Sztárszkííí

0 bejegyzést írt és 40 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Csürhe 16 Ismét a pályán 2010.01.10 14:18:52
Holnap végre elkezdődik az idény második fele. Mondanom sem kell, a győzelem kötelező, habár nem szabad lebecsülni az ellenfelet. A támadóik jók ,viszont a védelmük nem túl acélos, ezért rojtosra fogjuk szaggatni a hálójukat. A holnapi nap a győzelem napja.…..
Csürhe 16 Gyakorolni kéne! 2009.11.30 19:52:00
Mivel nem igazán megy a játék mostanság, arra gondoltam, hogy ki lehetne bérelni egy termet egy jó szaxira, izé focira,hogy a csapat jobban összeszokjon a döntőkre. Ez az egyetlen lehetőség, hogy rendszeresen gyakoroljunk, nem akadályozna minket se hó, se eső, se hideg, ja és még…..
Csürhe 16 24 órás foci? 2009.11.25 20:48:00
Egyik kedvenc oldalamon, konkrétan a Nou San Trafford-on meghírdettek erősen feltételes módban egy 24 órás focitornát. Az 99%, hogy Budapesten lesz, ha lesz, és 11-12-én, ami egy péntek-szombat kettős. Tudom jól, hogy ez nem két fillér lenne, meg hogy esetleg van valami programotok…..
Csürhe 16 Jövő hétfőn meccs 2009.11.10 16:44:02
Tehát 2009. 11. 16-án, a 12.C ellen, 14:45-től kb. 15:25-ig, vagyis 40 perc lesz a meccs, úgyhogy lehet készülni, kell majd az erőnlét...
Csürhe 16 Részeg-Magyar szótár 2009.11.05 18:22:51
Ennek tulajdonképpen anni köze van a csapathoz, mint Boginak a kvantumfizikához, de mivel egyelőre nem vágtam még meg a hétfői meccs videóját, és nincs is sok kedvem hozzá, ezért ez csúszik. Mondjuk lehet még nekiállok, mert jobban belegondolva holnap meg időm nem lesz rá, de…..
Sztárszkííí 2009.11.08 20:24:34
@azöregzéé: látom nem ismered annyira a dések játékosainak képességét... ha olyanokat akarsz kitenni a kezdő ből mint weisz v zsiga v varga v miki ( a krómer az alap gondolom nálad is):D

amúgy meg nem gáz ez a nyalás?:D inkább a tanároknál!:P
Szóval kéne valami kezdőt intézni. Balázsnak volt egy olyan ötlete, hogy Kapu - Benő, Bencí, Levi, VMarci. Ha tetszik, ha nem, kommentelj ide, aztán majd megdumáljuk, hogy s mint lesz az utolsó mérkőzésünk hétfőn. Találtam ma egy-két jó videót is, próbáljunk meg ezek…..
Csürhe 16 12.D-9.B: 7-2 2009.11.02 18:16:18
Ma játszottuk le az utolsó csoportmérkőzésünket, amit 7-2re meg is nyertünk,ahogy kell. Node...Véleményem szerint, egyáltalán nem játszottunk jól, mindenkinek voltak hibái(főleg nekem,bocsi srácok ma nagyon nem ment:/). Ahhoz képest,hogy hogyan játszottunk, megnyertük, ráadásul…..
Nyertünk, ez fasza, de úgy egyébént semmi sem az. Senkit nem akarok hibáztatni, egyénileg szerintem rendben voltunk, csak kicsit úgy érzem, hogy nem nagyon tudjuk a sok csere után, hogy kinek mit kéne játszania. Sokszor éreztem magam útban, nem találtam a helyem, nem tudtam, hogy…..
Csürhe 16 A gépház jelenti 2009.10.03 22:13:03
Van már gólpasszlista is, egyelőre csak egy névvel, a videó alapján talán még nekem volt egy, de az annyira necces, hogy nem volt pofám odaírni a nevem. De ha úgy érzitek, hogy a Bali gólja előtti emelésem még belefér, akkor felírom magam is, de a döntés a ti kezetekben van (majd…..
Csürhe 16 Helyzetjelentés 2009.09.29 20:04:00
Először kezdem a focival, támadt egy olyan ötletem, hogy a következő meccs egyik félidejét kezdje a tavalyi döntős csapat Zsigával kiegészülve, míg a másikban játszatnának a többiek. Kezdjenek a többiek először, ha minden rendben van, akkor így mehet az első félidő végig,…..