Pyró

0 bejegyzést írt és 110 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A magyar jégkorong környékén sok korrekt emberrel találkoztam, mondja Peter Sevela. A Dab.Docler kapusa egyértelműen a Mol Liga egyik legjobb játékosa. Nem véletlen, hogy az összes csapat vezetőedzője őt jelölte a liga legjobb kapusának. A 26 éves szlovák fiatalember…..
Pyró 2010.01.27 15:33:25
@csatoimi: Ha ott lesznek, ha nem mindenképp megérdemelsz egy sört. Bármikor fizetem ha Fehérváron jársz. Azzal, hogy Árpit Fehérvárra hoztad sokkal többet érdemelsz.
Aki látta a Graz elleni mérkőzésünket, tudja, hogy sokat tett a két pont megszerzéséért a csapat. Ez végül is nem sikerült, állapította meg Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Csapatunk az ötödik helyre lépne előre, ha nyerni tudna Villachban. Erre a szakvezető szerint…..
Pyró 2010.01.24 19:19:32
Pyró 2010.01.24 19:22:21
A magyar kupát is beszámítva 26 mérkőzésen keresztül nem talált a rendes játékidőben legyőzőre a Dab.Docler, A Mol Liga elődöntőjében azonban ismét a rendes játékidőben szenvedett vereséget, ezzel meglepetésre a Vasas Budapest Stars lesz a fináléban az Újpest ellenfele. Nem…..
Sokat dolgoztunk Jesenicében, és nem is rosszul. Azért tudatosítottuk a játékosokkal, hogy az elvárt jó játék még nem ilyen. A mérkőzés nagy részében uralni tudtuk a történéseket, ez döntött a javunkra, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar…..
Pyró 2010.01.17 18:40:02
5:1
Pyró 2010.01.17 19:01:06
Pyró 2010.01.17 19:02:07
Az eddigi tapasztalatok alapján az erősebb, jobb csapatok ellen tudtunk igazán jól teljesíteni, a velünk azonos szintűekkel szemben döcögött a szekér, figyelmeztetett Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a Jesenicébe indulás előtt. A csapat a szezonban először nem tér haza…..
Pyró 2010.01.15 21:42:45
@emu11: Nem baj legalább nem 3 pontot osztottak szét egymás között.
Pyró 2010.01.16 13:47:41
@emu11: OK, azt hogy baj nem a Te kommentedre értettem.
Jégkorong Irány Szlovénia! 2010.01.14 17:15:00
Svájc után Szlovénia lepődhet meg a magyar jégkorong népszerűségének növekedésén, de aki eddig nem jutott jegyhez a sorsdöntőnek remélt magyar–szlovén meccsre, nem lesz egyszerű dolga. Két napja kora délután kezdődött a jegyértékesítés a ljubljanai divízió 1-es…..
A szlovén szervezők hétfői tájékoztatása szerint kedden délben indul a 2010-es ljubljanai divízió 1-es világbajnokság belépőinek értékesítése. Magyarországon az IBUSZ-irodákban és a Ticket Express oldalán keresztül lehet jegyhez jutni. A többszöri változtatás miatt…..
Pyró 2010.01.14 16:58:09
@Morgó Muki: eddig még elvileg nem adták el, csak a megmaradtakat.
Pyró 2010.01.14 17:08:36
@OliBLOOD: ÁMEN!!
Egyes helyzetekben merészebben kellett volna cselekednünk, máskor éppen ellenkezőleg, kevésbé. A két vereség után megcsappant a csapat önbizalma, de hallatlan küzdeni tudással visszahozta a Linz elleni mérkőzést 0-2-ről. A Sapa Fehérvár AV19 jobban akarta a január 1-jei két…..
Pyró 2010.01.03 19:58:13
@FrankK: ezt hol láttad???????????,
Pyró 2010.01.03 20:10:50
Az előző két mérkőzésen a második és a harmadik harmadban nagyon jól játszottunk, de már az első húsz percekben vesztettünk, ez utóbbit kell a Linz ellen megakadályozni, foglalta össze a lényeget Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Délelőtt megvolt a magyar bajnok…..
Megvan videón a két kupaelődöntő, hajtás alatt megnézhetik az összes gólt, nyilatkoznak is sokan. Közben a bronzmeccs a poszt publikálásának pillanatában már javában tart, a döntő pedig fél hatkor kezdődik. Utóbbi meccset, ha minden igaz, adja a Sportklub. ..
A zágrábi mérkőzés nem úgy sült el, ahogyan terveztük, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A mai mérkőzésre hangolódásban ezért sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek az ünnepi hangulat elfelejtésére. Nehéz sorozat előtt áll a csapat, este Grazban,…..
Pyró 2009.12.29 20:51:57
Pyró 2009.12.29 21:29:02
A Sapa Fehérvár AV19 magabiztosan verte legfontosabb ellenfelei egyikét. A hazaiak viszonylag gyorsan egyértelművé tették, komolyan gondolják, hogy még jobban el akarnak távolodni a 9. helytől. Már az első negyedórában ütöttek hármat, sorrendben Sofron, Vas János és Nagy Gergő…..
