kocek94

0 bejegyzést írt és 226 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Elkészült az EBEL programja, az alapszakasz szeptember 10-étől február 25-ig tart. A nyitányon a Jesenice látogat Székesfehérvárra, a záró fordulóban megismétlődik a Medvescak–Fehérvár mérkőzés. A sorsolás nem volt kegyes hozzánk, karácsonykor Villachba, újév napján…..
kocek94 2010.06.22 00:05:41
@sutyi2: nekem is van kb 1000-1500db hokis kártyám:Da kosaras korszakomról ne is beszéljünk kb 3000 dv..:dvan olyan shaq kártyám amiből 20 db van a világon enyém a 11.:Dkézzel van ráírva a sorszám díszdobozban...:Dugyan ez van a kis bábukkal is:Dabból is van egy 50-60 db biztos:D
kocek94 2010.06.22 09:57:12
@sutyi2: igen része a gyűjteményemnek és most úgy érzem újra kezdem:D:Dde ha van kedved akk cserélgethetünk;)
Az NHL-döntő hatodik mérkőzésén Philadelphiába látogatott a Chicago Blackhawks. A televíziós ismétlésre váró rajongók kérésére – ahogyan korábban, úgy idén is – csak hajtás alatt ismertetjük a találkozó eredményét. Eldőlt a bajnoki cím sorsa, Patrick Kane…..
A Hannover Scorpions 4-3-ra nyerte a DEL-negyedöntő ötödik mérkőzését, így az idén szinte végig a kispadon ülő válogatott kapusunk továbbra sem tud a magyar kerettel készülni a szlovéniai világbajnokságra. Az elődöntőben az alapszakasz-hetedik Ingolstadttal találkoznak Szuper…..
kocek94 2010.04.08 00:38:54
kocek94 2010.04.08 00:51:07
@akimaki: bocs h ezt mondom de Budai már nincs olyan szinten mint volt anno.....sajnos...
Jégkorong Linz–Salzburg 3-4 2010.04.07 08:55:00
A Red Bull Salzburg idegenben szerezte meg az EBEL-győzelmet és az osztrák bajnoki címet. Hatodik élvonalbeli szezonjában 2007 és 2008 után a harmadik győzelme ez. A Linz elleni döntőben zsinórban negyedik mérkőzését is hozta a szezon során a Kontinentális Kupát is bezsebelő…..
kocek94 2010.04.07 10:13:36
@tolsztoj: khm én inkább azt mondanám ,hogy a legpénzesebb csapat
Újabb egyéves szerződést írt az egykori svéd válogatott hátvéd és a Sapa Fehérvár AV19, olvasható a magyar bajnokcsapat hivatalos honlapján. Az előző szezonban az EBEL-csapatban szereplő légiósok közül nem csak őt szeretné megtartani a klub, a vezetőség gőzerővel dolgozik…..
kocek94 2010.04.03 22:47:57
Komoly sikereket érnek el külföldön játszó fiataljaink, ezúttal a megszokottnál is nagyobb eredményekről számolhatunk be. Hardi Richárd csapata megnyerte állama legmagasabb szintű ifjúsági bajnokságát, a magyar csatár kulcsszereplő volt. Még soha nem fordult elő, hogy a svéd…..
Kercsó Árpád lett a vezetőedzője az újonnan megalakult ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémiának, amely nemcsak a meglévő fehérvári jégcsarnokban, hanem a tervek szerint egy új edzőpályán is fogadná a 12 évesnél idősebb gyerekeket, tudósít az MTI Ocskay Gábor…..
kocek94 2010.03.29 15:47:09
@fradigy: igen az Acél jó hely:Delég sokat szoktunk ott lógni:Dde a Fezen se rossz:D
na de ez OFF volt:D
Jégkorong Linz–Salzburg 6-4 2010.03.29 08:38:00
Továbbra is elképesztő teljesítményt nyújt a Linz. Az alapszakaszban elért negyedik hely alapján senki sem feltételezte, hogy a csapat esélyes a végső sikerre, most viszont már 2-0-ra vezet a döntőben, miután vasárnap 6-4-re legyőzte a favorit Red Bull Salzburgot. Végig a hazaiak…..
kocek94 2010.03.29 09:33:08
@peterszky: RIP:'(Egy nagyon jó edző és egy nagyon jó embert veszítettünk el:'(

a Linznek pedig gratulálok csak így tovább:)
Jégkorong Jarmo Tolvanen távozik 2010.03.27 11:44:00
Távozik a magyar bajnok Sapa Fehérvár AV19-től Jarmo Tolvanen vezetőedző – derül ki a Fejér Megyei Hírlap cikkéből. A finn mester, akinek irányítása mellett Palkovicsék először jutottak be az EBEL rájátszásába, a pénteki szezonzáró csapatebéden búcsúzott el a…..
kocek94 2010.03.27 14:11:21
kocek94 2010.03.27 15:05:00
@[Roller]: hmm fiatal tehetséges véd: Maklári
nekem teccik a játéka:)fejben még fejlődnie kell de ha őt összeraknák Oszi bácsival akk biztos fejlődne
Amit a negyedik mérkőzés 53.  percében még senki nem hitt, az bekövetkezett. A Linz 0-3-ról megfordította a Vienna Capitals elleni csatát az EBEL-elődöntőben. Ráaásul a hetedik mérkőzést Bécsben nyerték meg. A döntőbe jutás kérdését véglegesen eldöntő meccs jól…..
kocek94 2010.03.24 07:09:59
@Skandinávia-mánia: enner ötüljünk együtt:DHatalmas gratula a Linz-nek:D
Az előző mérkőzés furcsaságai után a hatodik találkozás is nagyon érdekesre sikerült. A gyorsan megszerzett kétgólos hazai előny az első harmad végére elfogyott. A második húsz perc után 3-4 volt az eredmény, és szinte a végéig egy góllal vezettek a bécsiek. Lakos…..
kocek94 2010.03.22 10:18:34
@exL:1: am is a Linz-re fogadtam de mostmár biztos:D
GOO LINZ GOO!!:)
Vasárnap délben tartják a bajnoki döntő második mérkőzését, a székesfehérvári Ifj. Ocskay Gábor-jégcsarnokba látogat a Dab.Docler. A találkozót a Sport Tv élőben közvetíti, játékvezetőként a Gebei, Kincses, Németh M., Abonyi kvartett működik közre. Beharangozó…..
