SK Fan

0 bejegyzést írt és 782 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A tegnapi mérkőzésen sérülést szenvedett a csíki csapat szlovák centere, ami az első képekből mégsem tűnt olyan veszélyesnek. A későbbiekben azonban a beigazolódtak a félelmek: Hurtaj bal heréje leszakadt a sajnálatos ütközés következtében, a vétkes fél az ex-csíki Zsók…..
Egy harmadon át tartott a Brassói Corona ellenállása a HSC Csíkszereda ellen a román jégkorong-bajnokság döntőjének első összecsapásán Csíkszeredában. A csíki fiúk nem kegyelmeztek a vendégeknek és négygólos győzelmet arattak.  A román jégkorong-bajnokság…..
SK Fan 2013.03.31 09:14:32
Már Érsekújváron készül a HSC Csíkszereda csapat a jégkorong MOL Liga elődöntőjének harmadik összecsapására. A csíki csapat az első idegenbeli mérkőzésen el szeretné dönteni a továbbjutás sorsát.  Idegenben, a HC Érsekújvár otthonában lép pályára a HSC…..
SK Fan 2013.03.05 21:11:08
@székely zsiraf: KIKIKI :D
Az eredmény nem egészen tükrözi a mérkőzésen látottakat. Minden harmadot gyakorlatilag kézben tartott a csíki csapat, de ez folyamatosan csökkent a harmadszámok növekedésével. Az első játékrészben hamar vezetést szereztünk, Hurtaj lőtte ki a rövidet közvetlen közelről.…..
SK Fan 2013.02.03 16:28:15
@ilyéslaci: Koszonjuk, hogy rikatad ide, mi szurkolni fogunk, aztan remeljuk, folytatjak :)
SK Fan 2013.02.03 16:29:06
@SK Fan: *kiraktad, elnezest a hibaert
Ma délután az érsekújváriakat fogadtuk a Vákár Lajos Műjégpályán. A szlovákok két napja 4-0-ás vereséget szenvedtek a Cenk alatt, így a rájátszásért folytatott harc továbbra is éleződik. Stefankaék ellen nem nagyon megy az idén, a negatív mérlegen itt az idő kicsit…..
SK Fan 2013.01.21 20:47:42
@székely zsiraf: igazad van, teljes mertekben
Hajrá Sport Club DAB-HSC 5-2 2013.01.08 08:55:01
Nem játszottunk jól, dadogott az emberelőnyös játékunk, kapusunk sem volt a legstabilabb, a listavezető ellen így törvényszerű volt a vereség. Hüffner nyitja a gólok sorát az első harmad közepén, egy lecsorgó korongot vágva a gyakorlatilag üres kapuba emberelőnyből. A 17.…..
Az Újpestnél vendégeskedtünk ma este a 2013-as év első mérkőzésén, ahol kötelező volt a győzelem megszerzése, főleg annak tudatában, hogy két közvetlen riválisunk (Brassó, Miskolc) egymás ellen lépett jégre az est folyamán. Úgy látszik frissességet hozott az újév a…..
SK Fan 2013.01.07 18:37:26
@nedelka 1972: megtoltenenk:) megkerlek e-mailben a szamod elkuldened?
vektra5@freemail.hu
SK Fan 2013.01.08 15:14:33
@ladany: Van nalunk a kisbuszban hely, 20 lejt kellene a motorinaba potolnod es johetnel velunk :)
SK Fan 2013.01.08 15:28:36
@ladany: nincs mit ;) maskor is :)
Hajrá Sport Club Erősítünk 2013.01.05 23:02:44
Csatlakozik csapatunkhoz Jaroslav Kmit és Richard Sechny, akik pénteken, Brassó ellen mutatkoznak be a MOL Ligában. Sok sikert!..
SK Fan 2013.01.06 19:56:34
@csatoimi: Kedvenc jatekosom. Remelem Stano meg sokat vedheti a ketrecunket :)
SK Fan 2013.01.07 11:55:55
@csatoimi: Ennek orvendek :)
Hajrá Sport Club Boldog új évet! 2012.12.31 12:16:01
A blog szerzői nevében kívánok minden olvasónak, szurkolónak, játékosnak, vezetőnek, támogatónak és minden embernek sikerekben gazdag 2013-as évet. ..
