Adatok
railblogger
0 bejegyzést írt és 1 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Miért van az, hogy nálunk sokkal rosszabb helyzetben lévő országokban sokkal kevesebb pénzből sokkal jobban működik a vasút? -Kérdi olvasónk, aki 2 hetet töltött el Ukrajnában, és meglepődve tapasztalta, hogy az ottani vasút pontos, kiszámítható és fejlődik. Nálunk csak…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
Mielőtt azonban mindenki csatlakozna a média által szajkózott magyar vasút szidáshoz, csendesen megjegyezném az óriási különbséget az Ukrán és Magyar vasút finanszírozása között.
Ukrajnában egy szerencsésen alakult miniszter kinevezése után óriási pénzek és figyelem áramlott a vasúthoz. Tévedés, hogy olcsóbban üzemeltetik a vasútjukat, mint magyarország. A ráfordítás arányaiban több mint nálunk. Persze az igénybevétel is, hisz közlekedési struktúrájában egy egészen más környezetet és körülményeket találhatunk ott.
Nálunk a folyamat: Züllesszük le úgy hogy ne finanszírozzuk megfelelően, hajtsuk adósságokba, ami drágábbá teszi, aztán szidjuk, hogy lezüllött és sokba kerül a korábban felvetetett hitelek térítése. Aztán mivel rossz a szolgáltatás amit ilyen körülmények között tud nyújtani, állapítsuk meg, hogy alig használják és zárjuk be!
Gratulálok! A népet meg bolondítsuk, adjuk a szájukba, hogy ott mindenki korrupt és ez egy pénznyelő, aztán majd nem sírnak, ha bezárjuk.
Hát ennyi: Railblogger