Lajos a mizse (törölt)

1 bejegyzést írt és 248 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Elkészült a májusi németországi világbajnokság hivatalos dala és videóklipje, meglepetés van benne. A Scooter-mű készítőit annyira elkápráztathatta a magyar csapat és pláne a szurkolótábor a tavalyi svájci tornán, hogy telerakták velünk a filmet. Szupertől Tokajin,…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.27 13:33:42
A jobb helyzetben levő csapatok szoros mérkőzéseken nyertek a jégkorong OB I-ben. Miskolcon a Vasas Budapest Stars a statisztikák szerint sokkal többet lőtt kapura, el is húzott két góllal, de ahogy azt ebben a szezonban megszokhattuk, a Jegesmedvék nem adták fel, és…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.26 23:02:20
@vaze: ez nem Ebel, úgyhogy csak 2 perc.
Jönnek az elődöntők az olimpián, este kilenckor az Egyesült Államok és Finnország, hajnali fél négykor Kanada és Szlovákia csap össze. Vancouveri idő szerint csütörtökön csak a péntek déli első meccsen érdekelt két csapat edzett. Kanada sajtótájékoztatót tartott néhány…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.26 20:59:32
Két mérkőzéssel folytatódik este hatkor az OB I., a táblázat két utolsója az elsőkkel találkozik. A Miskolc és az UTE számára a győzelem az elsődleges cél a rájátszásért folytatott csatában, amelyet az újpestiek új szakmai vezetéssel folytatnak tovább. Eduard Giblak…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.26 20:04:32
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.26 20:15:45
@forestjr: nem pofáznak, hisz az ottan Babic
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.26 20:20:23
Simán nyerte az EBEL-negyedöntő harmadik mérkőzését a Vienna Capitals. A bécsiek hazai jégen háromgólos előnyre tettek szert a második szünetre, a harmadik harmad elején Vas Márton szépített, ám utána még kettőt ütöttek Rotterék, 5-1. A párharcban 2-1-re vezet az ellen,…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.26 08:16:29
Shannon Szabados fantasztikus védéseinek és shutoutjának köszönhetően az olimpiai döntőben 2-0-ra verte Kanada női válogatottja az Egyesült Államokat. Egy éve még korántsem volt biztos a magyar származású kapus olimpiai szereplése, többen is előtte álltak a sorban. Aztán…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.26 08:14:38
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.25 15:06:48
Oroszországban nemzeti gyásznap van, Kanadában örömünnep. A két legutóbbi világbajnokság egyaránt orosz sikerrel véget ért visszavágóján a hazai csapat lemosta ellenfelét. Vjacseszlav Bikov szövetségi kapitány nagy erőkkel védi a játékosokat, de az össztűz intenzitása…..
"A legjobbkor sikerült megszakítani nyeretlenségi sorozatunkat, mind Bécsben, mind a szezonban Ausztriában – értékelt Énekes Lajos a hősies vasárnapi bécsi siker után. – Fantasztikus teljesítményre volt szükség mindenkitől, játékosaink szinte hiba nélkül…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.23 19:13:15
Vasárnapra keddi játékunkhoz képest kell még feljebb pörögnünk – amikor is kemény csatában legyőztük a Klagenfurtot –, ha a Vienna Capitals partnerei akarunk lenni, derült ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzőjével néhány gondolat erejéig kitértünk…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.21 20:58:29
@Licsimi: Pöcsimi, hagyjál már békén!
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.21 20:59:22
Az OB I. középszakaszát vezető két csapat vasárnap otthon fogadja ellenfelét. Pénteken a Stars az eredmény alakulását tekintve könnyebben, a Dab.Docler nehezebben nyert, de a káposztásmegyeri gárdának is meg kellett küzdenie ellenfelével. Jó szokás szerint a mai mérkőzéseket…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.21 18:41:09
@Zsootika: miért kéne kivenni, az nem a középszakaszban volt?
