spc87

0 bejegyzést írt és 64 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Utolsó mérkőzésén is helytállt az A csoportos világbajnokság meglepetéscsapata, a bronzérmeket azonban hősies erőfeszítései ellenére sem bírta megszerezni. A német válogatott 24 órán belül másodszor volt kénytelen nála alapjában véve sokkal erősebb ellenféllel…..
spc87 2010.05.23 21:54:07
A fiatal kanadai válogatottnak nem sok esélye volt a tökéletesen játszó orosz csapattal szemben. Az első harmadban még tartották magukat a tengerentúliak, de a menet végén Afinogenov megszerezte a vezetést. A második felvonásban előbb Dacjuk, majd Malkin volt eredményes, a…..
   Utolsó előtti mérkőzését is lejátszotta a román válogatott a Narvában rendezett világbajnokságon, melyen az óceániai Új-Zéland együttesével találkozott. Elég visszafogottan kezdték a mérkőzést, az első harmadban csak 2-0 állt az eredményjelzőn. Majd a…..
spc87 2010.04.14 21:35:13
   Ma délben játszotta Románia válogatottja harmadik mérkőzését az észtországi világbajnokságon. Sima győzelemnek ígérkezett, de azért nem ennyire (azt is beleszámítva, hogy az első meccsen Kínával igencsak megszenvedtek, míg Izlandot "csak" öt góllal…..
spc87 2010.04.13 21:49:25
@HC4ever: nem de nagyon sok eselye van h nyerjen !!!s szetm megverik!:)
Az észtországi divizió 2-es világbajnokság második mérkőzésén volt érdekelt a székely hokistákkal teletűzdelt romániai válogatott. A nyitó mérkőzésen, az eredményből ítélve, sima 1-3-as izlandi siker született. 16:30-kor kezdődött a Kína-Románia összecsapás. Nagyon…..
spc87 2010.04.10 21:22:08
A második felkészülési mérkőzésüket is megnyerték a pirosmezesek! A mai meccsen kevesebb volt a kiállítás, de ezzel egyenesen arányosan a gólok száma is csökkent. Mindössze egy találatot jegyeztek, azt is az utolsó percben lőtte Nagy, Zsók és Moldován segítségével. Két…..
spc87 2010.04.04 23:08:35
Hajrá Sport Club Ötletek 2010.02.15 18:02:00
Ehhez a poszthoz csak és kizárólag ötleteket várunk. Ha valakinek valamivel kapcsolatosan van ötlete bátran ossza meg mindannyiunkkal...
Ritmustalan első, de egyértelmű második és harmadik harmaddal simán verte a rengeteg székely hokissal felálló román válogatottat a legjobbjait tudatosan nélkülöző magyar szelekció. A Mol ligás játékosok mellett a Sapa Fehérvár AV19 fiataljaira épülő hazai csapat az első…..
spc87 2010.02.11 23:02:29
@Borsy: kosz viszont;)
spc87 2010.02.12 22:33:26
@csatoimi: szuliemrol lelehetne ma szalni me mar unom!!!koszonom
Több olyan csapat is esélyes a magyar bajnoki címre utánpótlásvonalon, amelyek a küzdelmek első fázisában szerényebb teljesítményükkel nem tartoztak a legjobbak közé, de fordított példa is akad. Volt alakulat, amely végig meggyőző teljesítményt produkálva a tabella éléről…..
spc87 2010.02.09 13:37:38
@icehockey66: melyik meccsen ?:)
spc87 2010.02.09 13:38:44
@icehockey66: jah elnezest felre ertettem :P:)!
Még el sem kezdődött a mérkőzés, Szőcs Szabolcs rendhagyó módon máris feliratkozott a kanadai táblázatra: kisfia születésénél "asszisztált", hogy aztán lóhalálában induljon Bukarestbe, ahol a második harmadtól be is kapcsolódott a játékba. Ezúton kívánunk neki…..
Kihirdették a február 12-14-e között, Vilniusban sorra kerülő Challenge Kupára utazó 24 fős romániai keretet, amelybe a Sport Club 11 játékosa kapott meghívást: Antal István, Biró Ottó, Kósa Endre, Mihály Ede, Moldován Ervin, Molnár Zsolt, Papp Szabolcs, Péter Róbert, Szőcs…..
spc87 2010.01.30 09:12:44
@csatoimi: Rendben van !:D ha en nyerek nekem egy udito s ha te/on nyer akkor egy sor :D!:)
spc87 2010.01.30 11:20:47
@csatoimi: nekem nem kedvenc valogatottam de en is hokizok s lehet hogy behivnak a junior valogatottba s en ott buszken kepviselem romaniat ,igaz hogy magyar vagyok(szekely) de romaniaba szulettem !!:)
Nem szabad azzal foglalkoznunk, hogy ma már a rájátszásba juthatunk, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 másodedzője. Az az Olimpija Ljubljana látogat ma Székesfehérvárra, ahonnan újabb kulcsjátékosok távoztak a héten. "Jól kezdtünk a Villach ellen –…..
