HozzánemértŐ

0 bejegyzést írt és 5 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Hannover Scorpions hihetetlen előretörésével zárult az év a német profibajnokságban, a DEL-ben. A november 20-án még 13. csapat legutóbbi 15 meccséből 11-et megnyert, és csupán kétszer kapott ki úgy, hogy pontot sem szerzett, így a második pozícióig tört előre. 6-1-es…..
HozzánemértŐ 2010.01.03 13:16:47
Ha a dolgok pozitív oldalát próbáljuk nézni a Sapa Fehérvár AV19 keddi mérkőzése után, összesen két momentum juthat eszünkbe. Az egyik: a magyar bajnok egy ponttal növelte előnyét a jobbik nem rájátszásra álló ellenfelével, az Olimpija Ljubljanával szemben. A másik: a csapat…..
HozzánemértŐ 2009.12.09 16:04:56
Az EBEL legjobb formában lévő csapata látogatott Székesfehérvárra, de sok hiányzójuk miatt csak négy igazi hátvéddel tudtak felállni. Hiába játszott az első harmadban hat percet tisztán emberelőnyben a Fehérvár, ez csak arra volt elég, hogy a kapura lövési statisztika jól…..
HozzánemértŐ 2009.11.20 22:57:54
@Licsimi: Ne szóld le Árpit. Nincs értelme. Szívét, lelkét kiteszi a pályára. Ma így ment, ammúgy meg Westlund kapus nagyon jól védett. Gratula a fiúknak.
Megvolt Sidney Crosby negyedik NHL-es verekedése, a pittsburghi klasszis az október 31-ei Penguins–Wild meccsen akadt össze a minnesotai Marek Zidlickyvel. Az ellenfél sem nagy bunyós, pályafutása hatodik konfliktusa volt ez, ehhez képest elég jelentős pofonok szálltak a…..
HozzánemértŐ 2009.11.04 18:47:08
Nem lett túlontúl eredményes a Sapa Fehérvár AV19 második hazai meccse a Red Bull Salzburg ellen. Az ellenfél négyet ütött kezdetnek, aztán előbb Sofron, majd Vaszjunyin szépített, mindez azonban semmire sem volt elég. A vége 2-6 lett, az ellenfél alighanem először mutatta meg a…..