Különös meccset játszott az EBEL-alapszakasz utolsó fordulójában a Sapa Fehérvár AV19, de a hosszabbításos 4-3-as zágrábi vereség messze nem a játéknap legmeghökkentőbb eredménye. A Salzburg 7-0-ra kikapott Grazban, a Vienna 6-1-re Jesenicében, a Linz 4-1-re Villachban. Nagyon…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.20 11:06:03
Mindkét vendégcsapat nyert az OB I.-ben, de a két mai mérkőzés különféleképpen alakult. A miskolciak megmutatták, komolyan gondolták a Dab.Docler megszorongatását is. A dunaújvárosiak csak az utolsó tíz percben tudtak a hazaiak fölé kerekedni roppant szoros csatában. Cizek…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.19 21:48:56
Magunkra és a játékunkra kell figyelnünk, mondta blogunknak az alapszakasz utolsó fordulója előtt Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője utalt rá, sokan spekulációra gyanakszanak. Videóbeszámolót mutatunk a csapat csütörtöki sajtótájékoztatójáról. "Egyértelműen…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.19 21:31:40
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.19 21:32:38
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.19 21:41:09
Először pihen az OB I. középszakaszában az eddig legtöbb pontot vesztett Újpest, a Ferencváros a Vasas, a Miskolc a Dab.Docler ellen próbál gyarapodni. A középszakasz eddigi eredményei azt mutatják, nincs papírforma, mindenkinek tennie kell a győzelemért.Este hatkor a Miskolci…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.19 20:31:07
Megérdemelten győzte le a világbajnok oroszokat az előzetesen sokkal esélytelenebbnek tartott szlovák válogatott. Északi szomszédaink az első harmadban perfekt védekezéssel akadályozták meg Ovecskinék villogását, utóbbiak híresen kombinatív alapjátékából semmit sem…..
Kanada másodjára sem állt meg, amíg el nem érte a két számjegyet, a svédek kicsit kínlódtak a szlovákokkal. A női torna két A csoportos meccsel folytatódott az olimpián. Az A csoport második körének első meccsén Kanada ismét kegyetlenül elbánt aktuális ellenfelével. Az első…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.16 22:18:29
A Nagano Cup 2010 második napján Szlovénia 4-3-ra verte Dániát büntetőkkel. A dánok 3-1-re vezettek az 56. percig, ezután két fiatal, Jeglic és Urbas gólt szerzett, utóbbi a 60. percben. Mivel a másik meccsen a kazahok 3-1-re felülmúlták a japánokat, két nap után meg is nyerték…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.13 19:38:57
@kerusz: ha gyárilag kettős állampolgárok, akkor nem kell, ha nem játszottak más válogatottban.
Alaposan elverte a Sapa Fehérvár AV19 EBEL-csapata az értelemszerűen fehérváriak nélkül küzdő magyar válogatottat. Ted Sator csapata csütörtökön még nyolcat lőtt Romániának, pénteken ellenben kilencet kapott az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban. A gólgyártást Kovács Csaba…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.12 21:08:59
@Scofi: recycling
Pénteken 18.30-kor sokak által régóta várt mérkőzésre kerül sor Székesfehérváron. Az EBEL-rájátszásra készülő magyar bajnok a Mol ligás játékosokból álló fiatal magyar válogatottal csap össze. Tovább után megírjuk, Magyarország milyen felállásban játszik. Ha nem is…..
Három hónapos eltiltást kapott munkaadójától a Sportklub-kommentátor Léderer Ákos. A blogunk szerkesztősége által is kedvelt tévés bűne az volt, hogy túlzott lelkesedéssel közvetítette a Nagy Gergő–Gasper Susanj verekedést a Fehérvár–Jesenice mérkőzés…..
Ma este fél hatkor két budapesti mérkőzéssel folytatódik az OB I. középszakasza. Pénteki újpesti győzelmével a Vasas kissé ellépett a mezőnytől, a Ferencváros ügyesen kapaszkodik. Pénteki áldozatuk, a Miskolc, viszont nem nagyon engedhet meg magának több hibázást, így a mai…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.07 20:52:14
@vasas11: Kb. annyira örülhetsz most, mint áprilisban az szdsz-es az mdf 1%-ának. Kb. ennyi köze is van a Vasasnak és az utánpótlásnak ehhez.
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.07 22:00:04
Két mérkőzés kezdődött el, egy fejeződött be rendben az OB I. mai fordulójában. Leginkább az újpesti hívek bánkódhatnak. A mérkőzés feléig teljesen nyílt volt a Vasas–Újpest, helyszíni emberünk beszámolója szerint a játék képe alapján nemigen lehetett volna…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.07 20:49:19
@suomi 1995: Ennyire jó a Volán.
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.07 21:05:01
@gabute: ahhoz még a fél DAB-nak le kell sérülnie. Nagy Gergő nem hiszem, hogy most kiiktatna egyet is:-P.
A mérkőzés jó részében meggyőző játékkal komoly vezetésre tett szert az SAPA Fehérvár AV19 a Red Bull Salzburg ellen. Álomszerű első harmad és jó második harmadbeli kezdés után már négygólos volt az előny, amikor a vendégek kettőt ütve elkezdtek zárkózni. Vas János…..
Lajos a mizse (törölt) 2010.02.07 20:50:38
Mindhárom korosztályos válogatottunk komoly feladat előtt áll. A kölykök és a serdülők nemzetközi mérkőzéseket játszanak, az ifjúságiak az áprilisi világbajnokságra készülnek. A tavasz tehát nemcsak felnőtt csapatunkról szól majd. A vb-beosztás miatt a juniorok általában…..