0 bejegyzést írt és 52 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Lőttem már négy gólt egy mérkőzésen 2011.02.09. 20:39 hokikori ..
Retexisz 2011.02.11 07:47:40
@100malac: Lője csak! Edzésen :)
Komoly változtatásokat hajtottak végre az edzők a Sapa Fehérvár AV19 összetételében, ahogy azt Énekes Lajos edző a hivatalos honlapon előre jelezte. Csak az első soron nem módosítottak, a második és a harmadik új lesz, a negyedik pedig a találkozó elején nem játszik. A Linz…..
Retexisz 2010.09.26 19:49:36
"A legnagyobb öröm az, hogy Ifj. Ocskay Gáborra emlékezve sikerült összeszednünk magunkat, és olyan eredményt értünk el szombaton, amellyel ismételten tisztességes emléket állítottunk a 19-esnek – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője az Olimpija…..
Retexisz 2010.09.05 19:36:52
@banyszi: 17. kerület?
Retexisz 2010.09.05 19:52:34
"Bízunk benne, hogy az első három sorból kimaradóknak, akik kevesebb játékidőhöz jutnak, plusz motivációt jelent a fejlemény" – mondta blogunknak Énekes Lajos edző. Három sorral kezdi az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornát a Sapa Fehérvár AV19, de a folytatásban négy…..
Retexisz 2010.09.04 18:39:07
@OliBLOOD: Köszönet érte.
Az NHL Central Scouting elkészítette a 2010-es draft előtti végleges tehetséglistáját. A többszázas névsorban egy magyar állampolgárságú játékos, Hári János található meg. Utánpótlás-válogatott csatárunk az európai mezőnyjátékosok között a 44. helyen áll,…..
Retexisz 2010.05.19 18:20:45
@veghist: Azért is van, mert sokan az elötte állók közül felnőtben játszanak már, vagy legalábbis egy korcsoportal (U20) feljebb.
Retexisz 2010.05.19 19:08:21
@veghist: Ők is 18-19 évesek, mert 18 éves kor előtt nem draftolható a játékos. Idősebben meg nem lehet oda kerülni a lista elejébe, mert aki tehetségest azt ebben a korban kimazsolázzák már.
Az a helyzet, ami nálunk is és mindenhol szokás, hogy a legjobbakat az idősebbek közt játszatják. Hárinak is volt egyébként 3 meccse a felnőtt Division 1-ben, vagy ahogy Hentes is az U20ban volt idén Svájcban. Én csak azt nem értem, hogy ha valaki annyira kimagaslik a korcsoportjából, mint ő (majdnem 3 pont/meccs), akkor legalább az U20ba miért nem tették át? Hiszen, ott tudott volna még jobban fejlődni.
Ma délután fél öttől eldől az U18-as válogatott sorsa. A krynicai vb-csoport messze legerősebb csapatát kellene legyőznünk ahhoz, hogy feljussunk az A csoportba. Sikerünk esetén sem dől még el minden, hiszen a brit botlás miatt utolsó meccsünkön felül kell múlnunk Kazahsztánt…..
Retexisz 2010.04.15 17:22:24
@lbsz: És ne felejtsük el, hogy itt a top divízió 10 csapatos csak. Egy esetleges második hely felnőttként már A csoportos bentmaradásnak felel meg. Meg azért ne adjuk fel sem. Hajrá fiúk! Mindent bele!
Minden meccsre másképp kell készülnünk. Nem a végcéllal kell foglalkoznunk. Mindenkinek lesz mélypontja a vb-n, de ez a játék akkor is kevés lesz, ha az ellenfelünk gyengébben megy. Minden harmadban azonos szinten kell teljesítenünk. Az ifjúsági válogatott szerda este nyolckor a…..
A nap videója rovat keretében ismét Európába látogatunk. Nem véletlenül. A svéd Södertaljében játszó 24 éves Linus Klasen parádés büntetőt lőtt a Frölundának. Egy rávezetés alatt három megszokott trükköt mutatott be, ráadásul a végén még eredményesen is fejezte be a…..
