djul

0 bejegyzést írt és 93 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Magyarország kiesett az A csoportból. A dánok elleni meccsen egy jó, egy közepes és egy rossz harmadunk volt, sorsunkat Vas János ötperces kiállítása pecsételte meg. Jövőre a divízió 1-ben folytatjuk. Az utolsó helyen bukunk lejjebb, így a számítások szerint Szlovénia,…..
djul 2009.05.03 13:35:03
A svájci vb-re készülő amerikai válogatott vezetése elsőre 19 hokist nevezett meg. Ahogy mindig, az Egyesült Államok Ron Wilson vezette csapata megint a fiatalokra épít. Mivel a tavalyi játékukkal osztatlan elismerést szerzett chicagói, bostoni és St. Louis-i urak – Kesseltől…..
A Blue Jackets Chicagóban nyert szétlövéssel, franchise-története során először jutott a legjobbak közé. A Buffalo Torontóban győzött, megmaradt a matematikai esélye. Egy pont is elég volt a Columbus továbbjutásához, ezt a csapat hatvan perc alatt teljesítette, sőt Fjodor…..
Az elmúlt napok két igen látványos öngólja is megmutatta, hiába az NHL a legerősebb bajnokság, ott is emberek játszanak, akik néha képesek hajmeresztő dolgokat produkálni. A Pittsburgh–Calgary utolsó percében Kiprusoff kapust támadóra cserélte a Flames, és a Penguins Matt…..
Két keleti és egy nyugati rangadót rendeztek az NHL 164. játéknapján. A Philadelphia a Buffalo és a Pittsburgh után a New Jerseyt is legyőzte. Floridában nyert Carolina, egyre biztosabb a Hurricanes playofftagsága. De a Florida is begyűjtött egy pontot, utolérte a nyolcadik Montrealt.…..
djul 2009.03.24 19:07:38
@isotope: Azabaj Cindy 'Cry Baby' Crozbi tul beszari egy bunyohoz, nem lesz ebbol semmi:)
djul 2009.03.24 23:04:46
@lemieux: igazad van, kicsi elragadott a hev:)
sorry
djul 2009.03.24 23:35:52
@Acilles: Senki nem mondta h nem jo jatekos Crosby, de gusztustalan amit csinal neha, ezert nem birom, nem masert.
Pat Cortina fontos hetek előtt áll. Klubcsapatát a legmagasabb német ligába, a DEL-be vezetheti, a magyar válogatottal pedig Svájcban, az A csoportos világbajnokságon bizonyíthat. Most elsősorban a német bajnokságról lesz szó. Cortina a másodosztályú Bundesliga 2. egyik…..
djul 2009.03.23 18:44:48
@sziszi_15: Szuper a Delben? LOL
A Carolina, a New York Rangers és a Columbus is nyert, nagy lépést tettek a playoffba kerülésért. Folytatja remek hajráját az Ottawa, igaz, még mindig kilenc pontra van a cél. Keleten a Carolina és a New York Rangers is létfontosságú meccset nyert. A Hurricanes a Washingtont, a…..
djul 2009.03.22 20:35:49
@lemieux: Kellett neked Hartnellen nevetned:)Hat jott Hartnell..
djul 2009.03.22 21:05:40
@Hunhockey29: Hat ha marad igy a tabella, Pens megkapja Flyerst.
djul 2009.03.22 21:24:20
Vasárnap a Dinamo Moszkva az Ak Barsz Kazanyt fogadta KHL-elődöntőn, a mérkőzésen mindössze egy gól esett. A 44. percben Medvegyev passza után Zaripov lőtte el Jeremejev lába között a korongot, megszerezve csapata második győzelmét. Az első harmad végén Landry és a…..
djul 2009.03.22 21:06:50
@kovacsistvan: epp ezert mondtam:))
Már csak egy győzelemre van az SC Csíkszereda az újabb román bajnoki diadaltól, a korábban szuperfavoritnak vélt HC ismét kikapott. Az újabb, ezúttal 3-2 arányú SC-sikerből Wallenberg (2 gól) és Sloboda (1 gól) vette ki leginkább a részét, és persze Kozuch kapus is megtette,…..
djul 2009.03.22 20:47:31
@fraind: ott a pont!
2-0-ra vezet a román bajnoki döntőben az SC a HC Csíkszereda ellen. Mihály Árpádék szombat délután harmadszor próbálják meg a papírformát érvényesíteni. Mert abban mindenki egyetért, hogy az alap- és a középszakaszban nem véletlenül végzett az élen a HC. Mindeközben a…..
djul 2009.03.21 19:19:53
@popeszku: Kosz!
djul 2009.03.21 19:44:31
Az Alba Volán-csatár Nagy Gergő lett január legjobb fiatalja az EBEL-ben, és itt a sansz, hogy az egész szezoné ő legyen. Az szavazás már elkezdődött a liga honlapján, klikkelni itt lehet, egyelőre jelentős lemaradásban van az ifjú magyar támadó. Ellenfelei: Miha Brus…..
