J.RAMSTEDT

0 bejegyzést írt és 392 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Elvesztette pályaelőnyét a HSC Csíkszereda a szombati Dunaújváros elleni mérkőzés után a MOL Liga döntőjében. Ma újabb meccs következik, amely sok mindenről dönthet. Apróságok döntenek a MOL Liga idei döntőjében. Ezt bizonyította mind a három eddig lejátszott mérkőzés.…..
J.RAMSTEDT 2013.03.17 23:27:20
@ilyéslaci: en nem ismerlek teged csak a kommentjeidbol de beloled kellene legalabb 5-10 ezer hoki szintenn is es politikai szintenn is hogy legyen mar valami ebben a k......tt erdelybenn!!!! Minden tiszteletem a tied!!!!
Hajrá Sport Club Hokihétvége 2013.01.17 12:09:25
Két újabb létfontosságú mérkőzésen lép pályára a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a MOL Ligában. A csíki csapat előbb az éllovas Dunaújvárosi Dab.Doclert fogadja, majd két napra rá a megerősödött HC Érsekújvár érkezik. Bár sok mérkőzés van még az alapszakaszból, de…..
J.RAMSTEDT 2013.01.18 17:28:12
@hesko: meg is lessz amig a Guzu vagy a Flinta fele hatvedjeink jegenn lesznek!!!
!
J.RAMSTEDT 2013.01.18 20:17:08
@Jégkorong: nem rossz indulatbol irtam sot grat a csapatnak de ok kettenn egy meccsen sem ernek fel a csapat szintjere sajnos
Hajrá Sport Club Boldog új évet! 2012.12.31 12:16:01
A blog szerzői nevében kívánok minden olvasónak, szurkolónak, játékosnak, vezetőnek, támogatónak és minden embernek sikerekben gazdag 2013-as évet. ..
Hajrá Sport Club HSC-Érsekújvár 2012.11.04 11:04:22
Az olimpiai előselejtezőket megelőző utolsó játéknapon nem lehet más célja csapatunknak, mint megszerezni az utolsó skalpot is, hisz az újonc érsekújvári együttes eddig mindkét meccset megnyerte ellenünk. A Miskolc elleni összecsapás jó ráhangoló volt, a sérüléséből…..
J.RAMSTEDT 2012.11.04 19:48:11
@vereske69: 2-1 maradt
Hajrá Sport Club Örökrangadó 2012.10.31 08:39:49
  Ma, szerda este 18:30-tól lép jégre csapatunk a román bajnokság keretein belül, az ellenfél pedig nem más, mint az örökös rivális bukaresti katonacsapat. Legyünk ott minél többen, hogy a fiúk érezzék mellettük van egész Csíkszereda, és szurkoljunk ki egy jó…..
J.RAMSTEDT 2012.11.01 08:31:11
@drukker26: nem tudom ki szamolta de Ruczuj kapusunk egesz meccs alatt egyetlen egy korongot tudott megfogni elsore a tobbi mind lepattogott rola
Az eddigi Mol Liga eredményeinket elnézve nem csoda, hogy csapatunk szurkolói és szimpatizánsai nem sok optimizmussal álltak hozzá a ma esti meccshez, amit Brassó ellen vívtunk, akik mindkét hétvégi találkozójukon diadalmaskodtak. Az első 10 perc gyenge játéka után kissé…..
Nem jó ezekben a napokban HSC szurkolónak lenni: a szezon első három mérkőzéséből mindössze 3 pontot tudtunk begyűjteni, a játék színvonala is elmaradt attól, amit a vezetőség és a szurkolók elvártak. Mindezek egyenes következménye, hogy a klub a mai nap szerződést bontott az…..
A Dab.Docler nyerte a Mol Ligát 2012.02.21. 07:49 F. Kapus ..
J.RAMSTEDT 2012.02.21 10:14:36
  Holnap este 19:30-tól a Vákár Lajos Műjégpályán csapunk össze a jegesmedvékkel. Ez a találkozó fog dönteni a döntőbe jutásról, ezért menjünk ki és szurkoljunk a fiúknak teli torokból és tiszta szívből. Hajrá Szereda!..
J.RAMSTEDT 2012.02.05 11:54:11
  Ma este eldönthettük volna a továbbjutás kérdését Miskolcon, viszont a hazaiak nagyon harcosan és veszélyesen játszottak, míg mi óriási helyzeteinkből a legnagyobbat sem tudtuk kihasználni a második harmad után.   Az első játékrészben már 2-0-ra vezetünk Hurtaj és…..
J.RAMSTEDT 2012.02.03 18:43:54
@Kicsi Mikeee: valoszinu ha meg szavazunk
J.RAMSTEDT 2012.02.03 19:30:41
@szereda: rohadjanak meg
Hajrá Sport Club Cél a győzelem 2012.02.01 15:41:00
 Miskolcon lehet kiharcolni a Mol Liga döntőjébe jutást. Ezt leghamarább holnap este fogjuk megtudni az első - és reményeink szerint egyben az utolsó - miskolci összecsapás után. Hajrá fiúk!..
J.RAMSTEDT 2012.02.02 18:43:37
A Fehérvár újra négy sorral kezd 2012.01.22. 11:27 F. Kapus..