Ted Sator magyar szövetségi kapitány fél órával a csütörtöki EBEL-elődöntő után értesítette az MJSZ-t, hogy pénteken a helyszínen tekinti meg a Dab.Docler-Fehérvár bajnoki döntőt. Megteheti, hiszen a Red Bull Salzburg 3-2-re legyőzte a Medvescakot, így bejutott az EBEL…..
A Dab.Docler jutott a bajnoki döntőbe, pedig nem kezdődött jól a mérkőzés a hazaiak számára. Az 5. és a 14. percben egyaránt Gergely Csaba szerzett gólt, a 2-0-s előnyt egészen a 36. percig tartotta a budapesti csapat. A második harmad hajrájában aztán kétszer is villant a…..
kocek94 2010.03.18 20:34:35
Sosem látott nagy csatát vív az OB I. elődöntőjében a Dab.Docler és a Vasas Budapest Stars. Eddigi négy mérkőzésükön mindig a vendégek győztek, kétszer ráadásul túlórában dőltek el a dolgok. Ma este hat órai kezdettel Dunaújvárosban mindenképpen döntés születik a…..
kocek94 2010.03.18 18:17:47
kocek94 2010.03.18 18:22:28
A 7200 zágrábi néző a negyvenedik percig reménykedhetett abban, hogy csapatuk 2-2-re egyenlíti a Red Bull Salzburg elleni párharcot. Ekkor lőtte Filewich a vendégek harmadik gólját. A másik ágon az 53. percig úgy tűnt, hogy a Fehérvár által háromszor is hosszabbításra…..
kocek94 2010.03.17 22:40:35
Egy hónap múlva kezdődik Szlovéniában a divízió 1-es jégkorong-világbajnokság. Nagy várakozással és még nagyobb reményekkel várjuk az eseményt. Az április 17–23. közötti ljubljanai tornáról a tradícióknak megfelelően a Sport Tv az összes meccset élőben adja.…..
kocek94 2010.03.17 20:25:49
@sutyi2: átlag 0.152:P:D
ki tud jobbat?:d
Jégkorong FTC-Fehérvár 1-6 2010.03.16 21:11:00
A Sapa Fehérvár AV19 jutott elsőként a bajnoki döntőbe, miután három mérkőzésen legyőzte a Ferencvárost. Kedden Rajz Attila hatodik percben lőtt góljának köszönhetően először vezettek a zöld-fehérek az elődöntőben EBEL-es riválisuk ellen. Mint később kiderült, ezzel az…..
kocek94 2010.03.16 21:56:36
@potocsi: Azért a mai Fradi gólt is a Volán ütötte:P
Bravó mindkét Volán:D
Természetesen respect a Fradinak:D(Szép vol Tilu)
Este fél hétkor Székesfehérváron kerül sor a juniorbajnoki döntő negyedik mérkőzésére, a Sapa Fehérvár AV 19 a Bp. Starst fogadja. A párharc 2-1-re áll, amennyiben a hazaiak nyernek, bajnokok. Fél órával később kezdődik a felnőtt bajnokság harmadik elődöntője, itt az FTC…..
kocek94 2010.03.16 17:49:26
@eFZSé: nyugi bekészítettem a 8gigás cf kártyát:D
kocek94 2010.03.16 21:47:06
@dtpeter: Köszönöm a tanácsokat meg fogom fogadni amint lesz rá keret beszerzek egy jobb gépet:)
a képek még utómunkára szorulnak majd később postolom őket:)
kocek94 2010.03.16 21:54:45
@kocek94: Ja és persze hatalmas gratula a fiataloknak:D
a végén a kispadnál valamelyik az arcomba öntötte a pezsgőt:DxD
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
Az I. Decathlon Vasárnapi Hokikupát április 11-én és 18-án két fordulóban rendezik meg. Az Icecenter szervezésében zajló eseményen nyolc csoportban összesen huszonnégy csapat lép jégre. A játéktéren keresztbe játszanak a háromfős csapatok. A tornán kizárólag amatőr, tehát…..
Az EBEL-negyeddöntőben egyetlen párharcnál volt szükség a mindent eldöntő hetedik mérkőzésre. Vasárnap a Red Bull Salzburg hazai pályán legyőzte a Klagenfurtot, így az alapszakaszban a hetedik helyen végző címvédő búcsúzott az idei küzdelmektől. Kochék a 28.…..
Mint arról már beszámoltunk egy tegnapi posztban, szerda este kilenckor lezárult az NHL-ben a csereidőszak. A "trade deadline" a liga egyik legfontosabb eseménye. Brian Burke, a Maple Leafs és a Team USA managere röviden így fogalmazta meg ennek a napnak a jelentőségét:…..
kocek94 2010.03.04 22:17:47
@1116001: lécci a focit ne hasonlíts a hokihoz:@ez itt főbenjárő bűn
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..