Dreamliner25

0 bejegyzést írt és 174 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

"Biztosan úgy lép jégre a Salzburg ellenünk, hogy bebizonyítsa, jobb csapat annál, mint amit a legutóbbi fordulókban mutatott" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 másodedzője a mai mérkőzés előtt. A fehérváriaknál a sok hiányzó miatt nem…..
Dreamliner25 2010.10.10 20:18:10
@^ShAdow: remeny hal meg utoljara!
Dreamliner25 2010.10.10 20:47:28
Videójátékokban látható büntetőt lőtt Kaspar Daugavins az AHL-ben. A Binghamton Senators 22 éves lett csatára egyszerűen rászúrta a korongra a toll végét, végigtolta így a kapusig, majd az orra előtt egy tökéletes piruett következett, ami után változatlan bottartással, a…..
Dreamliner25 2010.10.10 18:42:17
Jégkorong Fehérvár-KAC 5-6 2010.10.08 22:38:31
Háromszor egyenlített a Sapa fehérvár AV19 a Klagenfurt ellen ma este, de a hosszabbításban a vendégek nyerték a mérkőzést. Előnyből Craig szerzett vezetést, majd a hetedik percben Mihály Árpádot is elvesztette a csapat, akit végleges kiállítással sújtottak a játékvezetők.…..
Dreamliner25 2010.10.09 12:42:01
@sutyi2: Arcba az szerinted szabalyos?Istenem...ami alapbol fejre megy kiallitas...pápá
Akik nem szoktak hozzá a Sapa Fehérvár AV19 feltámadásaihoz, már az első harmadban úgy gondolhatták, eldőlt a Vienna Capitals elleni meccs. A hazai csapat álmosan, az ellenfél agilisan kezdett, már a 3. percben hátrányban voltunk. Megijedni sem volt időnk, megkaptuk a másodikat,…..
Nem sikerült visszavágnia a SAPA Fehérvár AV19-nek a tegnapi vereségért. Ma is aránylag korán szerzett vezetést a DEL újonca, ezt Vas Márton egyenlítette ki, rá két percre pedig Vaszjunyin a vezetést is megszerezte. Sajnos ismét korán jött a válasz, így döntetlennel térhettek…..
Dreamliner25 2010.08.15 17:03:24
@ReignOfdark: "
Pláne egy olyan csapat ellen, akik nem is velünk egy ligában indulnak. " < épp azért jó az ilyen...
Az NHL-döntő hatodik mérkőzésén Philadelphiába látogatott a Chicago Blackhawks. A televíziós ismétlésre váró rajongók kérésére – ahogyan korábban, úgy idén is – csak hajtás alatt ismertetjük a találkozó eredményét. Eldőlt a bajnoki cím sorsa, Patrick Kane…..
A Flyers nyert Montrealban, a Keleti Főcsoport-finálé negyedik találkozóján harmadszor nem kapott gól Michael Leighton. A Philadelphia egy győzelemre van a Stanley-döntőtől. 1997 után először láthatnak Stanley-kupa-döntőt a szurkolók a Wachovia Centerben, ha a Philadelphia behúzza…..
Szombaton találkoznak először a görhokiválogatott svédországi vb-re készülő játékosai. A keret 29 fős, Karlstadba a tervek szerint 16 magyar inline-os utazik. A csapatban sok válogatott hokis neve is megtalálható. Az első bajnoki forduló vasárnap lesz Győrben. Az inline vb-t…..
A fiatal kanadai válogatottnak nem sok esélye volt a tökéletesen játszó orosz csapattal szemben. Az első harmadban még tartották magukat a tengerentúliak, de a menet végén Afinogenov megszerezte a vezetést. A második felvonásban előbb Dacjuk, majd Malkin volt eredményes, a…..
Svédország viszonylag könnyen, Csehország sokkal nehezebben biztosította helyét az A csoportos világbajnokság legjobb négy csapata között. A svédeknek a komoly meglepetésre nyolc közé került Dániát kellett felülmúlniuk a negyeddöntőben, össze is jött, tisztességes előnyre…..
Dreamliner25 2010.05.20 22:36:18
A mellébeszélés ideje lejárt, az egyenes kieséses szakasz következik a németországi világbajnokságon. 16.15-kor Finnország–Csehország és Svédország–Dánia, 20.15-kor Oroszország–Kanada és Svájc–Németország negyeddöntők lesznek. A győztesek az…..
Dreamliner25 2010.05.20 17:46:01
Dreamliner25 2010.05.20 17:49:58
@blackiii: jo dolog ám nyaralni...
Dreamliner25 2010.05.20 18:20:17
@blackiii: Hat pedig Canada nyeri a vb-t!
Ugyanaz a 10 csapat vesz részt szeptembertől az EBEL-ben, amelyik az előző szezonban is szerepelt, mondta Axel Bammer, az EBEL marketingigazgatója az estihirlap.hu portálnak. Tovább után megírjuk azt is, hol folytatja pályafutását a Volán egyik svéd légiósa. Bammer a fenti cikkben…..