SK Fan 2013.01.04 15:34:44
@csatoimi: Mennyi eselyt latsz ra, hogy alairjanak? :)
SK Fan 2013.01.04 20:39:28
@csatoimi: Ha ugy gondolod, nekem is elkuldheted :D
Hajrá Sport Club HSC-UTE 5-1 2012.12.28 18:40:04
Ma este hazai jégen mérkőztünk meg az Újpesttel. Természetesen elvárás volt a három pont megszerzése. Negyvenöt másodperc elteltével Novák szerzi meg a vezetést Molnár Szabi passzából, majd 10 perccel később Moldován emeli a korongot Pleszkán fölött a hálóba. Az első…..
SK Fan 2012.12.30 12:55:25
@Zolika96: Nyerunk :D
December 28-án, pénteken 17 órától a HSC Csíkszereda az Újpest csapatát fogadja a Vákár Lajos Műjégpályán, míg vasárnap, december 30-án 17,30 órai kezdettel a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeskednek a szeredai jégcsarnokban. Mindkét mérkőzést élőben közvetíti a…..
SK Fan 2012.12.29 16:19:05
@csatoimi: Ma ha valaszt adnak, akkor kozzeteszed a ket nevet?:)
SK Fan 2012.12.29 17:07:50
@csatoimi: En is nagyon varom :) Remelem alairnak :)
A közkorcsolyázás programja a héten a következőképpen alakul: Kedd: 18.00-19.50Szerda:18.00-19.50Csütörtök:18.00-19.50Szombat:11.00-12.50 Családi közkorcsolyázás18.00-19.50 Vasárnap:11.00-12.50 Családi közkorcsolyázás..
SK Fan 2012.12.26 21:05:53
@dattila: koszi az infot :)
A Románia Kupa négyes döntőjéből már csak egyetlen egy mérkőzés volt hátra, a döntő, amelyben borítékolhatóan érdekeltek voltak csíki legényeink. Ellenfelünk az utóbbi években a Steaua játékerejét felülmúló Cenk alatti gárda volt: Brassó. Népes nézőszám mellett…..
SK Fan 2012.12.22 20:49:04
@....s estifény: teljes mertekben igazad van
SK Fan 2012.12.22 21:21:14
@Szekler: Remelem a MOL is meglesz
SK Fan 2012.12.25 18:52:38
Minden kedves olvasónknak, szurkolónak, támogatónak, vezetőnek és jégkorong-szerető embernek kívánunk egy áldott, örömteli, békés, boldog karácsonyt! Széllyes Sándor - Székely Karácsony Hóba temetkezett csíki havasokon, Áron – egymagában – fenn a Madarason – Uram,…..
SK Fan 2012.12.24 11:04:34
Még szeredai szinten is megcsappant érdeklődés övezte a Románia Kupa négyes döntőjének első mérkőzését, amelyen kedvenceinknek a galaciakkal kellett felvenniük a kesztyűt.  Kisebb (vagy nagyobb, mindenki döntse el) meglepetésre a vendégek előtt adódott az első sokat…..
Hajrá Sport Club HSC-Brassó 2012.12.18 12:28:55
Sokadik felvonásához érkezett a két erdélyi Mol Ligás csapat idei története, ahol a kelleténél többször is sokkal inkább a körítésen, mint a jégen történt eseményeken volt a hangsúly. "Bár eddig is hangoztattuk, hogy itthon csak a győzelem az elfogadható, ez ma…..
SK Fan 2012.12.18 16:48:46
SK Fan 2012.12.18 16:58:39
@ZoltaN: Ez a beszed :D
Folytatom kedvenceink szezonbeli teljesítményének felelevenítését a 14. fordulóval, ami MOL Ligás szereplésünk legsúlyosabb vereségét hozta, 14-1-re kaptunk ki Miskolcon. A meccs kapcsán már elmélkedtem egy sort a lehetséges okokról, így rögtön jöhet is a következő pofon,…..
Hajrá Sport Club Fontos pontok 2012.11.30 21:41:17
Nagy Gergőék ellen léptünk ma este jégre, a tét pedig az volt, hogy közelebb kerülhessünk hozzájuk a tabellán. Az első harmad az indulatok és a gólok harmadának bizonyult a mai találkozón. Nagyon rosszul kezdünk, a macik négy és fél perc alatt kettőt ütnek Kozuchnak: előbb…..
