Adatok
rukverc
0 bejegyzést írt és 1 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
A tegnapi Rükverc-beszélgetés a legjobb volt az eddigiek közül. Lánczi András, Ludassy Mária, Rainer M. János és Ripp Zoltán Pogonyi Szabolcs moderálása mellett a rendszerváltás értékeiről, hiányairól beszélgetett, nagyon általánosan, és ennek megfelelően nagyon izgalmasan.…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
nekem is tetszett a május 2 ötlet, fölvethetnénk következő alkalommal. szerintem ez konszenzuális lehetne. elkezdenénk piciben ünnepelni, aztán munkaszüneti nap lenne előbb-utóbb, és akkor május 1-gyel együtt jöhet a hosszú hétvége:).
amúgy nem viccelek, ez egy semleges dátum, ezt akármelyik oldal tudná együtt ünnepelni, mert ugye ez itt az egyik nagy probléma. az ünnep borzasztó fontos dolog szerintem, csak hát ugye - mint a beszélgetésen is elhangzott, és én is így látom - egyszerűen nem tudunk ünnepelni. akárhogy is, szerintem lenne mit.