Szeretnénk folytatni az előző mérkőzésen nyújtott játékunkat, mert az kiválónak bizonyult, mondta Énekes Lajos, a Fehérvár edzője, majd így folytatta: Ha azt tudjuk nyújtani, mint a Villach ellen, akkor jó esélyeink lehetnek idegenben is. Kicsit telhetetlenebbek vagyunk,…..
Pyró 2009.12.06 18:33:19
@advocatusdiaboli: Kivédekeztük.
Pyró 2009.12.06 18:34:51
Jarmo Tolvanen szerint mindhárom harmadban jól játszott a Sapa Fehérvár AV19, míg Johann Strömwall, a Villach mestere csak az első játékrésszel volt elégedett. A 6-2-es siker után a finn mester kiemelte Hetényi Zoltán kapusteljesítményét és a csapat védekezését. A harmadik…..
A mai Mol Liga-fordulóban az SC Csíkszereda tévés meccsen fogadja a Miskolcot, újra összecsap az Újpest és a Ferencváros, a Dab.Docler matematikailag is bebiztosíthatja magának a final four-részvételt. Nem kis teljesítmény lenne ez novemberben. Magyar idő szerint délután…..
Pyró 2009.11.22 14:22:39
0:3
Pyró 2009.11.22 14:24:54
0:4
Pyró 2009.11.22 15:10:58
A jó kapusteljesítménynek és a csapat javuló védekezésének, válaszolta Énekes Lajos edző arra a kérdésünkre, minek köszönhetően játszik hátul összeszedettebben a Sapa Fehérvár AV19 a nemzetközi szünet óta. Pénteken veszélyes ellenfél, a Linz érkezik. Az osztrák csapat…..
Pyró 2009.11.21 16:24:46
A fegyelem és a türelem játszott főszerepet a Medvescak elleni győzelemben, értékelt a mérkőzés után Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Nehezebben pörögtünk fel a szokásosnál, és az sem biztos, hogy a vasárnapi Graz-mérkőzésen elég lesz az előző találkozó…..
Nathan Martz elfoglalja helyét az első sor centereként a Fehérvár csapatában. Így összeáll a sokak által vágyott 22-23-24-es csatársor. Csodát nem kell várnunk tőle, de bízunk benne, hogy összerakottabb sorokkal játszunk ezután, mondta Énekes Lajos edző blogunknak. A vasárnapi…..
Pyró 2009.11.01 20:00:43
@rol71: 3 perc
Pyró 2009.11.01 20:02:55
Pyró 2009.11.01 20:03:58
Jó mérkőzést játszottunk Klagenfurtban, azt az egy nagy hibát követtük el, hogy az első harmadban kidolgozott sok helyzetünket nem lőttük be, értékelte a pénteki eseményeket Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. Kóger Dániel az első harmadban megsérült, 8-10 napot ki…..
Pyró 2009.10.25 19:13:35
Pyró 2009.10.25 19:17:13
Pyró 2009.10.25 19:59:01
6:3
Jégkorong Fehérvár–Linz 6-5 2009.10.18 21:20:00
Első nekifutásra csak 12 másodpercig vezetett a vendég Linz a Sapa Fehérvár AV 19 elleni mérkőzésen, de amikor másodszor is előnybe került, nagyon sokáig tartotta magát. Sőt: a mai találkozó az idénynyitó Graz ellenit idézte, amikor is hiába volt szoros az eleje, csúnya 1-6…..
A Mol Liga-játéknap első meccsét időrendben az SC Csíkszereda és a Ferencváros játszotta, a székelyek esélyt sem hagytak vendégüknek. Moldovánék 3-0-ra elhúztak, minden harmadot megnyertek, 6-2 lett a vége. Az Újpesti TE sem veszített felvonást a Vasas Bp. Stars otthonában,…..
Pyró 2009.10.11 20:42:32
Horváth András nagyot kapott a mellkasára Grazban, kérdéses a játéka vasárnap este a Medvescak Zagreb ellen, derül ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzője a 3-2-es vereségről azt mondta, jól játszott a csapat, nem tört össze 0-2-nél. Visszatér a keretbe Satosaari…..
Pyró 2009.10.11 20:00:25
@jágör68: Sajnállak, hogy így láttad a szitut.
Jégkorong Graz–Fehérvár 3-2 2009.10.09 21:48:00
Sokáig nem történt semmi olyan a mérkőzésen, ami a jegyzőkönyvbe kerülhetett volna, aztán az első harmad végén gyors egymásutánban két grazi gólt írhattak be. 41 másodperc alatt szerzett kétgólos előnyt a vendéglátó. A második harmad felénél Ladányi 2+2 perces…..
Minden meccsen győzelemért megyünk a jégre, de az elvárás a bajnokság e szakaszában a jó játék, mondta blogunknak Énekes Lajos vasárnap reggel. A Sapa Fehérvár AV19 első idegenbeli mérkőzésén először kap lehetőséget a szezonban Hetényi Zoltán. "Természetesen az…..