SK Fan 2012.11.30 23:05:14
@ilyéslaci: a dudam kozben be-berekedt, kozben hulyen szolt, de muszaj volt fujnom :D

Szep volt fiuk:)
SK Fan 2012.12.01 11:57:24
@Kicsi Mikeee: Ez igen! Jo jatekos lesz nagyon:)Marcsak a bekk kene alairjon:)
SK Fan 2012.12.01 14:56:09
@rmad: remelem o lesz, es minel hamarabb ala is ir:)
Fontos győzelmet szereztünk Galacon, bár Geruék nem adták olcsón a bőrüket. Bors Huba fél perccel az első korongbedobás után felavatja a galaci portást, Irimia és Vylicil góljaival azonban fordított a házigazda. A világ rendje a második harmad végén egy percen belül szerzett…..
SK Fan 2012.11.28 19:46:15
@SC4ever: En is nagy jovot latok benne:)
Hajrá Sport Club Ez fájt... 2012.11.25 20:01:50
Sporttörténelmi tettek Karcfalván, de annyira azért nem örülök ezeknek: a MOL Liga története során először kaptunk ki az Újpesttől, és a sorozat fennállása óta először fordul elő, hogy egy szezonon belül az összes résztvevőtől elszenvedünk legalább egy vereséget. Pedig a…..
SK Fan 2012.11.26 12:15:05
@csatoimi: remelem megtalalod a megfelelo csatart, ahogy azt Podstavekkel, Sikorcinnal, Novakkal, Hurtajjal is tetted ;)
Hajrá Sport Club HSC-Brassó 2012.11.23 12:09:10
Erdélyi rangadó a MOL Ligában, éllovasok csatája a román bajnokságban - ma sem lesz izgalommentes este a Vákár Lajos Műjégpályán. A Brassó az Újpest elleni vereség miatt van világvége-hangulatban, a HSC nagycsapata a fiataloktól kapott fricskát a héten, a mindkét sorozatba…..
SK Fan 2012.11.23 20:45:28
@csatoimi: teljes mertekben igazad van. Ez aljassag, amit elmuvelnek.
SK Fan 2012.11.23 21:46:37
@hunika20: hihetetlen formaja volt :)
Takarékon égve is győztünk Bukarestben és visszavágtunk a két héttel ezelőtti vereségért. Az első harmad közepén Pascaru lepett meg,, emberhátrányból szerezve gólt, amire a 18. percben Szőcs válaszolt, szintén emberhátrányban. A második harmad inkább mezőnyhokit hozott,…..
SK Fan 2012.11.14 20:24:48
@poraszabolcs: Nincs mit. :)
Hajrá Sport Club Nikko - első nap 2012.11.09 08:53:44
Koreai sikerrel kezdődött az olimpiai előselejtező, a szívósan küzdő távol-keletiek büntetőlövések után győzték le Nagy-Britanniát. Pedig nem így indult a mérkőzés, hisz az 5. perc derekán már kettővel mentek a britek, majd 3-1-re és 4-2-re is vezettek, de a 47. percre…..
SK Fan 2012.11.09 14:55:02
Hajrá Sport Club HSC-Miskolc 2012.11.02 12:56:34
Nem lehet más célunk a mai meccsen, mint megszakítani a szokatlanul és fájóan hosszúra nyúlt nyeretlenségi sorozatunkat, ehhez azonban az igen komoly játékerőt képviselő Miskolcot kellene legyőznünk. Sérültjeink közül Góga remélhetőleg már tud játszani, Flinta és Nagy…..
SK Fan 2012.11.03 18:21:27
@poraszabolcs: ebben teljes mertekben igazad van. Nagyon jo meccs volt, remelem holnap sikerul a mumust legyoznunk :D
Hajrá Sport Club Sportul-HSC 3-19 2012.10.03 00:09:18
  Kedd este csapatunk a Sportul Studentesc csapatához látogatott, természetesen sima edzőmeccs volt a Román Bajnokság keretein belül megrendezett találkozó.   Sportul - HSC Csíkszereda  3-19 Gólszerzők: Moldován 6, Molnár Zsombor 4, Mihály 3, Tranca, Szőcs, Novák, Papp, Nagy…..
SK Fan 2012.10.05 13:58:19
@Mónikaaa: Koszi szepen a linket. Facebookon, ha vagy irj, mert regen beszeltunk:)