kerültek ki a vb-csapatból, semmivel nem rosszabbak, mint azok, akikkel az utolsó pillanatig küzdöttek a bentmaradásért, értékelte az eseményeket Énekes Lajos, a válogatott edzője. Szerdán előbb az derült ki, hogy Szuper Leventéhez ragaszkodik…..
   Ma délben játszotta Románia válogatottja harmadik mérkőzését az észtországi világbajnokságon. Sima győzelemnek ígérkezett, de azért nem ennyire (azt is beleszámítva, hogy az első meccsen Kínával igencsak megszenvedtek, míg Izlandot "csak" öt góllal…..
semlegeshokiszerető 2010.04.14 16:27:02
Azok a játékosok és sorok sokszor többet tesznek a sikerért, akik nehéz helyzetben jól védekeznek, állítja Ladányi Balázs. A 11-es azt mondja, egyáltalán nem probléma, hogy az első két sorunk szerzi góljaink nagy részét. A csapat továbbra is jó állapotban van, közel a…..
semlegeshokiszerető 2010.04.14 16:23:08
@M.Lac: :)) köszi
Folytatódik a román válogatott jó szereplése a világbajnokságon.. Ma játszotta le a román jégkorong válogatott a második meccsét a világbajnokságon. Izland volt az ellenfél, akit öt góllal sikerült felülmúlniuk. Románia kezdte jobban a mérkőzést az első felvonásban már…..
semlegeshokiszerető 2010.04.13 15:14:44
Mostanig nem igen foglalkoztunk a román jégkorong válogatottal, de holnaptól rajtól az ők eredményéért való harcolás is. Mostanig a válogatott két barátságos meccset játszottak le mióta lezárult az országos bajnokság. Románia ellenfele Hollandia volt mindkét alkalommal. Az…..
Tom Skinner kijelölte Románia vb-keretét. 13 SC- és csak 3 Steaua-játékos utazott el az észtországi divízió 2-es vb-re. Egy 16 éves csatárt is visznek magukkal. A feljutásért folytatott harcban a házigazdák lesznek legnagyobb ellenfeleik, kezdés szombaton. 16 éves csatárral megy…..
A második felkészülési mérkőzésüket is megnyerték a pirosmezesek! A mai meccsen kevesebb volt a kiállítás, de ezzel egyenesen arányosan a gólok száma is csökkent. Mindössze egy találatot jegyeztek, azt is az utolsó percben lőtte Nagy, Zsók és Moldován segítségével. Két…..
Kangyal Balázs neve is szerepel a Ted Sator által kijelölt jégkorong-válogatott keretében, amely az áprilisi divízió I-es világbajnokságra készül. Ám a nyáron 41. születésnapját ünneplő jégkorongozó nem játékosként, hanem segítőként tér vissza a válogatotthoz. A hokis…..
semlegeshokiszerető 2010.03.25 15:12:29
Úgy indult csapatunk Bukarest fele, hogy még egy győzelemre lenne szüksége ahhoz, hogy zsinórban negyedszer is magasba emelje a bajnoki serleget. Jól indul a mérkőzés, nem a legutóbbi meccs színvonalán játszanak a csapatok. Már az elején sok helyzet adódik a kapuk előtt, de…..
Megkérünk mindenkit, hogy belátása szerint döntsön. Szavazzon mindenki arra amelyik a legjobban tetszik! Megjegyzem a szavazás 2010.03.24.-ig érvényes. #1 #2…..
semlegeshokiszerető 2010.03.21 08:37:39
8
semlegeshokiszerető 2010.03.21 08:38:16
   Játékosunk tegnap az-az 17.-én töltötte be 18. születésnapját, Isten éltesse sokaig még ha egy nap késéssel is, de annál nagyobb es további sok sikert pályafutásához a PROGYM színeiben!!  ..
semlegeshokiszerető 2010.03.18 15:14:05
Lejárt a középszakasz utolsó meccse is, a gyergyószentmiklósi Progym Hargita Gyöngye 8-0 arányban maradt alul a csíkszeredai Sportclub ellen, igy a bronzmeccsért harcolhat a brassói SCM Fenestela 68…..
Három mérkőzés van hátra az alapszakaszból, és két kérdés vár még megválaszolásra. A fontosabb, hogy a Ferencváros vagy a Miskolc lesz-e a harmadik rájátszásba kerülő csapat, a kevésbé lényeges pedig, hogy negyedik vagy ötödik helyen végez-e az Újpest. Hétfőn pont…..
   A pénteki elhalasztott gyergyószentmiklósi mérkőzést ma este játszotta le csapatunk a Progym ellen. Egyértelmű cél a győzelem volt, amivel már a Steaua elleni döntőre készülhetett volna a csapat.   A gyergyói csapat nagyon jól tartotta magát majdnem egy…..
Február 16-án, kedden kezdődik a román bajnoki rájátszás, az úgynevezett Szuperliga. Csapatunk a bukaresti katonákkal kezdi a szereplést. Fontos lenne győzelemmel kezdeni a rájátszást a jó folytatás érdekében. Ezért remélhetőleg sokan kijönnek meccsre, egy hasonló hangulatot…..
semlegeshokiszerető 2010.02.15 16:45:40
@csatoimi: A szórakoztatás mellett híu reményeket is tápláltál :(
Kedd délután hozza nyilvánosságra a vilniusi négy nemzet tornára készülő magyar válogatott bő keretének névsorát Ted Sator szövetségi kapitány. Egyik ellenfelünk, Románia fürgébb volt, már megvan a 24 fős keretük. A két válogatott a nyitónapon találkozik. Az SC…..