Regisztráció Blogot indítok
Adatok
WC Guriga Geri

7 bejegyzést írt és 11 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Viszonylag hosszabb dugulás után újra folyásnak indul a szó a WC-figyelő tartályából! Legutóbbi megfigyelésünk helyszíne egy kulturális központ, a debreceni Megyei Könyvtár volt. A cívisvárosban, a Bem téren található Méliusz Juhász Péter nevét viselő Megyei Könyvtár egy…..
07.10. - 20:30 - Uruguay - Németország 07.11. - 20:30 - Hollandia - Spanyolország..
Totális Tippverseny elődöntők 2010.07.04 14:21:51
07.06. - 20:30 - Uruguay - Hollandia 07.07. - 20:30 - Németország - Spanyolország ..
Totális Tippverseny negyeddöntők 2010.06.29 23:43:00
07.02. - 16:00 - Hollandia - Brazília 07.02. - 20:30 - Uruguay - Ghána 07.03. - 16:00 - Argentína - Németország 07.03. - 20:30 - Spanyolország - Paraguay..
Mivel holnap este ér véget a csoportkör, és szombat délután 4-kor már kezdődik is az első nyolcaddöntő, úgy gondoltam kettébontom a csomagot, hogy több idő legyen a tippelésre. Hajrá.06.26. - 16:00 - Uruguay - Dél-Korea 06.26. - 20:30 - USA - Ghána 06.27. - 16:00 - Németország -…..
Totális Tippverseny közlemény 2010.06.17 22:51:21
Ma este újraszámoltam az összes eddigi tippet úgy kb. kétszer, és sajnos néhány esetben kiderült, nem számoltam pontosan, szóval van egy-két változás a tabellán. De most minden bizonnyal tökéletesnek mondható, ha valami hibát észleltek, nyugodtan írjatok...
WC Guriga Geri 2010.06.19 14:48:36
Legfrissebb terepszemlénkről szóló írásunkat kénytelen vagyok egy nagy vallomással indítani: az alább taglalt mellékhelyiség otthonául szolgáló Sirály Sörözőt roppantmód kedveli szerkesztőségünk. A nevéhez méltó hely a szívünk egyik csücske Egerben. Szerintünk a város…..
Egy viszonylag hosszú hallgatást megtörve újra jelentkezik a WC Figyelő!Első fővárosi helyszínelésünk célpontjául az ország egyik legmodernebb futballstadionjának mellékhelyiségét választottuk, a tesztelés időpontját pedig a hétközi kupaforduló keretei között megrendezett…..
Az Eger belvárosában, azon belül is az egyesek által Magyarország legszebb utcái közé sorolt Kossuth Lajos utcában üzemelő Dorner Étterem igazán üde színfolt a várvédő település gasztronómiai palettáján. A barátságos és nosztalgikus hangulatú helyet egy jobb minőségű…..
Legújabb kritikánkban folytatjuk a múlt héten megkezdett, a debreceni sportélettel kapcsolatos helyek WC-inek mustráját. E heti vizsgálódásunk helyszíne a DEAC- (a DVSC-TEVA másodosztályban vitézkedő tartalékcsapata) pálya közvetlen szomszédságában található Objektum Egyetemi…..
A Hódos Presszó a debreceni kézilabdacsapatok otthonául szolgáló Hódos Imre Sportcsarnokban található. Az igen kellemes hely a klasszikus amerikai dinerek hangulatát idézi. A küzdőtér szomszédságában lévő presszó természetesen a helyi sportbarátok egyik legkedveltebb…..
Az Eger belvárosában található Bíboros az egyik, hanem a legjobb hely a barátokkal való önfeledt italozgatáshoz a hevesi megyeszékhelyen. Nem is csoda, hogy rendre teltházas esték jellemzik ezt az igen kellemes hangulatú kocsmát, ami egyes források szerint az úgynevezett egri indie…..
A Bagoly Söröző Eger két non-stop kocsmájának egyike. Ezzel talán a legnagyobb pozitívumot el is mondtuk erről a lajosvárosi vendéglátó-ipari egységről. A kocsma vécéje pedig csak rontja az összképet, ami a magas árak és a hely tróger közönsége miatt egyébként sem túl…..
Lángoló Gitárok A csúcson túl 2010.01.26 12:21:00
Spoon – Transference (Merge) Az austini Spoont 1994-ben alapította Jim Eno dobos és Britt Daniel énekes-gitáros. A csapat majd tizenhat éves fennállása során igen jó ütemű fejlődésen ment keresztül. Karrierje ezáltal folyamatosan felfelé ívelt, míg végül el nem érkezett…..