Elkészült a szlovén vb hivatalos klipje 2012.03.21 16:35 F.Kapus..
A New York Rangers Budapestre jön? 2011.05.18. 14:25 kultúrmisszionárius ..
@Rettenet tábornok: Én viszont úgy beindultam Kassa után, hogy meg sem állok aug 13-án Bécsig. Vienna Capitals-KaiPa.
@durex26: Annak csak örülnék, mert végre elmondhatnám személyesen is, hogy felejtsd el a Lokót :))))
@durex26: Még várom a jegyrendelés lehetőségét, de ha valamit tudsz, kérlek szólj!
Boston–Tampa Bay 6-5  2011.05.18. 09:57 Ryan O'Brien..
Fontos kérdésekre kapunk ma válaszokat 2011.05.03. 10:23 F. Kapus..
Sammer 2011.05.03 21:53:04
@Thomas_AV: Köszi, itt végre találtam valamit, ami egész jó. Most már csak az eredménynek kell úgy alakulni, ahogy én azt szeretném. Na ebben a harmadban majd eldönti a meccset Morozov!
Szombaton voltam Kassán, megpróbálok majd beszámolni.
(most nem Dinamózok.... :)
Jágr is ott lesz az utolsó EHT–tornán  2011.04.20. 13:04 kovacsistvan..
Hétfőn két, kedden öt mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A listavezető Magnyitogorszkot a rájátszásért küzdő Traktor győzte le hosszabbításban, a Szalavat Julajev kapujában bemutatkozott a svéd Ersberg, fel is avatta két csehovi verőlegény, Simon és Gratton. A Barisz Kaspar újabb…..
Sammer 2010.11.03 18:14:34
@durex26: ezt eddig én is elmondhatom a Dinamóról.... Egyszerűen keressük a korongot, nincs védelem, vidáman bekorcsolyáznak a koronggal a kapu elé. Ja, és 0-2. :(
Szombaton négy, vasárnap egy, hétfőn öt mérkőzést rendeztek a KHL-ben. Az Avangard és a Barisz 3-1-re verte a Metallurg Novokuznyecket és az Amurt, a Jugra és az Ak Barsz a Szibirt és a Nyeftyehimiket győzte le. A Lokomotiv–Dinamo Minszken kétszer vezettek a vendégek, de végül…..
Kedden hat mérkőzést rendeztek a KHL-ben, mind a tizenkét keleti csapat jégre lépett. Az Avtomobiliszt négy góllal vezetett Habarovszkban, a meccs második felében ötöt lőttek a hazaiak. A Nyeftyehimikben csak a Magnyitogorszkból érkezett Fjodor Fjodorov tudott betalálni, a Jugra a…..
Jégkorong Vezet a Dinamo Moszkva 2010.10.01 08:07:00
Csütörtökön négy mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A Szeversztal a Torpedót győzte le, így pontszámban beérte ellenfelét. A SZKA a Szpartakot múlta felül, míg a Dinamo Moszkva az Atlant ellen diadalmaskodott hátrányból felállva. A Lokomotiv a Vityaznál volt jobb, közben két-két…..
Kedden kilenc mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A Szalavat Julajev a Szibirt verte, a Traktor otthon kapott ki a Metallurg Novokuznyecktől, a Jugra büntetőkkel győzte le a Vityazt. Cserepovecben nyert a Torpedo, a Taraszov-divízió másik rangadóján a Szpartak legyőzte a Lokomotivot. A SZKA…..
Sammer 2010.09.23 19:34:17
@kovacsistvan: Remélem, holnap meg fogsz emlékezni Verot mai teljesítményéről.... ( Én úgy látom visszatért, és ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta).
És hogy egy kis "live" kommentet is mondjak, Vehanen ma is szuper.
Hétfőn nyolc mérkőzést rendeztek a KHL-ben. Az Amur hosszabbításban verte a CSZKA-t, az Avangard otthon győzte le a Szeversztalt, Kaspar 2+2-t ért el a SZKA ellen, sikerhez segítette a Bariszt. A Dinamo Minszk Novokuznyeckben nyert, a Szibir elkapta a rigai Dinamót, a Lokomotiv…..
Beindultak a dolgok a KHL-ben. A Szibir Habarovszkban nyert, a Szalavat Julajev és a Metallurg Magnyitogorszk hozta a kötelezőt a Traktor és az Avtomobiliszt ellen, viszont a SZKA Szentpétervár kikapott hazai pályán a Dinamo Rigától. A moszkvai rangadón csak egy gólt kapott a cseh Hasek,…..
Szerdán indul a Kontinentális Jégkorong Liga 2010/2011-es szezonja a Nyitó Kupával. A Lada Togliattit a Jugra Hanti-Manszijszk váltotta, de a Dinamo Moszkva és az MVD egyesülése után is üresen maradt egy hely, így csak 23 csapat lesz a KHL harmadik idényében. Először a keleti…..
Az A csoportos világbajnokság idején több KHL-es tranzakciót is végrehajtottak, utána pedig kiosztották a 2009/2010-es szezon legjobb játékosainak járó kitüntetéseket is. A világbajnokság ideje alatt sok cseh játékos igazolt a KHL-be. A múltkor Caslava ment a CSZKA-ba, most a…..
Sammer 2010.05.29 19:35:22
@HAnonymus: Igen, én voltam kint a meccsen. Annyival szeretném még kiegészíteni, hogy rajtam volt még az ecs-től kapott Dinamó sál is :)
Azt hiszem, hogy a mez ősszel többször fog feltűnni Erzsébeten is :)
Svédország viszonylag könnyen, Csehország sokkal nehezebben biztosította helyét az A csoportos világbajnokság legjobb négy csapata között. A svédeknek a komoly meglepetésre nyolc közé került Dániát kellett felülmúlniuk a negyeddöntőben, össze is jött, tisztességes előnyre…..
A KHL-ben pénteken a keleti főcsoport negyeddöntőinek második mérkőzését rendezték. Mind a négy meccsen az a csapat nyert, amelyik csütörtökön is. A Szalavat Julajev és a Metallurg Magnyitogorszk biztosan verte az Avtomobilisztot és a Traktort. Az Ak Barsz is behúzta a másik…..
Sammer 2010.03.13 14:02:55
@Henry The Navigator: Azért Weinhandl-ra ne vegyél még mérget, mert ezt lesz szép megnyerni! Sőt ma a 80-as lő is (végre) kettőt! Hajrá Dinamó!
Csütörtökön mind a nyolc párharcban rendeztek mérkőzést a KHL-ben. Nyugaton a második meccseket játszották, míg keleten az elsőket. Akik szerdán nyertek, azok másnap is behúzták a meccseiket, kivéve a Lokomotiv. Így a lett Dinamo Riga egy győzelemre van attól, hogy elüsse…..