norcyka20

0 bejegyzést írt és 31 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
norcyka20 2010.03.15 01:35:09
@potocsi: nekem is egy s jut eszembe arról amit ma láttam: szánalmas...ha te erre büszke vagy, akkor gratulálok.. a barátaidnak akik a szar bmwjükből kiabáltak, hogy kiestetek az ebelből pedig szintén küldök pár vállveregetést:);-)
Vasárnapra keddi játékunkhoz képest kell még feljebb pörögnünk – amikor is kemény csatában legyőztük a Klagenfurtot –, ha a Vienna Capitals partnerei akarunk lenni, derült ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzőjével néhány gondolat erejéig kitértünk…..
Jégkorong Fehérvár–Graz 4-2 2009.12.13 21:04:00
Sofron István napja volt a mai, a Sapa Fehérvár AV19 negyedik sorának lendületes hokisa két góllal vette ki a részét az EBEL-első legyőzéséből. További érdekesség, hogy a Graz elleni első hazai meccsen, amelyet 6-1-re elveszítettünk még az első fordulóban, ugyancsak…..
norcyka20 2009.12.14 07:55:29

Szép volt Fiúk! Remélem Sofinak ízlett a "szörp" :D
A fiatal csatár és a magyar bajnok szerződést bontott. Hegyi Ádám Fodor Szabolcs után a második magyar válogatottkeret-tag jégkorongozó, akinek a nyári erősítések után nem jutott szerep klubjában. A 20 éves támadó ebben a szezonban csupán egyszer lépett jégre a Sapa Fehérvár…..
norcyka20 2009.10.13 17:58:40
@Koksz: Ember tisztában vagy az utánpótlás nevelés definiálásával? Mert a hozzászólásodból nem jött.
Az emberelőnyös játékunkon próbáltunk elsősorban javítani a héten, de hangsúlyt helyeztünk azokra a dolgokra is, amelyek révén a koncentráció és az aktivitás magasabb szintre emelhető, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. A magyar bajnok a legjobb…..
norcyka20 2009.10.09 19:43:57
norcyka20 2009.10.09 19:48:49
@Leo945: Aki nagyon ijesztő a csúnya szemüvegében:D
Háromszor vezetett a Sapa Fehérvár AV19 az Olimpija Ljubljana ellen, mégis csak egy pont jött össze a végén. Nagy lendülettel kezdtünk, Vaszjunyin megszerezte első gólját a szezonban, úgy nézett ki, letaroljuk a riválist, de összeszedték magukat a szlovénok, egyenlítettek. A…..
norcyka20 2009.10.07 15:34:31
@Raon: :D:D gondolom sokat.
Amúgy úgy értettem az elpattanós részt, hogy Sofiéknak pattan el az agya meccsközben:P De amiket olvastam, olvashattunk Sofiról attól nekem is elpattant az agyam.
norcyka20 2009.10.07 19:41:32
@mike80: 2 dologban is egyetértünk:P
Döntetlenre végződő első harmad, 3-1-re elvesztett második harmad után 4-2-re a vendégek vezettek, pedig a magyar bajnok jobbnak tűnt az első negyven perc alapján. A záró játékrészben óriási nyomás alá helyeztük a zágrábiakat, és Vas János káprázatos góljával egyre…..
Nem lesz könnyű dolga a Sapa Fehérvár AV19-nek vasárnap sem. Az Olimpija Ljubljana eddig mindhárom hazai mérkőzését megnyerte, míg Palkovicséknak idegenben egyelőre nem megy a játék. Ráadásul a Hala Tivoli amúgy sem az a hely, ahová két pontért szokott járni a magyar…..
A Fehérvár a szezon eddig meccsein elég sok gólt kapott, panaszkodtak is a szomorú szurkolók, kedd este viszont csak egyet engedett az ellenfélnek a zseniális formában védő Tommi Satosaari. Pedig a tavalyi bajnok Klagenfurt nagyon elhatározta, hogy véget vet pocsék sorozatának –…..
Jelentős változásokat eszközölt a Fehérvár szakvezetése a csapat sorösszeállításában a Klagenfurt elleni keddi mérkőzésre. Ladányi első soros lett, Fekete hosszú idő után ismét a szélen játszik, a két Vas társa Benk lesz. Az előző szezonban hatból hat pontot szerzett a…..
norcyka20 2009.09.22 16:07:39
@brunzwik: Akkor hova illik Benk a te elméleted alapján?
norcyka20 2009.09.22 16:19:16
@brunzwik: Lehet, hogy igazad van, de ezt úgyis hamarosan megtudjuk. Én biztos vagyok benne, hogy megcáfolja az állításod. Ha nem akkor pedig igazad volt. És nem vitatkozom veled többet. :P
A Fehérvár fontos győzelmet aratott az EBEL-favoritja Red Bull Salzburg ellen. A magyar bajnok az első harmad után 1-0-ra, a második után 4-0-ra vezetett, ám az utolsó húsz percben 4-3-ra felzárkózott az ellenfél, amely kapuslehozatallal szerezte harmadik találatát. Az egygólos…..
norcyka20 2009.09.13 22:01:22
@miki78: Csináltatunk I LOVE BENK pólót?:P
norcyka20 2009.09.13 22:05:51
@rol71: Nagy mellből nem lesz hiány;-)
Egy jó és két gyenge harmadot csinált a Fehérvár az EBEL-szezon első meccsén, ennek pedig jelentős vereség lett a vége. A hazai csapat szerezte meg a vezetést Sofron révén, de az osztrákok az első húsz percben egyenlítettek. A másodikban jogtalannak tűnő előnyből jutottak…..