a.tamas

0 bejegyzést írt és 19 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Két ingyenes busz indul a hétvégi Román Kupa döntőre. Előnyt élveznek a bérletesek. Ha túljelentkezés lesz, akkor még indul  busz, ebben az esetben a beugró 40 RON/fő.Jelentkezni lehet a 0742125418-as telefonszámon, de csak csütörtök reggeltől.Menjünk s bíztassuk minél…..
a.tamas 2010.01.28 18:15:55
@SC4ever: 14-15 évesek......:))
a.tamas 2010.01.28 16:41:40
@SC4ever: Also korhatar van-e? :)):))
Az alapszakasz második és harmadik helyezettje vívja az első Mol Liga-elődöntőt. A Dunaújvárosban 14 órakor kezdődő SC Csíkszereda-UTE mérkőzést a Babic, Kovács B., Mayer G. trió vezeti. A final fourban a csapatok kulcsjátékosai csapatuktól eltérő színű fejvédőben…..
A tavalyi MOL-Liga ezüstérem után szurkoló, játékos egyaránt az aranyra éhes. Hétvégén kerül megrendezésre Dunaújvárosban a MOL-Liga idei kiírásának zárása. Mivel egy-egy mérkőzés az elődöntő és döntő is bármi megtörténhet, egy meccsen bárkit meglehet fogni.…..
a.tamas 2010.01.23 09:03:45
Befejeződött a második Mol Liga-szezon alapszakasza, már csak a négyes döntő van hátra. Megkértük az edzőket, értékeljék játékosaikat és a liga többi csapatát is. Hét részben tálaljuk mindezt. Arra is fény derül, kedves olvasóink szerint kik voltak a legjobbak. Fordított…..
a.tamas 2010.01.22 18:29:02
@Stommy:Azt en se ertem De majd a donto utan,(amit a Sport Club fog nyerni!) torheti a fejet J.P. hogy miert is nem tudott oda figyelni az erdelyi jatekosokra!!! Hajra Sport Club!
a.tamas 2010.01.22 18:58:35
@Stommy: Hat a romaniai bajnoksag ne tul szinvonalas,de ha ugy fognak jatszani a csikiak mint az UTE elleni utolso 2meccsen akkor megnyerjuk a MOL Ligat s a roman bajnoksagot is.................Hajra S.C.!!
a.tamas 2010.01.22 18:59:15
@a.tamas: *nem
a.tamas 2010.01.22 18:16:57
@bördi: igazad van
 Csapatunk félgőzzel is simán hozta  a meccset. Finn légiósunk ma még nem játszott, holnap valószínűleg már fog. A mérkőzés kissé álmosan kezdődött, a 12. percben Szőcs tette érdekesebbé a találkozót, 5 perccel később Bíró Ottó tovább növelte…..
a.tamas 2009.12.28 22:21:02
@turulmadar: Hat azert jobb lett volna hogy ha teli csarnok lett volna.S szurkolas sem volt.Mondjuk igaz hogy a Brasso nem tul eros ellenfel.
A két erdélyi csapat ott folytatta, ahol a Mol Liga-szünet előtt abbahagyták, az SC Csíkszereda sok gólt ütött újabb mérkőzésükön, a Brassó meg keveset. A szövetség honlapján ugyan befagyott a közvetítés, ám a csíkiak blogja segített megtudnunk a végeredményt: Szőcs…..
a.tamas 2009.12.28 21:54:34
Elkezdődött a mérkőzés. Nálunk Kozuch áll a kapuban.Az 5. percben Dubek betalál kapunkba, Kiricsenko és Sikorcin átadásából. 2 perc múlva Szőcs Szabi kap egy 2 perces kisbüntetést teljesen jogosan. Volt két nagyszerű helyzetünk, amit ha kihasználunk másképp állna a szénánk.…..
a.tamas 2009.10.28 17:37:22
Csíkszereda, Vákár Lajos Műjégpálya, 16.00I. harmad: 0-3II. harmad: 0-4III. harmad: 1-9Vége...
Hajrá Sport Club SC-DAB 2009.09.08 11:57:00
a.tamas 2009.09.08 19:58:14
 Sorozatunk végéhez értünk, a ma délelőtti mérkőzést követően elmondhatjuk, hogy nem állunk rosszul, ami a gólarányt illeti. A négy mérkőzés átlaga 82-3 csapatunk javára, 96 óra leforgása alatt.A mai mérkőzés első harmada nem sikerült olyan jól mint eddig, 20…..