Retexisz 2010.03.09 21:25:14
@csíki ember: Jogos... :) Nem is értem nekem miért Omark ugrott be előbb:D
Jégkorong Vienna-Fehérvár 6-5 2010.03.02 22:04:00
Őrült mérkőzést játszott kedd este a Vienna Capitals és a SAPA Fehérvár AV19. Állta edzője szavát a fehérvári alakulat, és igyekezett elrontani a bécsiek ünnepét. A házigazdák szereztek vezetést az első harmadban, a sok Volán emberhátrány ellenére történetesen egyenlő…..
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
Retexisz 2010.03.02 21:26:10
Retexisz 2010.03.02 21:26:53
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..
Retexisz 2010.02.25 19:30:20
@YNWA: Én már néztem a stream torrentes linket amit írtál ott se akaródzik menni.
Subba Fankának tanúi vannak!! 2010.02.25 07:45:00
Régi kedvencünk, Fanka újra hallat magáról, ezúttal Kovács Ákosnak üzen. A rappernek két tanúja is van arra, hogy Ákos egy kávézóban mondott valamit a politikai foglyokról, és mint egyik nemzeti érzelmű, számos rajongóval rendelkező, rájuk nagy hatással lévő zenész kéri a…..
Retexisz 2010.02.25 12:25:54
@Pistabácsi: Mindkettő:)
Négy kétesélyes mérkőzés következik a vancouveri olimpia negyeddöntőiben, a hazaiaknak egyszerűen muszáj legyőzniük az oroszokat, más kérdés, nem biztos, hogy sikerül nekik. Fogadni egy összecsapás végkimenetelére sem mernénk, az USA–Svájcot is beleértve.…..
Vasárnapra keddi játékunkhoz képest kell még feljebb pörögnünk – amikor is kemény csatában legyőztük a Klagenfurtot –, ha a Vienna Capitals partnerei akarunk lenni, derült ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzőjével néhány gondolat erejéig kitértünk…..
Retexisz 2010.02.21 19:08:29
@Fedayn: Be kell regisztrálni.
Retexisz 2010.02.21 20:32:02
@Morgó Muki: Azért nem szóltak, mert még így is a Volán fog nyerni! Hajrá Volán!!
Különös meccset játszott az EBEL-alapszakasz utolsó fordulójában a Sapa Fehérvár AV19, de a hosszabbításos 4-3-as zágrábi vereség messze nem a játéknap legmeghökkentőbb eredménye. A Salzburg 7-0-ra kikapott Grazban, a Vienna 6-1-re Jesenicében, a Linz 4-1-re Villachban. Nagyon…..
Retexisz 2010.02.20 12:48:53
@miki78: Természetesen nem rossz a rajz. A helyzet az, hogy nincsenek ágak csak párosok. A továbbjutók közül pedig az alapszakasz helyezés alapján a legerősebb továbbjutó a leggyengébb tovább jutót kapja, a második legjobb a második legrosszabbat. Tehát az elődöntők párosítása attól is függ kik jutnak be (nem ágak vannak).
Retexisz 2010.02.20 14:46:28
@miki78: Nem feltétlen. Például ha ott a KAC(7) jut tovább illetve a Volán(6) mellett a Graz(1) és a Linz(4), akkor Graz-KAC, Linz -Volán lenne. Más esetben, például a Volán elméletben pályaelőnyös is lehetne, ha borulna a papírforma és a Zagrab, KAC is továbblépne a Volán mellett. Ekkor mi játszhatnánk a KAC ellen hazai kezdéssel. Mindenesetre az az ábra tényleg megtévesztő, de ha megnézzük, akkor csak erősorrendbe rakták az otthon kezdő csapatokat (1 2 3 4)
Magunkra és a játékunkra kell figyelnünk, mondta blogunknak az alapszakasz utolsó fordulója előtt Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője utalt rá, sokan spekulációra gyanakszanak. Videóbeszámolót mutatunk a csapat csütörtöki sajtótájékoztatójáról. "Egyértelműen…..
