getzlaf.hSC

0 bejegyzést írt és 17 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Mol Liga rájátszásra megváltoztak a jegyárak. Ezenkívül fontos tudnivaló, hogy a mérkőzéseket külföldi bíró fogja vezetni...
getzlaf.hSC 2010.12.31 16:51:53
@csiki drukker: a vakar lajos 1800 ferohelyes:)))))
Úgy indult csapatunk Bukarest fele, hogy még egy győzelemre lenne szüksége ahhoz, hogy zsinórban negyedszer is magasba emelje a bajnoki serleget. Jól indul a mérkőzés, nem a legutóbbi meccs színvonalán játszanak a csapatok. Már az elején sok helyzet adódik a kapuk előtt, de…..
getzlaf.hSC 2010.03.25 19:55:58
getzlaf.hSC 2010.03.25 20:00:11
@just be: miko jovore marad-e?
Claude Giroux, a Philadelphia ásza szerezte csapata első gólját az Atlanta elleni meccsen, asszisztosa nem volt, maga szerezte a korongot, lövőcselezett egy sort, aztán egészen közelről tette be elképesztő módon. Más kérdés, így is a Thrashers örülhetett a végén. ..
getzlaf.hSC 2010.01.29 13:50:15
 Csapatunk félgőzzel is simán hozta  a meccset. Finn légiósunk ma még nem játszott, holnap valószínűleg már fog. A mérkőzés kissé álmosan kezdődött, a 12. percben Szőcs tette érdekesebbé a találkozót, 5 perccel később Bíró Ottó tovább növelte…..
getzlaf.hSC 2009.12.29 10:20:22
@ladany: egy picit nem vagy te fabatikus?...nem mondom hogy hozo vagy ruczuj szar volt foleg hogy ruczuj a kedvencem de azert tenyleg gyengebben vedett mint maskor
getzlaf.hSC 2009.12.29 10:21:24
@szanko.sportclub: koszonom megertesed
getzlaf.hSC 2009.12.29 10:22:14
Nem igazán tudtuk, mi legyen új videós bejegyzésünk címe. Arra koncentráljunk benne, hogy a Phoenix Coyotes hétfőn hét (7!!) másodperc alatt kapott kettőt az Edmonton Oilerstől, vagy az elsőt emeljük ki e találatok közül. Hát először is, Souray úgy lett gólszerző –…..
LIVESCOREVákár Lajos Műjégpálya, 15:00 óraI. harmad:Sokkal iramosabban kezdődik a találkozó. mint a tegnap. Sok helyzet kimarad mindkét oldalon. Ma sem hagyták otthon a szurkolók a kék-fehér óriásmezt! Reméljük ez is segít majd!12:42 - Idáig kell várni az első gólra! Molnár…..
getzlaf.hSC 2009.11.16 11:45:19
@zsiguli001: igazad van a szombati meccshez kepest sehol se voltunk,s ez tenyleg nem Galuson mult, viszont az a teny hogy meg mindig timaru korcsolyazik a leggyorsabban es legtobbet az egesz mezonyben,sot romaniaban is az azert mar sok mindenesetre ez csak egy volt a sok merkozes kozul, es legkozelebb nyerunk Hajra SportClub
A Sport Club ötleteket vár a saját szuvenír készletek kialakításához. Megkérünk mindenkit, hogy ötleteiket, észrevételeiket osszák meg velünk.      Szintén ötletekre van szükség egy saját kabalát illetően.  A. Tamás olvasónk…..
getzlaf.hSC 2009.11.13 19:58:16
@lorinczistvan: szerintem a kecske vagy birka jobb :))
Kozuch mellé Péter Róbert is csatlakozott a sérültek listájára. Bíró Ottó és Antal István láz miatt nem fognak szerepelni holnap. Mihály Ede és Fülöp Róbert eltitás miatt nem játszhatnak holnap. Kánya a napokban kezdett edzeni, de egyelőre játékképtelen. 15 játékossal…..
Hétvégén örök riválisunkkal, a katonacsapattal mérkőzünk kétszer. A Steauával való meccseken a hangulat mindig feszült csakúgy a lelátókon, mint a jégen is. A szurkolók és a játékosok is tudatában vannak, hogy nem akármilyen meccs vár rájuk.A Steauát erősíti újra a…..