Dreamliner25 2010.05.20 13:10:16
@DominiKing: mirű beszész?:)
Lassan véget ér a németországi A csoportos világbajnokság első, egyben utolsó előtti szünnapja. Megfeleződött a mezőny, már csak nyolc csapat van versenyben, kettő meglepetésre maradt versenyben: Dánia és Németország. Szlovákia egymás után harmadszor nem tudott a…..
Dreamliner25 2010.05.19 23:24:54
A két legutóbbi világbajnokságon Oroszország–Kanada döntőt játszottak, mindkétszer európai siker lett a vége. Ezúttal már a legjobb nyolcban találkozik a két csapat, ugyanúgy, ahogy Vancouverben. Akkor is a tengerentúliak vacakoltak a torna első szakaszában, majd brutális…..
Nyugaton az alapszakasz két legjobbja játszik a Stanley-kupa-döntőért, keleten a hetedik és a nyolcadik találkozik. Erre a rájátszások 1994-es átszervezése óta nem volt példa. Nagy különbség nincs a Philadelphia és a Montreal között, kevésen múlik a siker. Kevesen…..
Dreamliner25 2010.05.17 00:19:29
@zsiraf1978: akkor sztem nem ma...
7:00 PM EDT ezt irja de 16.-án...:S UPC-vel asszem beszelnem kell.Ott szoktam nezni de port,hu nem irja ESPN amcsira se a meccset.
Dreamliner25 2010.05.17 01:16:54
@zsiraf1978: helyesiras...:))))))
A Philadelphia Flyers az NHL történetének harmadik csapata, amely 0-3-ról fordítani tudott. A mindent eldöntő meccsen is 3-0-s bostoni vezetésről állt fel a vendégcsapat. Az 1942-es torontói és az 1975-ös New York Islanders-siker után a Philadelphia is megcsinálta. Három elvesztett…..
Dreamliner25 2010.05.15 16:54:36
Szlovénia megérdemelten jutott fel az A csoportba, a döntő mérkőzésen sokkal jobban játszott, mint a magyar válogatott. A második harmadban messze-messze fölénk nőttek, és bár akkor még csak egy góllal mentek el, látszott, hogy nagyon nehéz lesz újítanunk. Nem is sikerült,…..
Dreamliner25 2010.04.26 23:21:45
A norvégverés után nemcsak az eredmény, a mutatott játék miatt is jobb hangulatban nyilatkoztak a játékosok szövetségi kapitányostul. A jó produkciók miatt nem ment zökkenőmentesen a keretszűkítés. Videócsokor következik, először a vasárnapi értékeléseket láthatják, ezt…..
Dreamliner25 2010.04.13 10:59:52
@progmet: szep gesztus!Vegre megmozdult vmi a magyar fejekben is!
A Red Wings legyőzte legnagyobb riválisát a továbbjutásért folytatott csatában. Otthon nyert a New Jersey és a Columbus. Alekszandr Ovecskint két meccsre tiltották el. A New Jersey az első harmadban döntött a Boston ellen, húsz perc játék után 3-0 volt a hazaiak javára. A 34…..
Dreamliner25 2010.03.16 12:12:20
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
Dreamliner25 2010.03.02 21:53:43
Dreamliner25 2010.03.04 00:38:23
@Borsy: nem jos, csak tudtam, es nem voltam kint sajna akkor nem tudtam volna ide irni max mobilrol...
A Sapa Fehérvár nem bírt egyenlíteni az EBEL-negyeddöntő negyedik mérkőzésén, hazai jégen, ezek után a Vienna Capitalsnak mindössze egy győzelmet kell szereznie a továbbjutáshoz. Az emberelőnyös játék ezúttal sem ment, 12 lehetőségből egyet sem tudtunk kihasználni,…..
Sidney Crosby hirtelen halálos góljával nyerte a házigazda Kanada a vancouveri olimpiát. Hajtós, kemény, feszült döntőt játszott a két tengerentúli csapat, a dráma a rendes játékidő utosó percében érte el a tetőfokát, az aranyérem sorsa a ráadás 8. percében dőlt el. Hazai…..
Dreamliner25 2010.03.01 00:03:03
Dreamliner25 2010.03.01 00:04:04
Kanada és az Egyesült Államok 16 mérkőzést játszott az olimpiák történetében. Tízszer Kanada nyert, háromszor az USA, ugyanennyi döntetlen volt. Legutóbbi csatájukat a múlt héten vívták, az amerikaiak nyertek 5-3-ra. 2006-ban Torinóban nem találkoztak, 2002-ben Salt Lake…..
Dreamliner25 2010.02.28 21:29:24
Simán nyerte az EBEL-negyedöntő harmadik mérkőzését a Vienna Capitals. A bécsiek hazai jégen háromgólos előnyre tettek szert a második szünetre, a harmadik harmad elején Vas Márton szépített, ám utána még kettőt ütöttek Rotterék, 5-1. A párharcban 2-1-re vezet az ellen,…..