Retexisz 2010.02.19 21:34:10
Legutóbb azt hittem, az utolsó bőrt húzom le szegény Léderer Ákos kommentátorról, akit szakmaiság miatt meszelt el munkaadója egy jégkorong-közvetítés után, de muszáj volt meggondolnom magamat. A Magyar Sportújságírók Szövetsége ugyanis néhány hét spéttel úgy döntött,…..
Retexisz 2010.02.18 15:32:46
@blah: Ja,ezért jár érte a szabálykönyvben meghatározott büntetés, nem egy éves eltiltás, mint mondjuk kosárlabdában, mert nem része a jégkorongnak? Maradjunk annyiban a játék része. Az, hogy ez jó, vagy sem na az már lehet ízlés kérdése.
Inkább a rájátszásra készültünk az elmúlt másfél hétben, és nem a Klagenfurt és a Medvescak elleni két mérkőzésre. Természetesen ez a két találkozó is fontos, de inkább azt a célt szolgálja, hogy a playoffra jók legyünk, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár…..
Retexisz 2010.02.16 19:45:14
@kislo: Megnéztem , hogy milyen URL címet próbál megnyitni a Media Player és azt másoltam át a VLC-be.
Retexisz 2010.02.16 19:46:15
.@CoolPlax: Nálam folyamatosan megy és jó minőségű is. Talán egy restart segít a szünet alatt.
Retexisz 2010.02.16 22:01:39
@Tomi Kallio: Rámentem a teljes képernyős megnyitásra, akkor jobboldalt a most játszott menüben kiírt valami nevet a Media Player, arra jobb klikk -> Tulajdonságok és ott már megtalálható a pontos URL cím. Remélem érthető volt.
Bécsben jócskán az elvárások alatt teljesített a csapat, summázta a pénteken látottakat Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar bajnok 18 eddigi ausztriai meccséből egyet sem tudott megnyerni. Vasárnap adott a lehetőség a javításra, az egyik legerősebb és legjobb…..
Retexisz 2010.02.07 18:15:30
Retexisz 2010.02.07 18:21:57
A mérkőzés képe annyira nem volt gyászos, mint amit az eredmény mutat, értékelte Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a Linzben látottakat. A 4-0-s vereség oka, hogy mindenben egy kicsit jobb volt az ellenfél. Kedden ismét tévéközvetítéses meccset játszik a magyar bajnok,…..
Egyes helyzetekben merészebben kellett volna cselekednünk, máskor éppen ellenkezőleg, kevésbé. A két vereség után megcsappant a csapat önbizalma, de hallatlan küzdeni tudással visszahozta a Linz elleni mérkőzést 0-2-ről. A Sapa Fehérvár AV19 jobban akarta a január 1-jei két…..
Jégkorong Fehérvár–Linz 3-2 2010.01.01 20:50:00
Óriási meccset nyert meg 2010 első napján a Sapa Fehérvár AV19. A meglehetősen zavaros első harmadban furcsa góllal szerzett vezetést az ellenfél, a másodikban két gólra nőtt a hátrányunk, pedig előtte több lehetőségünk volt az egyenlítéshez. Palkovics révén a 37. percben…..
Ismét teljes a Sapa Fehérvár AV19 kerete, a betegek és a sérültek felépültek. Hosszú kihagyás után Kovács Csaba is visszatérhet, a szemsérülést szenvedett csatár szerda óta edz. A linziek tartanak a magyar bajnoktól. Énekes Lajos kijelentette, pontért utazik a csapat…..
Szerdán Dél-Korea lesz juniorválogatottunk ellenfele a divízió 2-es világbajnokságon. Az eddig hibátlan magyar csapat a britektől 7-1-es vereséget szenvedett, de semmiképp sem lebecsülendő tudású ázsiaiak ellen is csak a győzelem megszerzésére koncentrál. Tovább után szokásos…..