spc87 2010.01.29 15:25:34
@Voitih: mert ne lenne liga? a vilagon mindenhova oda van irva vagy rovidotve h LIGA!!vagy ez kulonb??
spc87 2010.01.29 15:26:07
spc87 2010.01.29 15:28:07
Pittsburgh Penguins Zamboni 2010.01.28 21:34:00
spc87 2010.01.28 22:19:47
A Washington nyolcadszor nyert egymás után, huszonegy éve nem volt ilyen sikeres sorozata. A New York Rangers otthon kapott ki csúnyán a keleti utolsó Carolinától, Cam Ward, a vendégek kapusa 37 lövést fogott. Megint kikapott a Detroit, és nyolcadszor egymás után a Calgary. A Vancouver…..
spc87 2010.01.28 17:26:17
spc87 2010.01.28 18:41:39
@Thomas_AV: KOssz:)
spc87 2010.01.28 18:38:33
Szerdán öt mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A Metallurg Novokuznyeck nagy verést kapott a Szalavat Julajevtől, a szibériai rangadót Jagrék nyerték. Az Atlant hosszabbításban verte büntetővel a Torpedót, a Dinamo-rangadón a moszkvaiak nyertek büntetőkkel a minszkiek ellen, míg…..
spc87 2010.01.21 14:03:51
Jégkorong Ki nyeri a Mol Ligát? 2010.01.20 16:59:00
A Mol Liga hét végi négyes döntőjével kapcsolatban a plakátterv után további információkra is fény derült. Megvannak a jegyárak, és tisztázódott az is, hogy mind a négy mérkőzésről élő közvetítést terveznek. Tovább után megírjuk a jegyárakat és az egyéb…..
spc87 2010.01.20 18:07:15
Egy harmad alatt elintézte a Sapa Fehérvár AV19-et a bajnok Klagenfurt. A hazaiak második perces vezetését még kiegyenlítettük Kóger révén, utána azonban még négyet kaptunk az első szünetig. A maradék negyven percben már csak egy gól esett, 6-1. Csapatunk visszacsúszott a 7.…..
spc87 2010.01.17 21:42:23
A Mol Liga-alapszakasz második helyére pályázó SC Csíkszereda alaposan elverte az Újpestet. Az első harmad után egy, a másodikat követően három góllal vezettek a hazaiak, a vége 6-2 lett. Ezzel a bajnokság utolsó három összecsapásának eredményétől függetlenül kialakult a…..
spc87 2010.01.16 20:09:50
Ritkán adja fejét ökölpárbajra Alekszandr Ovecskin, ám a Tampa Bay otthonában kétszer is találkozott Steve Downie-val. Elsőre kis pofozkodással letudták, de ahogy visszajöttek a páros büntetésből, egyből összeakadtak újra, hogy végérvényesen eldöntsék a vitát.…..
spc87 2010.01.14 13:40:00
@Walmer: Eggyet ertek!!!!
A kanadai Saskatchewan ad otthont 2009 utolsó, egyben 2010 első rettenetesen fontos világeseményének. Az A csoportos junior-világbajnokságra mindig érdemes figyelni, itt tűnnek fel a jövő legnagyobb sztárjai, itt derül ki, hol tart a topországok közvetlen utánpótlása. Tavaly…..
spc87 2009.12.26 12:04:25
A fehéroroszok után az oroszok is nyilvánosságra hozták olimpiai csapatukat. Vjacseszlav Bikov az NHL-ből 14 játékost hívott be, a KHL-ből kilencet. Szergej Goncsar negyedik olimpiájára készül, Brizgalov, Markov, Afinogenov, Dacjuk, Fjodorov és Kovalcsuk harmadjára megy ötkarikás…..
spc87 2009.12.25 22:52:24
@hc: de ezt nem ertem nem m1 h OVECHKIN-nek hivod vagy OVECSKIN-nek?:)
Szombaton indul a küzdelem a második legrégebbi jégkorongos trófeáért, a Spengler Kupáért Davosban. Tavalyhoz képest két változás történt: a Dinamo Moszkva helyett a Dinamo Minszk jön, az ERC Ingolstadtot az Adler Mannheim pótolja. A tornán kölcsönben szerepel az…..
Ezt egy nagyon fontos – vagy tréfás? – kérdésre válaszolta Hudák Gábor, a Ferencváros egykori klasszisa. Ma vele készült videóinterjúnkat nézhetik meg, néhány nappal a sokak által nagyon várt Winter Classic előtt. Ráadásképpen jelezzük: az egykor szebb napokat…..
spc87 2009.12.24 22:46:47
A gyergyószentmiklósi Progym volt ma ellenfelünk a Román Kupában. Az első harmad gól nélküli döntetlenre sikeredett. Kapuban Fülöp Róbert állt 40 percet, majd Ruczuj Gellért váltotta az utolsó harmadra. A második játékrész elején 40 másodperc alatt gyorsan ütöttek…..