0rs

0 bejegyzést írt és 18 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Hoki Sport Club Csíkszereda néven, kék-fehér-fekete színekben indulhat az új szezonban az SC, a csapat neve a címerben is magyarul szerepel majd. Ezt az értesülést Ráduly Róbert, Csíkszereda jégkorongbarát polgármestere megerősítette blogunknak, de közölte, az adminisztrációs…..
0rs 2010.04.29 13:41:49
@fradigy: "A magyar válogatott támogatását természetesen nem érinti ez a korrekció, ott hosszú távra tervezek."
0rs 2010.04.29 13:42:20
Vasárnap délelőtt a magyar bajnoki sorozatok közül legutolsóként a NAJB is győztest hirdet. 10 órakor kezdődik Pesterzsébeten a Nemzeti Amatőr Jégkorong Bajnokság nagydöntője, melyen a csapatok az 1-8. helyezésekért küzdenek meg. Az Alapszakasz után a két csoport legjobb 4-4…..
0rs 2010.04.24 23:37:59
A meccsre koncentrálunk, a pezsgőnek utána is lesz ideje lehűlni, mondja Ladányi Balázs szokásos beharangozó videónkon. A Fehérvár csütörtök este zsinórban nyolcadszor lehet bajnok. Ehhez az Ifj. Ocskay Gábor-jégcsarnokban kell vernie a Dab.Doclert a finálé negyedik…..
A négy győzelemig tartó román döntőben 3-0-ra vezetett az SC Csíkszereda, de nem sikerült behúznia a hazai meccsét, sőt szerdán Bukarestben is a Steaua nyert, ismét egy góllal, pedig az SC a 34. percig 2-0-ra vezetett. Így most 3-2-re állnak a felek. A hatodik meccset csütörtökön…..
0rs 2010.03.25 19:54:04
0rs 2010.03.25 19:54:43
Alig egy évvel a debütálás után megismétli a 2009-es nagy sikerű jótékonysági akciót a Magyar Jégkorong Szövetség és a Pannon – derül ki az MJSZ közleményéből. A felhívás szerint a szurkolók április 11-én, a Pannon Hoki Gála Magyarország–Norvégia…..
0rs 2010.03.22 20:49:58
A román bajnoki döntőben az SC Csíkszereda 3-0-ra vezet a Steaua ellen. Vasárnap este Csíkban kerülhet sor a bajnokavatásra, ennek esélyeiről és a csapat összeállításáról is megkérdeztük Gál Sándor edzőt. A Sport Club-szurkolók erőst készülnek a playoff szakáll…..
0rs 2010.03.21 15:57:26
A férfiak árnyékában ugyan, de a nőknél is hamarosan eldől a bajnoki cím sorsa. A múlt heti U18-as nemzetközi tornát követően ismét a hazai bajnokságra koncentrálnak a hölgyek. Szombaton kezdődik a három győzelemig tartó UTE-Marilyn–FTC döntő.Idén öt csapat nevezett a…..
0rs 2010.03.20 13:44:31
Este fél hétkor Székesfehérváron kerül sor a juniorbajnoki döntő negyedik mérkőzésére, a Sapa Fehérvár AV 19 a Bp. Starst fogadja. A párharc 2-1-re áll, amennyiben a hazaiak nyernek, bajnokok. Fél órával később kezdődik a felnőtt bajnokság harmadik elődöntője, itt az FTC…..
0rs 2010.03.16 21:27:11
76.73.49.98:8080/digi élő közvetítés a SC - baka meccsről. ;)
0rs 2010.03.16 21:32:59
0rs 2010.03.16 21:24:57
@tiriakos: Úgy legyen! Hajrá SC!
A Steaua Rangerst Bukarestben múlta felül 4-2-re a Mol Liga negyedik helyezettje. Niinikoski és Hruby góljával az ötödik percben már 2-0-ra vezetett az erdélyi csapat, és ezt az előnyt nem tudták behozni a hazaiak. A szépítés után ismét Hruby volt eredményes, de az egykori NHL-es,…..
A Mol Liga-alapszakasz utolsó játéknapján az OB I-es bónuszpontok jelentik a tétet. A tegnapi SC Csíkszereda–Újpest mérkőzést követően a közös liga rájátszásának kialakult a menetrendje. Ma három mérkőzésen lehet szurkolni a kedvenc csapatoknak. Magyar idő szerint…..
A Mol Liga-alapszakasz második helyére pályázó SC Csíkszereda alaposan elverte az Újpestet. Az első harmad után egy, a másodikat követően három góllal vezettek a hazaiak, a vége 6-2 lett. Ezzel a bajnokság utolsó három összecsapásának eredményétől függetlenül kialakult a…..
A britek ellen szerezheti meg válogatottunk a feljutáshoz elengedhetetlenül szükséges győzelmet. Van egy tegnapi összefoglalónk is, mindent megnézhetnek kattintás után. A Kína elleni tegnapi győztes meccs végén az ázsiaiak által provokált nem túl elegáns bunyónak nem lett…..
0rs 2009.12.19 19:27:35
@Föld-lét: Sajnos egyet kell értsek.. Szétszórtság, gyenge védelem, pszichikailag hátrány (felkészületlenség, korábbi meccsek babérjai, "erőhátrány"?) jellemezte a meccset. Igazán megnyerhető lett volna, ha csak egyike is a felsoroltaknak hiányzik.