J.RAMSTEDT 2012.01.22 17:39:40
J.RAMSTEDT 2012.01.22 18:20:10
@hopepe: haat mi turelmesek vagyunk en ugy latom
Hajrá Sport Club HSC-UTE 8-3 2012.01.06 21:10:00
  Ma kivételes mérkőzést játszott kedvenc csapatunk a Mol Ligában, hisz az Újpest elleni találkozóra a csíkkarcfalvi jégpályán került sor 18 órától. A meccs közepéig nem úgy alakultak a dolgok, ahogy azt mi szerettük volna, de aztán beindult a gólgyártás, és magabiztos…..
J.RAMSTEDT 2012.01.07 00:27:17
@Kicsi Mikeee: tobb nem volt???
Hajrá Sport Club Boldog Új Évet 2011.12.31 10:39:00
                      Kívánunk minden szurkolónak, támogatónak, játékosnak és jégkorong-szerető embernek sikerekben és eredményekben gazdag, boldog új évet!..
J.RAMSTEDT 2012.01.01 19:26:40
  Minden kedves olvasónknak, szurkolónak és jégkorong-szerető embernek kívánunk egy örömteli, békés, boldog karácsonyt!          Széllyes Sándor - Székely Karácsony Hóba temetkezett csíki havasokon, Áron – egymagában…..
J.RAMSTEDT 2011.12.24 23:21:51
Hajrá Sport Club Ez elúszott... 2011.12.21 18:40:00
  Nem leszünk ott a kupa döntőjében, derült ki ma késő délután a Brassó elleni összecsapás következtében. Hiába volt sokkal több helyzetünk, Polc nagy napot fogott ki, mi pedig nem voltunk olyan frissek, mint Zsókék, így 5-2-es vereséget szenvedtünk. Holnap a ma esti…..
J.RAMSTEDT 2011.12.22 20:18:15
@noacid: akarmit jatszik de mindig a legszarabkor ver rank sajnos!
Hajrá Sport Club Vasárnap Mol-nap 2011.11.14 10:21:00
  Szerdán, pénteken és vasárnap Mol Ligás meccseket játszanak a fiúk. Holnapután a Brassóban lépnek jégre a fiúk, pénteken és vasárnap pedig hazai pályán fogadjuk a Miskolcot és az Újpestet. Az UTE elleni mérkőzésre a jegyár fele lesz a megszokottnak, vagyis 5 lej, hisz…..
J.RAMSTEDT 2011.11.14 16:44:03
@SC4ever: mejik csapat halasztott?
J.RAMSTEDT 2011.11.14 16:57:06
Nyerni szeretnénk végre a HSC ellen 2011.11.01 16:08 Hblog..
J.RAMSTEDT 2011.11.01 21:34:07
@Spigott: egyetertek veled a HSC nagyon ki volt dolve de sos birourek a lejobb pillanatban fujtak ugy hogy megfektessek a hsc-t
Vákár Lajos Műjégpálya, CsíkszeredaA tovább után élő szöveges közvetítést olvashatnak. Sportbaráti szeretettel üdvözlök mindenkit a Vákár Lajos Műjégpályáról. Hamarosan kezdődik a 2o11-es Kontinentális Kupa Csíkszeredában. Két perc múlva következik az első…..
J.RAMSTEDT 2011.10.21 15:58:14
@ando500: van kozvetites a digisport2
J.RAMSTEDT 2011.10.21 16:01:51
  Egyetlen mérkőzést rendeztek a mai napon a Mol Ligában, amiben mi is érdekeltek voltunk, hisz talán legerősebb ellenfelünkkel, a Dab.Docler csapatával csaptunk össze.Az első harmad nagyon jól sikerül, majd egy eseménytelen második játékrész után még az utolsó húsz…..
A Mol Liga első helye a tét 2011.10.03. 13:30 F. Kapus..
J.RAMSTEDT 2011.10.03 22:34:45
@a. Bárd: ??? lehet de nem biztos!!!!
 Ma este a tavaly óta megerősödött Újpest fogadott minket a Mol Ligában. A mérkőzés jól indul, két gólos előnnyel vonulhatunk az első szünetre. A második játékrészben növeljük előnyünket, Becze, Novak és Szőcs mellett az hazaiak részéről Gergely is megzörrenti a…..
  Kedvenc csapatunk ma este Miskolcon lépett pályára, ahol egy igen izgalmas és szoros csata volt kilátásban. Így is történt, és végül Tranca egy, valamint Molnár Szabolcs két góljával 3-2-es sikert arattunk. Ugyancsak ma játszott a farmcsapat is, mely 9-4-es vereséget…..
J.RAMSTEDT 2011.09.30 21:31:57
@ladany: igy lessz jo ez a bajnoksag ha hetfoig hozzuk a6 pontot akkor minden okes lessz de nem lessz konnyu
J.RAMSTEDT 2011.09.30 21:35:04
@doles: ha jo tudom inkabb csak tanulni jott bukarestbe nem a hoki az elso neki
  Nagyon kombinatív és gördülékeny játékkal 11-0-val küldtük haza a bukaresti katonacsapatot a ma esti Mol Ligás találkozón. Az első harmad még nem hozott nagy különbséget, a másodikban viszont a fiúk fél tucat gólt akasztottak Catrinoi ketrecébe. Az utolsó…..