Jevgenyij Malkin március 17-én elsőként elérte, majd rögtön át is lépte a 100 pontos álomhatárt. Tegnap egy másik orosz titán neve mellé került bűvös szám: Alex Ovecskin 70. meccsén 467. (!!) lövéséből 50. gólját szerezte. Aztán sajátos módon ünnepelt. A…..
djul 2009.03.21 08:19:58
A Washington Tampában nyert, a Capitals 2. keleten. Az utolsó harmadban összeomlott a Colorado, a végére nyolcat kapott az Edmontontól, Sam Gagner mesterhármast lőtt. Alekszandr Ovecskin góljával kezdődött a Tampa Bay–Washington. Ez volt az orosz sztár 50. gólja, negyedik…..
Az ifjúsági bajnokság aranyérmeséről szóló cikkünk élesítése előtt kaptuk a hírt: az Alba Volán megóvja a döntő negyedik mérkőzését. A Dunaferr másodszor követte el ugyanazt az adminsztrációs hibát: olyan játékost játszatott, aki nem szerepelt a jegyzőkönyvben.…..
djul 2009.03.20 13:01:54
Megkezdődtek a KHL-elődöntők az Ak Barsz–Dinamo Moszkva párharc első meccsével. A kazanyiak magabiztosan tartották kezükben a találkozót, a negyedik góljuk után az eddig 1,03-as kapottgól-átlaggal rendelkező Jeremejev kapust Birjukov váltotta. Az 54. percben betalált az…..
djul 2009.03.20 00:24:24
Csütörtök kora délutáni információk alapján a döntő negyedik mérkőzése előtt az orvos játékra alkalmasnak találta Jan Zlocha térdét, és Berta Ákos is terhelhetőnek érzi derekát. Így a hazaiak szakvezetője döntéskényszerbe került, merthogy a Zlochát helyettesítő…..
Ahogy közeledik az alapszakasz vége, egyre több váratlan eredmény születik. A biztos továbbjutásra esélyes csapatok kiengednek, a playoffért harcolók megtáltosodnak. Így történhetett meg, hogy a Chicago negyedszer kapott ki egymás után, a Brodeur nélkül felálló New Jersey pedig…..
A Pittsburgh csatára öt pontot szerzett az Atlanta ellen. Nyert a New Jersey, megvan Martin Brodeur 552. győzelme, ezzel abszolút csúcstartó. A Dallas vereségével a San Jose megnyerte a Pacific-divíziót, pedig kikapott. Négy meccsen szétlövés döntött. Martin Brodeur abszolút…..
djul 2009.03.18 21:16:47
@Szenszej: Igazabol ezek a pickek nem tul meglepoek, a legutobbi idokik nem volt 'divat' europaiakat jo helyen draftolni..Most mar mas a helyzet, last Malkin, Ovechkin es tarsaik:)
djul 2009.03.18 21:28:14
@Szenszej: Ez mindig benne van, Hull ugye alacsony termetu jatekos, Fleury is igy volt, oket nem is tartottak erdemesre NHL karrierre...Aztan megis meddig jutottak. Stamkos is ki tudja mi lesz meg belole, sztem van meg tartalek a sracban. Mint Oilerses, figyelmetekbe ajanlom Gagnert, sztem par ev es a legjobbak kozott lesz:)
Az újpestiek álma teljesült, most még nagyobbat álmodnak. Addig is, amíg csütörtökön és szombaton kiderül, lehet-e hosszú távon 120 százalék fölött teljesíteni, nézzék meg 10 percben, mi történt március 17-én, kedden este a székesfehérvári jégcsarnokban. ..
djul 2009.03.18 13:57:59
@HOKrI: Koszi, remelem a tobbi meccs is fenn lesz:)
Sorrendben hatodszor nyert az Atlanta, Kari Lehtonen szenzációsan védett a Thrashersben. Los Angelesben nyert a Nashville, újra playoffos helyen áll a csapat. A liga harmadik leggólerősebb csapata a Washington 229 találattal. Hiába találták el Ovecskinék 50-szer Kari Lehtonen kapuját,…..
djul 2009.03.17 23:34:15
Az UTE az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén is 100 százalék fölött teljesített – már ha ez lehetséges –, az Alba Volán harmadjára sem hozta azt, amire az EBEL-szezon közben képesnek tűnt, és ez az első két találkozóval ellentétben elegendőnek bizonyult a…..
djul 2009.03.17 21:22:35
@csik city: Lol:) ez a hc-re is igaz:>
Az Ak Barsz Kazany–Avangard Omszk párharc 2-2-re állt az utolsó meccs előtt, de a negyediket 11-1-re nyerték a kazanyiak, így ők voltak hazai pályán esélyesebbek. Egy harmad után vezettek is, de a másodikban Jaromir Jagr vezérletével fordítottak az omszkiak. A házigazdák 15…..
Pénteken az EBEL-csapatok vezetői találkozóján költségcsökkentési csomag megalkotásáról döntöttek az érdekeltek. "Az egyesületek költségvetésének mérséklése az elsődleges célunk" – mondta Nedwed ligaelnök, de konkrétumokkal nem szolgált, vélhetően azért…..